girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (143)
  • medya (4)

143. Kalitesini bilmiyorum ama ürünleri şık duruyor. Sokakta giyimini beğendiğim birini görünce yargıcıdan olduğunu anlıyorum. Herkeste olan tasarımlar değiller çünkü.

10 kasım 15:17

142. bir sürü param olsaydı satın alacağım mağaza :( bence çoğu parçası çok kaliteli ve elegant duruyor bayılıyorum. birkaç parçam var yargıcıdan aldığım ve hepsini halen severek giyiyorum. ama çok pahalı yahu.. indirime girdiği zaman alabiliyorum ancak o zaman da yine fiyatlar yüzünden beğendiğim parçalar arasından seçim yapıyorum. yalnız kolyeleri biraz kalitesiz oluyor sanırım ya da bana öyle denk geldi. erkek arkadaşım doğum günümde bana yargıcıdan bir kolye almıştı fakat 2 aya kalmadan koptu yaptırmak zorunda kalmıştım.

10 kasım 02:22

141. Ya Yargıcı ürünlerinin kaliteli olduğunu okudukça şok oluyorum. Birkaç yıl önce onca para vererek aldığım sandaletler 1 yazı bile geçiremedi. Elbise desen ipleri sökülüyor, düğmeleri kopuyor. Onca paraya sattıkları gömlek ve montların kumaş içerikleri berbat. Janjanlı çin malı ürünler çoğu. 

9 kasım 23:00


140. bugüne kadar aldığım, kolyeleri dışında her şeyinden memnunum. bayılıyorum. hele ki evim için bir şey alacaksam ilk yargıcıyı seçerim. yenilenen sitesiyle ki ÇOK ŞÜKÜR artık alışveriş yapmak daha kolay. Hediye paketleri çok tatlı. Tavsiye ediyorum.

9 kasım 17:08

139. kazaklarının bağımlısı olduğum marka.

aldığım kazakları yıllarca ama yıllarca giydim ve hiçbir şey olmadı. tüy topaklanması dahi yapmadılar. fakat 2 tanesini o kadar çok giymiştim ki artık vermek durumunda kaldım. soğuk kış günlerinde beni en iyi ısıtan kazaklardır. kaliteleri gerçekten olağanüstü. aba gibi dediklerimizden.

evet, sezonda biraz pahalı fakat şöyle düşünmekte yarar var ki daha ucuza, yün bile olmayan 3 tane kazak alacağınıza, 1 tane kaliteli ve sağlam kazak almayı ben her zaman tercih ederim. kaldı ki indirim dönemlerinde mutlaka beden bulabiliyorsunuz ve fiyatlar gayet makul oluyor. ben açıkcası kazak stoğumu, her sene yargıcı'dan yapıyorum. 

mantoları ve ceketlerini de çok severim. onlar da son derece kalitelidir. fakat, geçtiğimiz yıllarda bir çift espadril alma gafletinde bulundum. 2. giyişimde tabanı ayrıldı. o gün bugündür ayakkabılarına hiç bakmam. ama çok seven ve hiç problem yaşamamış arkadaşlarım da var. bana da denk gelmiş olabilir, ayakkabıları tümüyle kötüdür demek istemem. haksızlık olur. fakat, diğer tüm giyim ürünlerinin hayranıyım ve tavsiye ederim.

9 kasım 16:18

138. kaban ve palto kısmı gerçekten cok kaliteli olan ve parasını sonuna kadar hakeden markadır. 2014 senesinde almak için ölüm orucuna girdiğim, kendimi eve kapatıp güç bela para biriktirerek aldığım palto hala ne pürçüklendi, ne yırtıldı tertemiz sanki yeni alınmış gibi duruyor hala giyiyorum.

Kalan kıyafet ayakkabı kısmı icin malesef fiyatlarına değen ürünler değil ve cok fahiş fiyatları var.

9 kasım 11:27

137. tasarımları, renkleri, mağazaları çok güzel tabi ki. Ama ben buradan bir şey almak istediğimde sanki tüm kombini buradan yaparsam bir anlamı olacak gibi hissesiyorum; elime aldığım bir ürünü tek başına bir şey ifade etmiyor ve etikette yazan fiyata da değmiyor gibi geliyor.Bilmiyorum yalnızca bir hissiyat tabi ki alıp denediğim bir ürünü olmadı henüz.

8 kasım 11:50


136. (link: https://www.yargici.com/p/sari-kus-figurlu-kolye-8kkbj8250x065 bir kulunu çok sevdim, o beni hiç sevmiyor:()

dik yaka beyaz bir gömleğim var, onunla takmak için beğenmiştim ama 180 lira nedir? hiçbir zaman ucuz olmayan bir markaydı yargıcı kabul, ipekyol, network falan da öyle. ama bu abartı artık. parfüm değince kararacak bir ürüne 180 lira veremeyeceğim.

7 kasım 16:08

135. dönem dönem güzel ürünler gelse de artık fiyatları çok yüksek olduğundan alışveriş yapmıyorum pek. Takıları çok kaliteli değil, elbiseleri ve atkı şal grubu çok başarılıdır. Bir de İstanbul'da yaşayan süslüler nişantaşı- osmanbey tarafındaki mağazada outlet ürünlere denk gelip ucuz birkaç parça alışveriş yapmıştım. Yolunuz düşerse bir bakın derim.

7 kasım 11:01

134. tasarımlarını ve renk kullanımını oldukça başarılı bulduğum bir giyim markası. bazen yaşıma uygun olmadığını düşünsem de mağazada sade ve minimal kıyafetlerini gördüğümde çok beğendiğimi söyleyebilirim. şu ana kadar yargıcı'dan bir çanta, bir etek ve bir de elbisem olmuştu. kaliteli olduğu için uzun dönem kullanabilmek de artı bir puan yargıcı için.

7 kasım 09:48