girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

20. Sırf ender ve caner ikilisi yüzünden izliyorum bu diziyi. Şevval sam kötü kadın rolünü muhteşem oynuyor. Ama o caner ve muhteşem tespitleri yok mu? ayrıca ikisinin arasındaki abla-kardeş ilişkisini izlemek de çok eğlenceli. 

25 eylül 23:35

19. dizinin konusuna çok hakim değilim ama alihan denen karakterin gözleri çok güzel değil mi? kendisine talibim, bul beni alihan :D

bunun dışında ender'in bu kadar hırslı olmasının sebebini çok merak ediyorum, sonuçta her kötünün kötü olmak için bir sebebi var değil mi?

denk geldikçe izlemeye devam.

25 eylül 22:57

18. alihan ve zeynep'in her bölümde sürekli didişmesi , zeynep'i iyice soğuk bir kız gibi göstermelerine gıcık oluyorum. bu kızı güldürün artık ya, sıkıldık iyice.

25 eylül 17:42


17. Yalnızca Şevval Sam için seyredilebilinecek bir dizi. Diğer karakterler ve olay örgüsü klasik Türk dizilerindeki gibi bayağı olsa da ekrana Şevval Sam gelince dizi uçuyor. Kadın dizideki ismi gibi Ender bir cazibeye sahip.

25 eylül 15:55

16. alihandro dangozu ne yapmak istemektedir?

senaristlerin neden hep aynı döngüyü yazdığını anlayamıyorum.

halit'li sahnelerde hep taciz iddiasından sonra oyuncuların kendisiyle iletişiminin nasıl olduğunu düşünüyorum.

25 eylül 10:52

15. aşk-ı memnu ve merhametten sonra beni en çok saran dizi oldu. Resmen ergen gibi Alihan ve Zeynep barışsa diye, gözlerimden kalpler çıkartarak izliyorum.

25 eylül 00:28 25 eylül 00:28

14. Sırf Şevval Şam saçını nasıl yapmış ne giymiş diye ara ara takip ediyorum fena bir dizi değil aslında ve Şevval sam ne kadar güzel bir kadınsın. Bodrum Masalını izlerdi annem orda silik bi karakterdi buradaysa tam kendine oturan rolü bulmuş 

18 eylül 15:55


13. Sevmekle sevmemek arasında kararsız kaldığım dizi. Saçma yerleri olsa da anlamsız bir merak oluşturuyo insanda.

18 eylül 01:30

12. Türk dizileriyle dalga geçip 2 saat ekrana kitlenip bunu izledim ya.. dizi kendini merak ettiriyor ya sırf meraktan :(

18 eylül 01:23

11. arada saçma ya da abartı bulduğum yerleri olsa da izliyorum. hoşuma gitti benim genel olarak. seni seviyorum ender, kardeşin de çok tatlı. bir de hakan değişmeseydi keşke. eski hakan daha bir duyguyu veriyordu sanki.

edit: caner'in şu güzel cevabını da ekleyeyim:

''nasılsın caner?''

''brokoli gibiyim. sağlıklıyım ama tadım tuzum yok (gizlinot: swh).''

17 eylül 23:37 6 ekim 15:19