yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. (link: http://www.hurriyet.com.tr/annesini-komsusuyla-yatakta-yakalayinca-sakaryada-kan-donduran-olay-40654565 )

  İnsan olmaktan utanıyorum. Bu nasıl bir vicdandır. Herkes anne olabilir mi? herkes insan olabilir mi? Güne böyle haberlerle başlayınca, insanlığa olan umudumu her geçen gün daha çok kaybediyorum. Hergün metrobüs, sokak kenarlarında, gördüğüm o işçi çocuklara dahi içim acırken, bir çocuğun öz annesinin bunu yapabilmesi....

  Umarım girdiğin o delikte, cezanı Türkiye adalet sistemine bırakmadan kesiverirler.... Geber !...

  23 kasım 2017 09:48

  2. bu haberi açıp okuyamadım bile.

  bu kadın anne olmayı hak etmeyen biri ama işte olmuş.

  son dönemde annesi ya da babası taafından öldürülen çocuk haberleri çıkıyor. ve ne acı ki ben artık çocukların kurtulduğunu düşünüyorum.sevgisiz, şiddet dolu, bencil, insan bile olmayan biriyle büyümesindense daha fazla acı çekmeden kurtuldu diye teselli ediyorum kendimi.hiçbir çocuk şiddeti, sevgisizliği hak etmez!!!

  bugünün psikopatları dünün sevgisiz çocuklarıdır

  23 kasım 2017 10:43

  3. yazıklar olsun senin gibi anneye!

  bir de bunun gibileri neden bizim vergilerimizle barındırıyoruz paşalar gibi anlamış değilim. anneligini de geçtim suçsuz, günahsız bir can almış, ar damarı çatlamış birine mükafat olarak 'her sey beleş yaşa, buyur'

  23 kasım 2017 12:37


  4. inanamıyorum. böyle şeylerin yaşandığına inanmak istemiyorum. sözün bittiği yer. tipine baksan gariban, çilekeş anne dersin. senin 250 gramına senin 5 saniyelik zevkine ....... canım Talha'm sen rahat uyu. sen en güzel yerdesin.

  23 kasım 2017 13:03

  5. Çok fazla ömrünün kaldığına inanmıyorum. Barındırmazlar onu gittiği yerde. (gizlinot: inş.)

  23 kasım 2017 13:20

  6. çocuk sahibi olmak için çırpınan o kadar iyi yürekli insan varken senin -anne gibi- allah belanı versin.

  sinirlerim bozuldu haberi görünce. sorsanız namus timsalidir eminim. (gizlinot: evet bu konuda ön yargılıyım)

  23 kasım 2017 14:06

  7. Katledilen meleğin adı "talha", anası olacak cani yaratık kapalı. Reis sevdalısı olup açık kadınlara namussuz gözüyle bakıyor olma ihtimali yüksek bir profil çiziyor, deĞilse de günahı benim boynuma olsun.

  Biz de açığız, dinsisiz ve ahlaksızız değil mi? Tamam. 

  23 kasım 2017 14:10 19 aralık 2017 15:06


  8. Çocuk seni gördü babasına, ona buna söyler diye korkup öldürüyorsun akabinde polise gidip beni yatakta yakaladı biz de öldürdük diyorsun. ifşalanmaktan korkup koşa koşa kendini ifşa etmek de hangi seviye ruh hastalığı ya. Yazık olan küçücük suçsuz yavruya olmuş. Bir çocuğun hayatı bu kadar ucuz mu? Ben bu haberi okuduğumda bile hayatıma devam edemiyorum sen bir anne olarak yapmışsın bunu, geceleri nasıl rahat uyuyacaksın? 

  23 kasım 2017 14:17

  9. eğer laik bir toplumda yaşasaydık, herkesin kendi işine baktığı, ne o kadın katil olurdu ne o yavru melek olurdu.

  fotoğraftan anladığım kadarıyla dar görüşlü klasik bir sağcı kesimden. kendi bağnaz zihniyetine hapsolmuş, toplum baskısıyla iyice psikopatlaşan bir canavar. hem kadın hem kadınla basılan erkek. sevişmiş sevişmemiş önemli değil. o kesimdeki insanlar her zaman canavarlaşma potansiyeli taşıyorlar bana göre.

  sinirlenmeden önce şimdiye kadar tüm canavar eylemleri bir düşünün. töre cinayetleri, linçler, kan davaları, çocuk gelinler, öz çocukları tecavüz edilse hatta öldürülse bile sesini çıkarmayan mahluklar... çoğunluk laikliği bir canavar gibi gören; ama aslında ona en çok ihtiyaç duyan kesim. günahsız olanlar dışında hiç birine üzülmüyorum. kendi pisliklerinde boğuluyorlarmış gibi geliyor bana.

  bu olay üzerinde bakarsak mutsuz evlilikler (gizlinot: basılıp, öldürmeye yardım eden de evli ), baskıcı bir toplum, kendi ihtiraslarında kaybolmuş iki canavar. boşanamazlar çünkü töre (gizlinot: hepsinin özü değil mi zaten? ) . erkek ve kadın açıkca bir ilişki yaşayamaz çünkü toplum baskısı. sonuç ise canavarlara kurban giden bir melek.

  ayrıca ben bu kadına anne diyemiyorum çünkü annelik tanımına kesinlikle uyduğunu düşünmüyorum.

  23 kasım 2017 14:24

  10. sırf çocuk doğurabildi diye anne sıfatını almasına, anne denmesine şiddetle karşı olduğum gözü dönmüş bir cani. aklınca çocuğunu öldürerek yasak ilişkisinin üstünü örtebileceğini sandı zavallı. herkes anne olmasın ya sahiden, yeri geldiğinde kendi pisliğini örtmek için evladını gözünü kırpmadan öldürebilecek birisi mümkünse ömrünün sonuna kadar bir daha hiç üremesin. anneymiş..

  23 kasım 2017 14:27