girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (0)

56. Trençkot-deri eldiven-şemsiye triosu burnumda tütüyor mesela!

1 eylül 14:46

55. Teknolojiden en büyük beklentim püfür püfür esen yaza adapte bot yapmaları. 

1 eylül 02:28

54. Bu yaza kadar hep yaz insanı olduğumu savunurdum fakat bir anda sonbahar aşkıyla yanıp tutuşmaya başladım! Üstteki süslü gibi yavaş yavaş sonbahar için kırmızı ruj arayışındayım ve yetmezmiş gibi günlerdir yağmur yağsın diye gizli gizli dua ediyorum. Vallahi serin havaların kölesiymişim meğer. 

1 eylül 01:25 1 eylül 01:25


53. Tüm kış boyunca yaz gelse de terlik giyip gezsem diye beklerken şimdi de kış gelse de mont, çizme, bot giysem diye bekliyorum. Salaş kazak ve sweatshirtler giyip sahlep içmeyi özledim.

1 eylül 01:01

52. Kış biterken indirimden aldığım ayakkabı bot ,kazakları ..bütün yaz hayalimde kombinledim.kiş gelse de giysem .evde hazır bekliyor kışlik bebeklerim.

1 eylül 00:12

51. pofidik montlarımı, topuklu botlarımı, renk renk berelerimi, kırmızı-bordo rujlarımı çok özledim. sonbahar kış mevsmleri insanı melankolik yapar derler ama ben asıl yazın ruhen çöküyorum. bu basık havalarda hiçbir şey yapasım, kimseyi göresim gelmiyor. gel artık 4 mevsimin sultanı kış...

31 ağustos 20:35

50. size çok aptalca bir şey söyleyeceğim...

yazın kışı çok özlerim, ölümüne kışçıyım ama yaz kıyafetlerini daha çok seviyorum. kışın ince giyine giyine ayda bir hastalanıyorum.

yaz kıyafetlerinin o hafifliği, renkliliği beni mutlu ediyor. kışın lahana gibi kat kat giyinmek kalın ağır kıyafetler falan boğuyor... evet, bayağı saçma.

31 ağustos 19:22


49. Yazdan nefret ediyorum ben kış insanıyım. Sıcak hava o yapış yapış his bizi bi şal kardeşim. Halbuki kış olsa ohh giy montunu çık dışarı kar oyna üşü sonra bir içeri. battaniyene sarıl sıcak çikolata iç. Kış çok güzel ve ben her yaz kışlıklarımı özlüyorum.

31 ağustos 19:16

48. kışın neden yaz gelmiyor diye anneme ağlamıştım. çünkü mayomu özlemiştim. (gizlinot: yaş 6 - 7)

yazında kışı özlemiştim. eskiden monta gocuk derdik. gocuğumu giyip cama çıkmıştım (gizlinot: kırmızıydı <3) mahallede ki abimin arkadaşları bakıp bakıp bana gülüyorlardı.

31 ağustos 15:54

47. kışlık kıyafetleri özlememin yanı sıra, kışlık parfümlerde buna dahildir. hava esintili gökyüzü gri olmuş yağmur yağdı yağacak. altımıza kot bir pantalon, üstüne sweat, botlar ve deri ceket. hafiften boynumuza dolayacak fular yada ince atkı. makyaj yapılmış, vanilyalı mis gibi kış parfümü sıkılmış dışarı çıkmak. her hava estirdiğinde burnumuza gelen o mis parfüm kokusu ve gidip bir mekanda sıcacık kahve içmek. ay nasıl özlemişim. deri ceketlik mevsimler kalp ben

31 ağustos 15:53