girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (0)

53. Trençkot-deri eldiven-şemsiye triosu burnumda tütüyor mesela!

1 eylül 14:46

52. Teknolojiden en büyük beklentim püfür püfür esen yaza adapte bot yapmaları. 

1 eylül 02:28

51. Bu yaza kadar hep yaz insanı olduğumu savunurdum fakat bir anda sonbahar aşkıyla yanıp tutuşmaya başladım! Üstteki süslü gibi yavaş yavaş sonbahar için kırmızı ruj arayışındayım ve yetmezmiş gibi günlerdir yağmur yağsın diye gizli gizli dua ediyorum. Vallahi serin havaların kölesiymişim meğer. 

1 eylül 01:25 1 eylül 01:25


50. geliyor sonunda soğuktan tir tir titrediğim kış günleri! çok az kaldı!

küçükken tam bir yaz insanıyken son birkaç yıldır sıcağa gelememeye başladım. (gizlinot: gerçi hava 40 derece olsa bile pikesiz uyuyamam)(gizlinot: swh) şimdiden başladım kazaklar, sweatler almaya. hatta sonbahara yakışacak oje ve ruj aramalarına başlamayı düşünüyorum. çok mu abartıyorum? hastasıyım rüzgarlı, kuru yaprakların uçuştuğu koyu gökyüzünün.

çok saçma bir şey söyleyeceğim şimdi ama içten içe bunu düşünmeye başladım: her insanın aurasının yakıştığı bir mevsim var bildiğiniz! ve ben kesinliklikle yaz insanı değilim :(

1 eylül 01:16 1 eylül 01:17

49. Tüm kış boyunca yaz gelse de terlik giyip gezsem diye beklerken şimdi de kış gelse de mont, çizme, bot giysem diye bekliyorum. Salaş kazak ve sweatshirtler giyip sahlep içmeyi özledim.

1 eylül 01:01

48. Kış biterken indirimden aldığım ayakkabı bot ,kazakları ..bütün yaz hayalimde kombinledim.kiş gelse de giysem .evde hazır bekliyor kışlik bebeklerim.

1 eylül 00:12

47. pofidik montlarımı, topuklu botlarımı, renk renk berelerimi, kırmızı-bordo rujlarımı çok özledim. sonbahar kış mevsmleri insanı melankolik yapar derler ama ben asıl yazın ruhen çöküyorum. bu basık havalarda hiçbir şey yapasım, kimseyi göresim gelmiyor. gel artık 4 mevsimin sultanı kış...

31 ağustos 20:35


46. size çok aptalca bir şey söyleyeceğim...

yazın kışı çok özlerim, ölümüne kışçıyım ama yaz kıyafetlerini daha çok seviyorum. kışın ince giyine giyine ayda bir hastalanıyorum.

yaz kıyafetlerinin o hafifliği, renkliliği beni mutlu ediyor. kışın lahana gibi kat kat giyinmek kalın ağır kıyafetler falan boğuyor... evet, bayağı saçma.

31 ağustos 19:22

45. Yazdan nefret ediyorum ben kış insanıyım. Sıcak hava o yapış yapış his bizi bi şal kardeşim. Halbuki kış olsa ohh giy montunu çık dışarı kar oyna üşü sonra bir içeri. battaniyene sarıl sıcak çikolata iç. Kış çok güzel ve ben her yaz kışlıklarımı özlüyorum.

31 ağustos 19:16

44. kışın neden yaz gelmiyor diye anneme ağlamıştım. çünkü mayomu özlemiştim. (gizlinot: yaş 6 - 7)

yazında kışı özlemiştim. eskiden monta gocuk derdik. gocuğumu giyip cama çıkmıştım (gizlinot: kırmızıydı <3) mahallede ki abimin arkadaşları bakıp bakıp bana gülüyorlardı.

31 ağustos 15:54