sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • medya (0)

1. çok salak bi dizi. sırf boşluktan bakıyorum ama yaz karakterinin kasıntılığı, umutun annesini basitliği filan derken artık sıkıntıdan da izlenmez bu dizi. ama vildan ataseverin performansını sevdim ben bu dizide. baba karakterini canladıran adam da çok tatlı bişi.

10 ağustos 2015 13:01

2. ergenliği çok farklı anlayıp ergenlik hallerini hatırlamayan senaristlerin yaz karakterine fazla "atar" yazdığı dizi..

gerçekten çerez niyetine bile tahammül edemeyecek kadar sıktı.. yaz dizileri eğlenceli olur, kıpır kıpır olur, insanı izlerken germez.. kavak yelleri bile yazın başladığında tam gençlik dizisiydi. espriler, eğlenceler, kışa girince entrikalar entrikalar, germişti ilk seneden..

bu dizi ise kışa bile girmeden germeye başladı.. yazın bu kadar bağırma çağırma atar gider hiç çekilmiyo be senaristler.. bıraktım bu hafta, kafam rahat, hadi gidin başkasının kulağına bağırın..

10 ağustos 2015 14:35

3. vildan atasever harbiden çok başarılı bu dizide. hep mi böyleydi bu kadının oyunculuğu bilmiyorum ben ilk defa izliyorum kendisini ama duyguyu çok iyi aktarıyo.

3 eylül 2015 13:14 3 eylül 2015 13:33

4. Tansel öngel diyorum ve susuyorum... (gizlinot: adam oynamıyor, yaşıyor!)

3 eylül 2015 20:25 3 eylül 2015 20:26

5. tansel öngel çok tatlı adam ama ben oyunculuğunu sevmedim. çağdaş onur öztürk ona göre daha iyi oynuyo bence. tabi daha önce de dediğim gibi hiç biri vildan atasever kadar etkilemedi beni bu dizide.

3 eylül 2015 23:32

6. tanıtımlarını ilk izlediğimde, vildan atasever'i hülya avşar'a benzettim. sanki onun hayatına yönelik bi hikaye gibi geldi. malum, bi dönem helin avşar için kızı yorumu yapılıyordu. ondan esinlenilerek mi yapıldı diye düşünmeden edemedim.

yaz bitti, dizi bitti. kışın bi dizi bombardımanı bekliyor bizi yine.

4 eylül 2015 00:15

7. dizinin bi bölümüne denk geldim ve bir bakayım derken bütün bölümü izlemişim. vildan atasever gerçekten beklemediğim kadar iyi rol yapıyor,dizinin müzikleri de çok güzel.

konuda aslında devamı gelebilecek bir konu ama yaz karakterini oynayan kız çok yapmacık rol yapıyor.karakterde o kadar zeki,sert falan ama şu anlamadan dinlemeden hareket etmesi çok can sıkıcı.özellikle kız arkadaşıyla olan ilişkisi insanı sinir hastası etmeye yeter. dizideki kötülere de fazla çalışılmamış hep havada kalmış.

o kadar aşklı yaz dizilerinin içinde yine iyi ama kötü işlenmiş bir dizi.

4 eylül 2015 01:09

8. eğer bu dizi söylendiği gibi 13.bölümde bitecekse umut ve mertin dizi sonunda bir araya gelmesi abes ötesi olacak. kalmış şurda 3 bölüm kadın nişanlısına aşık belli. buna rağmen 3 bölüm sonra bir araya gelirlerse bi türk dizisi klişelerine imza atarlar yani. çok gerçek dışı olur. sıçış mod on olur o kadar diyim. ancak dizi bitmez de yeni sezonda devam eder ve umut mert ilişkisi daha uzun bi sürece yayılırsa belki. bence gerçek hayatta böylesi bile zor. tablo bu yani şuan.

6 eylül 2015 20:48

9. babam sayesinde açık olduğu için tv de görüyorum . çağdaş onur olmasa ona da bakmam .

7 eylül 2015 09:39

10. ekim adlı karakterin yalancılık düzeyi master degree. bakın oyunculuk demiyorum. bi insan nasıl kendi halinde iyi biriyken bu denli bi yalancıya dönüşebilir ki? saçma. ferhatın uçurumdan düştüğü kısmı belki dikkatli izlememiş olabilirim net hatırlamıyorum çünkü. ben ekim intihar edecekken tartışmaya başladılar da çocuk yanlışlıkla düştü diye biliyorum. o zaman bu kız niye gerçeği söyleyip kurtulmuyo ki? attığı yalanın zaten tutarlı bi tarafı yok doğruyu söylese yırtardı bence. senarist, bazen düşünmeden yazıyosun.

(gizlinot: spoiler içerir >>>>) (gizlinot: nasıl kıydın lan adamın evine, eşyalarına?)

diğer yandan dizideki minnak hileye gelelim. bizim türk dizi/film mantığına göre genellikle gariban çocuk zengin çocuğa tercih edilir. şimdi bu dizide nasıl garibanı bırakıp diğer çocuğa tav olacak bu kız? olmaz bi defa öyle şey! türk milleti her zamanki senaryoya alışık. garibanı seçmesi gerekir ama esas oğlanımız diğeri. o zaman napalım? ferhat ölsün çıksın aradan. ölsün bence de zaten. o karakteri hiç sevmemiştim yalan yok. (çok arabeskti öyle sevdiği kıza silah çekmeler filan. bi de baştan hoşlanmadığı kıza rol yaptı ya orda kaybetmişti zaten. neyse gitti iyi oldu.)

çağdaş onur öztürk'e gelelim. çok şeker ya. o gamzeler ah ah. adam iyi de oynuyo bence. tansel öngel çok yakışıklı adam ama çağdaş'ın oyunculuğu tansel'inkini döver atar yani. hele o tansel'in karşısında birisi varken kendi kendine konuştuğu zamanlar yok mu mırıl mırıl, bu kadar yapmacık olabilir. (gizlinot: aynısını çağdaş yaparken gayet başarılı)

vildan ataseveri çok beğeniyodum zaten dizide. yukarda toplam5-6 girdi anca vardır. benimkilere bakın kim bilir kaç kere belirttim beğendiğimi. ama geçen bölüm hastanede yaz kendini kaybederek ağlarken vildan'ın bi hareketi vardı elini kendi alnına koyuşu filan. (gizlinot: tam komedi) yine kıyamadım da gizli yazdım vildan.

son olarak, dizi 13. bölümde bitecek diyorlardı. 13de bitirmeleri için birçok olayın netlik kazanması lazım. ekim'in akıbetini zorlasalar 13. bölümde halledebilirler, zorlasalar yaz'la ege olayının da adını koyarlar 13. bölümde. ama daha mert'le umut'u bağlayacaklar. oraya çok fırın ekmek var. ha gerçekçi düşünüp de umut ve tunç'u kendi hallerine bırakırlarsa o ayrı. diğer yandan caner de yaz ve ege'nin üniversitesini kazanmış ya bunlar yeni sezonda da devam edecekler belli. üniversite kampüs çekimleri filan olur artık. hayır bi de bu dizilerdeki özel üniversitenin adı her zaman değişiyor ama hep ist. bilgi üniversitesinde çekiliyo ya, ona da ayrı ayarım. başka okul yok gibi. (gizlinot: o kırmızı korkuluklu merdivenleri görmek istemiyorum artık :D)

he, bi de, yeni sezon kanal reklamlarında yaz'ın öyküsü dizisinin oyuncuları da vardı. dizi devam ediyo yani.

edit:hakikaten 13.bölümde bitiyomuş. peh.

20 eylül 2015 23:05 25 eylül 2015 23:27