girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (1)

13. Üşengeçlikte üstüme tanımam 

Yaklaşık beş aydır tarife yapmadan yaşıyorum

11 temmuz 15:09

12. Sabah 8’de erkek arkadaşım geliyor nihayet. 1 haftalık geziye çıkacağız. Şu an Daha mutlu olamam yani. ama çantamı toplamaya ve duşa girmeye aşırı üşeniyorum ya. Bavul düzenlemekten daha zoru sırt çantası düzenlemek bence. hele ki kış mevsimiyse. Üşengeçlik seviyem sevgilimin gelecek olmasının verdiği mutluluğun önüne geçiyor resmen. 

7 şubat 23:04

11. Herkes benden gidiyor ama ben gidemiyorum bunlar hep üşengeçlikten

5 şubat 19:43


10. Tatlı yapma girişimlerimin hep mutfaktan muz alıp yata yata yemekle sonuçlanması.

5 şubat 17:58

9. Peynirin üstüne frambuazlı reçel sürüp cheescake yedim diye kendimi kandırmak, hatta sigara almaya uşenip sigarayı bile bırakabilirim bu gidişle.

5 şubat 16:33

8. metroda yere oturunca kalkmaya üşenip hangi durakta olduğumu öğrenmek için telefonu havaya kaldırıp camdan rastgele birkaç fotoğraf çekmeye çalışarak tabelaları görmeye çalışmıştım. bütün metro saygı duruşuna geçmişti.

ilgili medya:
1
5 şubat 15:02

7. Gece Dışardan yorgun argın eve gelip makyajımı çıkarmaya güç bulamadığımda makyajlı uyumamak için boş boş duvara bakarak oturup hayatı sorguluyorum.

5 şubat 01:23


6. Yatarken pijamamı çıkarmadan sütyenimi çıkarmam seviyemi yeterince belli ediyor bence. 

5 şubat 00:32

5. Üşengeçliğim sonucunda ayak parmaklarım maymun parmağı gibi oldu , kumandayı telefonu kavrayabiliyorum uzanmama gerek kalmıyor.

5 şubat 00:21

4. bazen mesajlara üşengeçliğimden cevap vermiyorum. 

arkadaşımın yeni numarasını rehberime kaydettim "x yeni" şeklinde. hâlâ artık aktif olmayan eski numarası duruyor. sırf üşendiğimden silmedim. 

telefonumun yazılım güncellemesini yapacağım mesela, ayarlara girip güncelleme denetlemesi yapmaya üşeniyorum.

bazen elimde bir tabak yıkayıp bulaşık teline yerleştiriyorum kurusun diye, kuruyunca o tabağı dolaba kaldırmaya üşeniyorum. ama sabahın 7sinde kalkıp en az 45 dk makyaj yapmaya üşenmiyorum.

4 şubat 23:45