yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (3)

  1. 1. (gbkz: çocuğu tecavüzcüsüyle evlendirme önergesi)

  2. motorlu taşıtlarda ötv'nin %45'ten %74'e çıkarılması suretiyle 100.000 liralık 2.0 motor bir araca türkiyede +ötv +ötv'li fiyat üzerinden kdv +bokpüsür derken 238.000 lira öderken bunun 300.000 liraya yaklaşması

  3. doların 3,4'a yaklaşmasıyla gün aşırı gelen yakıt artışı

  4. memur/işçi ücret artışları enflasyona bağlı olduğundan enflasyonu düşük göstericez diye sepetteki gıda maddesi oranını %25'ten %15'e düşürmeleri

  5. kaymak tabakanın sahip olduğu yatlarda kullanılan yakıta vergi alınmazken, milletin efendisi olması gereken çiftçinin (neden efendimiz olması gerektiğini bilmeyen varsa severek anlatırım, mesaj atabilirsiniz, ve bu konuda samimiyim, laf sokmuyorum) kullandığı mazottan vergi alınmasının da ötesinde çiftçinin tepesine binilmesi sonucu nohutu dahi ithal etmek zorunda kalmamız ve bu ithal edilen tarım ürünlerinin genelinin gdo'lu ürün üretmede dünya lideri olan kanada'dan geliyor olması, zaten tarım arazilerinin müteahhitlere kat karşılığı verilmesi sonucu hem tarımsız hem yeşil alansız kala kala mevsimin de içine edilmesi ve kasımın 18'inde kolsuzla gezebilmem!

  bütün bunlara bonus olarak; bankaya gidip imza vermem gerektiğini bildirdiğim müdürümün izin vermemesi, sebep gösterememesi, bunu başka türlü yapamayacağımı söylemem karşılığında "beni ilgilendirmiyor" cevabı almam. kamuda mobbingin nefes aldırmaksızın sürmesi, görevi kötüye kullanmanın zirvesinde bir amirle çalışıyor olmak.

  18 kasım 2016 12:59

  2. Allah başka dert vermesin ama çok kizdim. Euro 4 lirayi gecmiş. Napalim yaşamak için böbreğimizi mi satalim. Tam da ihtiyacim varken...

  18 mayıs 2017 22:27

  3. "Türkiye'de göçmen kadınlar ve seks ticareti" adlı makale üzerine çalışıyorum ama sinirden ağlamak üzereyim. 13 yaşında bir kız ÇOCUĞU toplam 26 erkeğe satılıyor ve fuhuş gerekçesiyle mahkeme tarafından 'rızası' olduğu sonucuna varılıyor. Bir çocuktan bahsediyoruz. Çocuk. Çocuk dahi olmasa kimin 26 erkeğe satılmaya rızası olabilir ?

  13 kasım 2017 20:13


  4. “Erkekler eğitilmezdir.” sırf bu sebeple kriz geçireceğim.

  10 haziran 2018 00:07

  5. öfkem hayatıma giren her erkek için” tamam bu gerçekten doğru birisi sonunda yahu sonunda, thanks god!” düşüncesine kapılıp sığır çıkan her erkeğe.

  10 haziran 2018 05:00 10 haziran 2018 05:01

  6. kardeşimi özledim. özlediğimde öfkelenirim.

  10 haziran 2018 23:47

  7. saçma bir şey ama yazmak için o kadar uğraştığım girdinin sonuna yaklaşmışken gizli notu kapatmak için enter'a basmam ve sayfanın yenilenip tüm girdinin silinmesi.

  sinirliyim ama yılmadım. o girdi yazılacak.

  11 haziran 2018 14:29


  8. Bu saatte erik dalı açmış ve oynayan bir grup sesi duyuyorum (?) arada 3 sokak falan var sanırım, ama odamda müzik açsam da aynı düzeyde duyardım. hadi ben tatildeyim uyumasam da olur. Yarın kpss’ye girecek olanlar ne yapsın? İnsanlara bu umursamazlık nereden geliyor anlamıyorum. Siz ipsiz sapsızsınız diye millet de mi öyle? Keyfe bak ya. 

  İnsanlar kaç yıl çalışıyor sınav için ne strese giriyor, şu hödükler yüzünden birinin sınavının kötü geçme ihtimalini düşünmek istemiyorum. 

  Her türlü seste uyurum ama sinirden uyuyamıyorum şu an.

  Şu ülkedeki insanların bencilliğinden yoruldum. Eminim kendileri girecek olsa tehditle sopayla kapattırmışlardı müziği

  22 temmuz 2018 03:41

  9. (yazar: eczacibayan) a kesinlikle katılıyorum. saat sabahın 4 buçuğu bunlar arabasına binip son ses müzik dinliyorlar ya. böyle şey olabilir mi. sınava girecek olan var, hasta insanlar var nasıl bir şuursuzluktur bu? Ben ihbar etmekten yoruldum bu lavuklar vazgeçmiyor bir türlü.

  22 temmuz 2018 04:45

  10. bir adama, hayvanlara su koyduğu için kızan, üstüne yürüyen ve o su kaplarını sağa sola atan 3 adet "insanın" videosunu görmek. 

    insan bunları gördükçe öyle bir ruh haline giriyor ki, söyleyecek tek bir laf bulamıyor çünkü lügatta ki Herhangi bir kelime şu anki hislerimin karşılığı olamaz.

    dilerim Şu masum canlar için düşündüğünüz her şey başınıza gelir. dilerim o sağa sola fırlattığınız iki yudum suya muhtaç kalırsınız. bir damla su verirsem namerdim.

    Sadece bu video için konuşmuyorum, sadece bu videonun içindekiler için konuşmuyorum. bu tip insanlar her yerde, sadece videolarda değiller artık ne yazık ki.

  şu tepkiyi verecek ne var ortalıkta? ne ara bu kadar (link: https://www.instagram.com/p/BmECMRPnSfk/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=cyylq8grj3s0 vicdan yoksunu) oldunuz?

    sonra da günahtan sevaptan bahsedersiniz...

  4 ağustos 2018 22:30