yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (3)

  29. Yağmur vardarın hikayesinden geliyorum kusura bakmayın ama patlamam gerekiyor artık. İki kediye işkence yapılmış, kulakları kesilip burunlarında sıgara söndürülmüş. Ben kanıyorum, içime içime çığlıklar atıyorum. Lanet olsun böyle dünyaya lanet olsun böyle adalete lanet olsun böyle insanlığa müslümanlığa. Ne bebeğin değeri var ne insanın ne hayvanın ne ağacın. Ulan bu ne biçim ülke. Birgün uyanıyoruz onun boğazı kesilmiş bir gün köpeğin patileri birgün kedinin kafası birgün hastalığının ülkede tedavisi yok diye minnacık bebek ölüyor. Ya ben hiçbirşey yapamıyorum izliyorum herşeyi uzaktan elimden birşey gelmiyor. İçimde fırtınalar kopuyor depremler oluyor, atatürkün adını duyuyorum başımı eğiyorum ben.

  Eyyy yüce türk milleti maskara oldun, kepaze oldun, sersefil oldun. Ne hayvanını koruyabildin, ne kadınını, ne çocuğunu, ne de insanlığını. Elhamdülillah müslümanız değil mi? Keşke önce insan olsaydık. Merhametli, saygılı, adaletli olsaydık. Caniler, sapıklar, sadistler dışarıda biz başımıza ne gelecek korkusuyla evde savunmasız canlılar bu sapıkların elinde. Allah kahretsin ya. Gel bu ülkede evlen, birini sev çocuk yap akıl karı mı ya. Nasıl uyur insan nasıl yaşar?

  Tüm hayvanları almak istiyorum, kocaman bir çiftliğim olsun hepsine sahip çıkiym, tüm bebekleri iyileştiriym, tüm işsizlere iş evsizlere ev veriym istiyorum. Doğaya sahip çıkiym, ormanlar dikiym istiyorum. Kendime bile sahip çıkamıyorum anca evde oturmuş ağlıyorum. Böyle dünyaya gelen kafama tükürym. Hayret bişey ya!

  2 aralık 2020 21:46

  28. çoğu kişiye göre bu bir gereksiz duyar niteliğinde olabilir ama anlatmak istiyorum.amfide dersteyiz, gerçekten çok kaliteli ders anlatan, zaman zaman teknik bilgi dışında "hayat" dersi de veren, dünyaya nasıl bakmamız gerektiğini kendi deneyimleriyle bize çok güzel aktarabilen bir hocanın dersi.arkamda oturan üç beş kız sürekli gülüşüyor, "bir sus hoca ya, sal artık bizi, hoca boş yapma yaaa" gibi berbat bir mahalle ağzıyla konuşuyorlar.ders arası geldi, hoca daha sınıftan çıkmadan yüksek sesle " ay kusacaktım sonunda yaa" diye dalga geçerek çıktılar. ağızlarında sakız, hayaller boş, amaçlar yok ve bu insanlarla aynı bölümü okuduğuma üzülüyorum.ülkemizde öğrencilerin üniversite diploması almış olması öğrenciyi olması gereken insan yapmış olmuyor maalesef.ben bir hocaya soru sorarken bile kırk kere düşünüyorum doğru bir üslup kullanayım, dersi iyi dinleyeyim gibi, bu sadece saygıdır. bu saygı o kişi hoca olduğu için değil, her şeyden önce senden yaşça büyük ve belli ki bulunduğu konum gereği bizden çok fazla bilgi ve donanıma sahip.genç arkadaşlarımızın herhangi bir eğitim kurumunda en azından ders ile alakası yoksa bile saygı çerçevesinde davranabilmelerini diliyorum, aksi halde gelecekte jenerasyonumuzun ülkeyi ileri taşımaktan ziyade çok daha vahim durumlara getirecek olmasından korkuyorum

  31 ekim 2019 00:39

  27. nilüfer turizmi tercih etmeyin, edeni şiddetle uyarın. bu nasıl bir sorumsuzluk ki otobüsün anahtarını kaybettiler. Biletsiz ve ayakta yolcu bile alıyorlar. kendimi güvensiz ve eve ulaşamayacak gibi hissediyorum. dualarınızı bekliyorum.

  inşallah yolda polis çevirir amin.

  25 ekim 2019 10:30 25 ekim 2019 10:37


  26. İnsanlarımızın medeniyetten anladığı tek şey istediğini giyip, istediği gibi yaşayabilmek sanırım.Ülkenin en modern(!) şehirlerinden birinde otobüs için sıra beklerken (gizlinot: Kendimi Japonya'da metro sırası beklermiş gibi hissediyordum hâlbuki) otobüs geldi ve arka sıradakiler bir anda otobüsün kapısına doğru yöneldi.Ben wtf modunda duraksarken insanlar bağırıp tartışmaya başladı.Sonra otobüs kalkıp gitti ya la öyle kaldık ben ve arkamda sıra bekleyen birkaç kişi.O yüzden bugünkü öfkem toplumumuzun sessiz,sakin ve kurallara uyan insanlara karşı olan tavrına karşı.Bizden bir cacık olmaz!

  25 ekim 2019 00:17

  25. Üst katların birinden 1 buçuk haftadır sabah 9dan itibaren gelen matkap ve çekiç sesleri. Her gün bugün biter dayan dedim ama her sabah zıplayarak uyanmaktan bıktım. Kendimi geçtim de oğlum kaçacak delik arıyor matkap sesini duyunca. Apartman görevlisine şikayet ettim en son. Tek ben değilmişim haliyle. 2 kat üstümüz komple evini yeniliyormuş. Bize bu kadar ses geliyorsa üst katımıza allah sabır versin. Insan bari asansöre bir yazı falan asar şu tarihler arası tadilatımız var verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz diye. Insanlar neden bu kadar düşüncesiz olmak zorunda ki.

  ilgili medya:
  1
  2 ekim 2019 10:15

  24. sabahtan akşama bana laf sokan, beni iğneleyip duran koca. onu bir şekilde itiyorum, nedenini anlayamasam da bana uyuz oluyor farkındayım ama yeter artık, yeter! ne yaptım, neden var olduğum için bu kadar mutsuz hissettiriliyorum, benim suçum ne? zorla tutmuyorum seni yanımda, git bir hava al, sıkıntın neyse düşün bul ve gel benimle konuş, yoruldum ve öfkeliyim.

  21 eylül 2019 00:45

  23. Yakınsınız diye size her istediğini söyleyebileceğini sanan insanların varlığına öfkeliyim. İyi, güzel yakınız ama hakaret edemezsin, keşke bunu bile düşünemeyen insanları hayatıma almasaymışım

  20 eylül 2019 18:39


  22. emeğimi sömüren insanlarla karşılaşmak.

  20 eylül 2019 18:07

  21. Geçenlerde bir marketin önünde, bir kadın tarafından acımasızca tekmelenen zavallı kediyi hatırlarsınız. Bunu yapan kadının hala dünya umurunda değil, zerre suçluluk duygusu yok. Facebook profilinde kendisine kızan insanlara ağza alınmayacak hakaretler edip laf yetiştirmekle meşgul. Üstelik kendisi şu dakikada bile hala iyi insan olmakla, ahiretle ilgili paylaşımlar yaparken...

  Bu arada bilgi kirliliği yapmak istemem ama, bir hayvansever sayfanın yazdığı üzere haberlerde gördüğümüz kediyi market sahiplendi olayı hikayeymiş, o Market sahibinin de kediyi tekmeleyen kadınla ahbaplığı varmış ve örtbas etmişler deniyor. Hatta o haberden birkaç gün sonra çevrede acı kedi sesleri duyulmuş ve bu zavallı kediye bir daha ulaşılamamış. Dilerim doğru değildir.

  ilgili medya:
  1
  9 eylül 2019 20:42 9 eylül 2019 20:45

  20. Hayvanlara yapılan şiddet,zulüm,işkence Bugün ve ölünceye kadar her günümün öfke sebebi

  Bu pislikleri yapanları insan diye adlandırmam ancak mahlukat olabilirler,bir de hakaret olarak “hayvan”deriz ne ironik değil mi,onlara bunca işkenceyi insan cinsinin yapmasına rağmen  artık twitterda 2 dk vakit geçirmek bile ciğerimi paramparça ediyor.yasa hak hukuk için temenniyi geçtik, buna sebep olanların allah tez zamanda milyon belasını versin,geberemesinler,sürünsünler.

  18 mayıs 2019 09:28