girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2105)
  • medya (79)

2105. Yorucu bir evliliğin bitiminden sonra abim hayatına birini almış. Sevgilisi varmış yani. Geldi anlattı, ne kadar mutlu olduğunu gözlerinden anladım ya. Nasıl hevesli, nasıl umutlu, nasıl gözleri parlıyor anlatamam süslüler. Umarım çok mutlu olursun abim. 

dün 22:55

2104. Son finalim de bittiiiii 😎

dün 22:33

2103. Panic! At The Disco haziranda çıkacak albümünden yeni bir şarkı yayınlamıış. Bir de videonun altına Brendon'ın yazdığı not çok tatlı (gizlinot: Kalpler erisin)

Kesin tüm akşam "had to have high high hopes for the living" diye gezeceğim odada(gizlinot: swh)

(link: https://youtu.be/UKserM-i0_A Dinlemek isteyenler için )

Ek olarak Brendon Urie sanırım sana aşığım

dün 20:08


2102. Uzun zamandır istediğim gibi olmaz diye saçlarımı kestirmiyordum. Cadı süpürgesinden hallice geziyordum ortalıkta. Bugün tak etti canıma eve giderken ani bir kararla kuaföre girip saçımı kestirdim. Rahatladım ya oh:)

dün 18:48

2101. Karşımdaki kişinin aşşşırı ısrarına rağmen hayır diyebilmeyi başardım. Benim için büyük bir adım. Yanaklarımı sıkıp aferin kız diyorum kendime. 

dün 16:05

2100. atatürk havalimanı'nın yerine central park gibi bir park yapılacağı açıklandı bugün.

atatürk havalimanı central park'ın yaklaşık 4 katı. eğer gerçekten yapılırsa, seçime kadar bu vesileyle oy toplanıp seçimden sonra bölge müteahhitlere itelenmezse istanbul'a ilaç gibi gelecektir.

muhteşem bir fikir fakat nedense uygulamada sıkıntı yaşanacak gibi geliyor. umarım haksız çıkarım da azıcık yeşil görürüz.

dün 01:58 dün 02:00

2099. cilt bakımımı yapmak için banyoya gitmiştim ve döndüğümde telefonumda bir mail: yazarlığın onaylandı!

23 mayıs 22:10


2098. sınavını olan öğrenci okuldan kaçıyor, o gün 8 saat dersim bile olsa okul boş olduğu için oturup kitap okuyorum. öğretmenliğin kaymağını yediğim nadir dönemler.

bir de artık okuldan bir saat daha erken çıkıyoruz *yey*

23 mayıs 19:57

2097. Yaş pasta workshop'ından çıktım mis gibi çilekli pastamla dolmuştayız (gizlinot: Umarım ramazan linci yemem)

23 mayıs 18:51

2096. kira, faturalar, kredi taksitleri öderken (e tabii üzerine yol-yeme-içme ve kişisel harcamalar da var) ve kredi kartımın borcunu 1-2 ay daha tam ödeyemeyeceğim için kara kara düşünürken, dün bir de kyk borcumu "takipli" olarak görmüştüm. "ya hesaplarıma bloke konulursa, nasıl öderim" diye düşünüyordum dünden beri ve içinden çıkamıyordum.

ailemden para talep etmek istemiyorum ama son çare dün babamı arayıp "takipli olarak görünüyor, bi şey olur mu" diye sorunca kafama taktığımı anlayıp "öderiz" demişti.

sonra bugün yapılandırma ile taksitlendirebileceğimi öğrendim.

yani hesaplarıma bloke konulmayacak, yani babamdan para almama gerek kalmayacak!

evet, ilk saydığım listeye bir de vergi borcu taksitleri eklenmiş olacak ama artık orası ayrı...

23 mayıs 17:28