girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2322)
  • medya (92)

2322. Cuma akşamından beri en yakın arkadaşlarımla (gizlinot: kız kardeşlerimle, bakmayın arkadaş dediğime) yalova'da arkadaşımın yazlığındaydık. bol bol eğlendik, güldük, gezdik, yüzdük; muhteşem bir hafta sonu geçirdik. Döndüğümüz için içim buruk hatta dümdüz mutsuzum keşke iş güç olmasaydı da daha fazla kalabilseydik. Kafam acayip dağıldı, bana ilaç gibi geldi sadece bir hafta sonu olsa da. Bir sürü güzel anımız oldu, ileride çocuklarımıza birlikte tatil de yaptık diye anlatırız ne güzel :)

Okumayacaksınız ama sizin gibi arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım kızlar, iyi ki benim kız kardeşimsiniz..

dün 23:17

2321. 31 yaşındaki kuzenime allık fırçasını soruyorum bunu ne için kullanıyoruz diye. Off ne bileyim ben diyor. 4 yaşındaki kızına soruyorum ‘aanlıık fırçası teyzeee ‘ diyor. Çünkü onu ben yetiştirdim. Canım benim üniversiteye başlarken tüm makyaj malzemelerini ben alıcam sözüm var.süslü ve bilinçli yetiştiricem.

dün 16:33

2320. mutluyum çünkü birkaç dakika önce yazarlığım onaylandı:) bu yazar olarak ilk entry’m, paylaşmak istedim süslüler

dün 02:17


2319. Eğer bugün de iş bulamasam bu sevdadan vazgeçip anneannemlerin yaylasına giderek depresyonumu alevlendirecektim ama iş buldum sonunda! Yarın ilk günüm oh be!

14 temmuz 17:06

2318. yaz tatili boyunca nadiren görüşebildiğim erkek arkadaşımla adalarda deniz manzaralı tatlı bir otelde yer ayırttık. 2 günlük, kısa bir hafta sonu tatili ama bu bile yeter benim için. o kadar çok özledim ki.. çok heyecanlıyım :)

14 temmuz 14:45

2317. Yağmurlu bir sabaha uyanmak ehe

14 temmuz 13:45

2316. dün akşam iş çıkışı saçlarımı bağışladım. evet çok mutluyum.Saçım saçın olsun projesini duyduğumdan beri uzatıyordum. ayrıca şehrimizde gönüllü olan tek kuaförün de bana olan ilgisini görünce daha çok mutlu oldum.'Gönlüne sağlık ne güzel kalpliymişsin' dediler. ve eğer bir kanserli insana küçük bir sevinç bile verebildiysem ne mutlu bana.Hepinizin birilerine umut ışığı olabilmeniz dileğiyle...

14 temmuz 09:03


2315. Otel transilvanya 3 çıkmış! 13 Temmuz'da sinemalarda imiş Allah derim ben buna <3

14 temmuz 01:20

2314. Anneannem 3 yıl önce vefat etti ve annemle hiç fotoğrafları yoktu gençlik yılları hariç. Ben de resimlerini çizdirdim yan yanaymış gibi. Resmi görünce annemin yüzünde oluşan hüzünle karışık mutluluğu anlatamam size. Ben de ıvır zıvır hediyeler dışında annem için anlamlı bir şey bıraktığımdan dolayı çok mutluyum.

14 temmuz 00:12

2313. Darbe gecesi tutuklanan hava harp okulu öğrencisi arkadaşım beraat etmiş. O kadar mutluyum ki gözlerimden yaşlar süzülüyor. 2 yıllık esareti resmen son buldu. Umuyorum onun ve ailesinin yolu hep açık olur. Darısı suçsuz olup tutuklanan diğer okul arkadaşlarının başına

13 temmuz 20:20