girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1982)
  • medya (73)

1982. Annem kedi sahiplenelim ısrarlarıma dayanamayıp bana civciv getirmiş ehehe. 

Bir tanıdığımız tavuk horoz vs besler ondan almışta getirmiş. Ayy çok tatlılar ya<3 

Edit:yavrularıma isim önerisi bekleriim.

ilgili medya:
1
33 dk önce 29 dk önce

1981. Yine seri artı yemişim ay çok feci serotonin salgıladım bak.bul beni bebeğim.(gizlinot:swh.)

bugün 01:20

1980. iki hafta arayla doğum günü olan kızkardeşlerime hediyelerini hazırladım. Birini bu hafta kutlayacağız. Fotoğraflarımızı photoshopta polaroid hale getirdim, yarın bastıracağım. Biri leyla ile mecnun, biri harry potter hayranı. Biri çay sever, biri kahve. Ben de zevklerine göre tasarımlar yaptım. Umarım beğenirler ama benim içime çok sindi. Medyaya ekliyorum :)

ilgili medya:
1
bugün 01:00


1979. Vee benim de yazarlığım onaylanmış çok mutlu oldum, merhaba süslüler :)

dün 21:07

1978. oh be yazarlığım onaylandııı :) ve bugün onunla güzel bir şekilde konuşup bu davranışlarının sebebini öğrendim, anlaşabildik sonunda. e daha ne olsunn

dün 19:17

1977. ÜÇ GÜNLÜK TATİLİMİ KİTAP-DİZİ-FİLM-SPOR ÇEMBERİ OLMAK ÜZERE PLANLADIM. inş bi b.kluk çıkmaz da hayaller gerçekleşir.

dün 17:29

1976. altı ay boyunca kozmetik ürün almamaya karar verdim.

(nemlendirici hariç)

mutluluğumun sebebi yapabilecek olduğuma inanmam :)

dün 16:46


1975. Bahçede oturuyorum. Yanımda kahve, elimde sigara, önümde miniş köpeğim. 20derecelik sıcaklığa eşlik eden 14km süratle esen rüzgarı dinliyoruz. 

Ayak bileğimin çoraba tekabül eden bölümünde (görseli eklenip, girdiyle ilişkilendirilmiş) önceki tecrübelerimden yola çıkarak ‘güve’ olduğunu düşündüğüm bir kanatlı böcek duruyor. Hem de hayli uzun zamandır. Böceklerden hiç hoşlanmam, özellikle uçabilenlerden. 

Ama bununla Tensel temasımız olmadığından, uzaktan uzağa izliyor-inceliyorum kendisini. Hayli etkileyici göründü bana. Bugün beni mutlu eden bu böcek oldu. Fakat bir yerde ayağa kalkmam gerekiyor ve üzerime gelmesini engelleyerek ordan nasıl uzaklaştıracağımı bilemiyorum.

(İnsan olmayan her şeyi sevebilme potansiyelim..)

ilgili medya:
1
dün 13:47 dün 13:50

1974. Bi on gün önce Abimin "hayatınla ne yapıyorsun sen" diye ağzıma sıçmasından sonra gelecek endişelerim tekrar tetiklenmeye başladı.Dün gece aylar sonra ilk defa sıkışma hissiyle beraber ağlaya ağlaya uyuyakaldım.

Derken bugün hiç beklemediğim bir telefon geldi, tam umudumu iyiden iyiye kesmişken başvurduğum ajanslardan biri dönüş yaptı. Görüşme de çok güzel geçti. 24 saat içinde her şey öylesine tersine döndü ki.

Artık dua olur pozitif enerji olur neye inanıyorsanız yollayın lütfen :d eğer deneme için verdikleri projelerde güzel bir iş çıkarırsam çocukluğumdan beri hayal ettiğim işe adım atma fırsatına kavuşacağım!

19 nisan 23:06 19 nisan 23:08

1973. Yarınki dersim iptal olmuş, çok mutlu oldum valla 

19 nisan 22:56