girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2378)
  • medya (89)

2378. çok büyük bir leylek sürüsünü ayaktayken gördüm ve üzerimden geçtiler. leyleği havada görmek deyimine dayanarak yılın geri kalanında umarım çok fazla gezerim :) (gizlinot: biraz batıl inançlı mıyım ne )(gizlinot: swh)

bugün 15:00

2377. ne zaman görsem mama verdiğim ama çok ürkek oldukları için yaklaşmayan yavru kedilerden biri bugün bana yaklaştı ve sonunda kucağıma alıp oynadım, sevdim. minik mırıltılarını hissetmek çok güzeldi.

bugün 03:43

2376. kendime çok güzel tokalar ve terlik aldım mutluluktan ölüyorum.huyum auyum kurusun hep böyle küçük şeylerden mutlu oluyorum hahahahah

ilgili medya:
1
bugün 00:26


2375. 2 yavrumuz daha olmuş, haberim yoktu. Birisi kömür gibi simsiyah, diğeri sarılı beyazlı. Siyah olanı çok korkak, bahçede kendisinin 2 katı kadar olan kediye Kafa tutarken beni gördü ve korkudan tireyip tuvaletini olduğu yere yaptı(gizlinot: Evet, hoş bir an olmadı ama kedinin o şaşkınlığı çok güzeldi) Kokuyla idrak edip koşa koşa eve gireyim derken sarılı beyazlıyı gördüm, sırnaşmaya çalıştı bana bayağı. Yanımda miyav miyav yürüdü, süt için eve girdik, sütü aldık ve miyav miyav çıktı benimle birlikte evden. Kedilere ayırdığımız kaba sütünü dökerken anneannem siyahlıyı bulmuş, ensesinden tutmuş çiçeklerini ezdiği için söylene söylene getirdi sütün yanına bıraktı. Şimdi de anneannem bahçeyi sularken kediler suyun altına girip oynuyorlar.

dün 18:27

2374. Yazarlığım onaylanmış! En güzel bayram hediyesi <3

dün 18:22

2373. Eşimle 1.yılımız.tez tüm ülkede sazlı sözlü kutlanaaa! :)

dün 13:54

2372. Birkaç gün önce doğum yapan kedimin bebeği. Bakmaya doyamıyorum. O kadar güzel ki!

Görsel ekleyeceğim, sizler de tebessüm edin.

ilgili medya:
1
dün 13:38


2371. huysuzuma kavuştum ve iki haftada beni unutmuş şapşirik, tekrar kendimi hatırlatmaya çalışıyorum <33

ilgili medya:
1
dün 02:20

2370. Bugün annemle günübirlik bir tura katıldık.Uzun zamandır güzel bir pazar günü geçirmiyordum.Yeni yerler görmek çok iyi geldi yeşile temiz havaya ihtiyacım varmış.Bir de aklımı kurcalayan meselelere de farklı açılardan bakabileceğimi farkettim, yolculuk esnasında camdan dışarıyı izlerken içimden kendimle konuşuyordum çünkü.birazda şımarıklık yaptık annemle :) Olsun o da lazımdı

Neyse ben pek mutluyum, iyi geceleriniz olsun.

19 ağustos 22:55

2369. Kahvaltı çok güzeldi.

Antalyada olan süslüler için gerçekten harika bir kahvaltıcı ve reklam yapma amacıyla yazmadım kesinlikle.merak edenlere bir mesaj uzaktayım.

not:kahvaltı denince akla çakırlar gelir ama çakırlarda değil:)

19 ağustos 21:57