girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2077)
  • medya (78)

2077. (link: https://www.suslusozluk.com/yazarların-bugünkü-mutluluk-sebebi?i=787981 Şurada anlattığım bebiş) ‘ in telefonumda yanlışlıkla çekilen fotoğrafını buldum. O kadar şapşal bakıyor ki. Galiba duvar kağıdım yapacağım. Fotoğrafa baktıkça yiyesim geliyor (gizlinot: ehheh )

Bu arada adını tombiş koyduk, sürekli yemek yiyor çünkü (gizlinot: swh ) (gizlinot: maşallah )

Hemen de ekliyorum medyaya (gizlinot: <3 ) 

ilgili medya:
1
bugün 19:05

2076. şule karaok'un gönderdiği hediyelerim geldi aşk yaşıyorum şuan ve gecikme içinde tatlı bir özür notu yazmış.

bugün 17:09

2075. sabah erkek arkadasimla biraz bozuk uyandik. kahvalti vs fasli gecti hic konusmadik. az önce elimden tutup odaya götürdü noluyor dedim sabah güzel uyanamadik simdi bir daha uyanicaz dedi ve yataga yatti. sonra da günaydın sevgilim, günaydın oyun arkadasim diye sakaciktan beni uyandırıyor. ciglik cigliga sevicem simdi. 

bugün 15:17


2074. İş görüşmem Harika, Harika ötesi geçti. Olumlu bir şekilde sonuçlandı. İyi dileklerde bulunan herkese teşekkürlerimi borç bilirim. İyi ki varsınız. 

bugün 13:38

2073. tartıştığım sevgilimin evinin kapısına çikolata bırakıp zili çalıp kaçtım ( çünkü finalleri var morali bozuk kalmasın diye). koşa koşa siteden çıkmaya çalışırken bi döndüm arkamı, ev terlikleri ve pijamasıyla koşarak peşimden gelmiş sitenin kapısına kadar :) sonrası güzel bir sarılma ve sırıtan iki surat

bugün 12:10

2072. bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. bize de her gün soruyorlar "doğru mu, değil mi?". değil desek de inanmıyorlar. yok öyle bir şey desek de inanmıyorlar. demek ki hissediyorlar. belki de haklılar. evet, doğru. yazar oldum.

bugün 09:09

2071. Dün doğum günümdü, en yakın iki arkadaşım ve erkek arkadaşımla beraber yemek yedik sonra yemek yediğimiz yerin yanında konser olduğunu farkedip konsere gidip eğlendik orası bitince arabayı yol kenarına çekip ankara havası oynadık :D geçirdiğim en eğlenceli doğum günüydü yorgunluğu şimdi çıkıyor ama her saniyesine değerdi :) burayı okuyamazlar ama üçü de iyiki varlar <3

dün 18:45


2070. geçirdiğim değişimlere bakıp ciddi anlamda şükrettim bugün. bu seneyi baştan sona irdeledim, ardından bu senenin kişisel gelişimim için çok önemli bir süreç olduğunu anladım. ihtiyacım olan meğerse yaşadıklarımı sakin kafayla düşünüp olaylara uzaktan bakmakmış. komplekslerimi kendi kafamda çözümlediğimi fark ettim. çünkü kendimle yapayalnızdım. klişe olduğunu zannedip görmezden geliyordum ama, hayatımızdaki insanlar geçip gidiciymiş. onların hayatımızda olup olmaması bizim elimizdeymiş. kendimizle her zaman yalnız başımızaymışız. kendi köşemize çekildiğimizde tek hesaplaşmamız kendimizleymiş, anlamam geç oldu. önceden bu kiloda olsam ölmek istediğimi söylerdim aptalca. şimdi o kadar benimsiyorum ki kendimi. ben bir bütünüm, vücudumla ve yaşadıklarımla. kendimi olduğum gibi kabulleniyorum. rezil olacağım korkusu da taşımıyorum. anlar gelip geçici. kimse benim kendimi yiyip bitirdiğim gibi düşünmüyor benim yaptıklarımı.

bilgisayardaki fotoğrafları kurcalarken iki sene önce bir piknikten fotoğraflarımızı gördüm. o kadar hoş gözüküyorum ki. o an eminim ki ne kadar berbat göründüğüm konusunda kendi kendimi yiyip bitiriyordum. dışarıdan bakınca kendime eziyet ettiğimi anladım, hem de hiç bir temeli olmayan sanrılarla. ben değiştim sözlük. hayatımın en kötü anını yaşadığımı sanmıştım ve ondan sonra hayatımın gidişatını değiştirecek bir kararlılık gösterdim. iyi ki bu olayı yaşamışım. o kabuslarla başa çıkmak beni güçlendirmiş. daha yeni yeni anlıyorum. iyi ki bugünlere gelebildim. hiçbir şey için pişman değilim. kendimi çok seviyorum. kendimizden başka neyimiz var ki?

dün 18:41

2069. 1 hafta önce, sağlıklı beslenme rutinime geri dönmeye karar vermiştim. ilk haftam içerisinde daha önce planlanmış durumlar, hazırlıksız olma gibi sebeplerle 2 öğünümde kaçamaklı gittim ama onun dışında iyi ilerlediğimi düşünüyorum. birinci hafta mutluluğu var bugün üzerimde. ve bu beni daha da motive ediyor.

bu süreci fast food vb sipariş olmadan geçirdiğim için hem beslenme düzenim hem de cüzdanım için faydalı oldu. umarım geçen yaza göre +6 olan kilom da erir tabii...

daha dün regl olduğum için ilk 1 hafta sonucuma tartıda bakmadım. bitince bir karşılaştırma yapacağım.

dün 17:49

2068. beş yavru kedimiz tam elli günlük oldular. Bugün kardeşleriyle yatarken ilk defa iki tanesi kalkıp sırayla ben koltukta uzanırken kucağıma gelip tatlı tatlı yerleşip uyudular. Eriyorum. Çok seviyorum hepsini.

dün 17:13 dün 17:14