girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1800)
  • medya (55)

1800. Bizim sokakta çok sevilen 2 köpek var, baktım mama kapları boş kalmış mama aldım döktüm, yanına da su. Bence bu yaptığım muhteşem bir şey degil, normal olan bu. Herkes elinden geldiğince dünyadaki canlılara iyilikle yaklaşmalı. Bu beni çok mutlu eden bir aktivite. Bugün farklı olan ise tam mamayı döktüm doğruldum, küçük bir çocuk, 4-5 yaslarinda. Elindeki yarim gofreti uzattı, annesine seslendi. Anne iyi biri olduğu için paylaşabilir miyim? Kotu birine benzemiyor. İkrami geri cevirmedim, tesekkur ettim. Ne güzel şey kotu birine benzememek.

dün 23:16

1799. eskiden sivilcelerim ve izlerim olduğu için ruj bile sürmezdim daha da belli oluyor diye. şimdi sivilce izlerimi kapatmadan aklıma estikçe kırmızı ruj sürüp çıkıyorum. teşekkürler beden olumlama, teşekkürler kendini kabul etmeyi öğrenmek.

dün 18:15

1798. mesaj bölümündeki sorun giderilmiş eskisi gibi sohbetimize kaldığımız yerden devam edebiliriz yani süslüler. teşekkürler süslü sözlük ekibi :)

dün 17:30


1797. birgün bu başlığa ben de bir şeyler yazabilecekmişim gibi umudum var bugün.

edit: kiramı bugün ödeyebildim bu arada.

dün 17:15 dün 17:30

1796. Diş telinden kurtuldum :)

dün 17:06 dün 21:18

1795. Eriklerimiz çiçek açmış, dallar bembeyaz. Bahar çok güzel mevsim \o/

dün 16:35

1794. Tek başıma ilk kısa turistik gezime çıktım.

şu an hallstatt'ta tek başıma bi bankta oturuyorum. Yıllardır buraya gelmenin hayalini kuruyordum, sanırım 3 saattir falan burdayım ve büyülenmiş durumdayım. uzun zamandır bu kadar huzur dolu hissetmemiştim, hayatımda hiç unutmayacağım günlerden biri olacak. Belki daha sonra avusturya ve hallstatt hakkında uzun bir entry girebilirim.

dün 15:54 dün 16:06


1793. Benim günümü güzelleştirdi size de biraz mutluluk getirsin :) 

Bugün arkadaşım eve dönerken batıkent’te bir amca yanına gelip “kızım bir şey rica edebilir miyim oğlumun youtube’da şarkısı var açıp dinler misin” demiş ve şarkının adı yazılı olan bir kağıt uzatmış. Oğlunun dövmesi olduğunu oradan tanıyabileceğini ve klipte bir hanım kızın da oynadığıyla ilgili ayrıntıları da vermeyi unutmamış. O bize yolladı ben de burada paylaşmak istedim. izleyelim de hem amcanın oğlu mutlu olsun hem de bu güzel amcamızın oğlu için gösterdiği çaba boşa gitmesin. :) 

Şarkı fransızca bir rap şarkısı, ners- la seule prod yazarak izleyebilirsiniz. ilk çıkan denizli arka planlı şarkı (gizlinot: Amcamızın deyimiyle dövmeli bir çocuk ve bir hanım kızımız oynuyor klipte swh)

ilgili medya:
1
dün 15:38

1792. az önce sokakta çalışan bir çocuğa yardım ettim. bana dönüp "sen dünyanın en iyi insanı olabilirsin abla, yüzünden bile belli" dedi. o kadar mutlu oldum ki. "yaa makyajsızım şapşal :d" diyesim geldi.

dün 14:26

1791. Birlikte çok yorulduk bugün sonrasında ben ders çalıştım o bir saat uyudu. Sonra o uyandı ben dışarı arkadaşımla buluşmaya çıktım o ders çalıştı . Yemek yapmayı insanları doyurmayı çok severim derler ya onlar yesin ben duyuyorum. he işte o benim. Yemek yaparken keyif alırım dolayısıyla sadece bendedir o iş ama bazen çevredekilerin yorumuyla düşünürüm de alıştırıyomuyum tembelliğe hizmete acaba diye. Geldim eve tansiyonum düşük çünkü leş gibi bi kahve içtim midem alt üst. Ne yiycez dedi dedim ben Yorgunum sen yapsan olur mu.  Sorarken bi tereddüt ettim burun kıvırır mi acaba diye çünkü iki abi var bende bi de baba onlar olsa burun kıvırır. Baktım geçmiş bulaşık yıkıyor sonrasında da yemeği hazırlayacakmış. Yarın staj sözlüsü var vakit kaybetmeyip çalışması lazım aslında. Geldi içtiğim ilaca baktı bu arada bi de aklına düşmüş. Belki çok küçük şeyler annem olsa şaşırmam yapmasa garipserim hatta ama ailedeki erkeklerden asla beklemem böyle bi davranış.mutlu oluyorum böyle şeyler yaşandıkça hayatımda saçma sapan iğrenç türk erkeği triplerinde Biri olmadığı için. Şimdi ben mutlu bi şekilde şekerleme yapıcam o da yemeğini yedikten sonra uyandıracak beni. 

15 mart 21:35 15 mart 21:37