girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2208)
  • medya (83)

2208. Yazarlığım onaylandııı. Seçim yüzünden o kadar moralim bozuktu ki gelen email ile biraz olsun düzeldi şimdi.

dün 21:25

2207. doritos’un meşhur mavi cipsi yani ranch sos aromalı cipsi ülkemize gelmiş! Markette görünce kaptım hemen bi tane şimdi de bu girdiyi yiyerek giriyorum. Bence denemelisiniz süslüler <3

dün 16:43

2206. Oy kullandığım okulda müşahit olmak için kendisinden kart alacağım hiçbir kişiyi göremeyince tanıdık kim varsa haber saldık ve dayımın arkadaşı buldu sonunda. Birazdan yola çıkacağım okula gitmek için. Hayırlara vesile olsun artık bu seçim, gece içim rahat uyuyayım (gizlinot: İnceden de olsa içim kıpır kıpır oldu bile )

dün 14:53


2205. kendimi bildim bileli siyasetle ilgili bir insan olmuşumdur, bu yüzden de son yıllardaki tüm seçimlerde 'oy verebilecek olsam kime oy verirdim?' Diye düşünürdüm. Bugün ilk defa oy kullandım ve verdiğim oy o kadar içime sindi ki zarfı sandığa atarken gülümsemeyi bırakamadım.

Umarım akşam bu başlık bir sürü girdiyle dolar, amin. 

dün 13:04

2204. Bugün komşumun çocuklarıyla monopoly tarzı masa oyunu oynuyorduk, şehirleri satın almaya yönelik bir oyun. 7 yaşındaki kemalle takımız. Ankara şehrine geldik, kemal alalım dedi, çok pahalı almayalım dedim. 

Ama orda atatürk var dedi, gözlerim doldu.

Belki içinde bulunduğumuz seçim dolayısıyla bu kadar etkilendim belki de o çocuğun naifliğine, bilemiyorum. 

Yarın senin geleceğin için de oy kullanacağım küçük adam :) 

dün 02:50

2203. bugün sokaktaki kedilere mama bıraktım, apartmandan bir amca çıktı 'aa ben de mama getirmiştim onlara, gerek kalmadı' dedi. onunla sohbet ettik biraz, meğersem sokakta bizim kediciklere kap kap su mama bırakan amca oymuş bizim komşumuz. sokaktaki kedi sayısına kadar biliyor o kadar tatlı ki. (gizlinot: 19 kedimiz var sekizi de yavru daha)

o hayvanları beslemek, siz sokaktan mamalarıyla geçerken birden ortaya çıkıp miyav miyav koşturmaları dünyanın en güzel duygularından biri.

dün 01:12 dün 01:13

2202. Duygusuzlaştığımı hissediyorum. İçinde bulunduğum dönem için çok iyi. Plastik, mutluluktan uzak, memnuniyet gibi bir şey var içimde.

dün 00:28


2201. muharrem ince.

umarım yarınki de o olur.

hepinizi seviyorum süslüler. içim umut dolu. umuyorum güzel şeyler olacak.

23 haziran 22:47

2200. hoşlandığım ve ondan hoşlandığımı bilen kişinin-arkadaşım-mesaj atması.Şuan kalbim küt küt atıyor.Neden yazdı bilmiyorum, yazması için bir sebep yok.Acaba bir arkadaşı telefonunu aldı da mı yazdı diye düşünüyorum hatta.Kalbim kırılmasın diye dua ediyorum.

edit:kendisiymiş.sanırım mutluluktan ağlıyorum.(gizlinot: wjdlwjdlwkdl)

23 haziran 22:10 23 haziran 22:25

2199. büyük istanbul mitingine katılmış olmak. bu muazzam hareketin bir parçası olmak.

ben böyle bir kalabalık daha görmedim hayatımda. 5 milyon değil 8 milyon insan, insan seli. istanbul'daki seçmen sayısı ise yaklaşık 11 milyon.

çevre illerden gelenler hadi 1-2 milyon olsun. bir de mitinge gelemeyenler, yolda kalanlar, gelmeyip oyunu ince'ye atacak olanlar var.. süslüler, bu iş oldu!

"Yarın

bir şeyler olacak yarın

duruşundan belli

kırdaki atların

bulutların koşuşundan belli

kazışından köstebeklerin toprağı

karıncaların telâşından belli

bir şeyler olacak yarın

belki bir tomurcuk

belki bir ağacın düşen yaprağı

belki de bir çocuk

pek o kadar göremesek de uzağı

kuşların uçuşundan belli

bir şeyler olacak yarın"

Bülent Ecevit

23 haziran 19:21