girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2580)
  • medya (102)

2580. Bugün kocaman bavulumla metronun merdivenlerinden çıkarken birisi hızlıca geldi yardım etti sonra metroya binince karşımda oturan hanımefendiye aştiyi sordum emin olmak için, daha sonra indim aştide (bu sefer yürüyen merdivendeydim) onu gördüm gülümsedi, ben de gülümseyip el salladım, sanki yalnız gitmemiş gibiydim. Şimdi de otobüste bana 2 tutku, 2 eticin 2 meyveli kek 1 fındıklı kraker verildi ben bu girdiyi yazarken içeceğim tazelendi jsjdkckcj

2 saat önce

2579. Kontrol tetkiklerinde uygulanan tedavi ve diyet yönteminin olumlu sonuç verdiğini görmek. Ve sonunda tamamen iyileşebilme umudumun ortaya çıkması.

Benim için sağlık en büyük mutluluk sebebi

bugün 11:34

2578. "Okul kiyafeti alamadi diye intihar eden baba" basligindan geliyorum. Su ulkede mutlu olunmaz. Ancak duyarsiz ve gamsiz olunur.

bugün 11:27


2577. Demin uyanırken gerçekten de her şeyin düzeliceğine inandım. İçimden öyle bir ışık geldi.

bugün 10:30

2576. Bugün diyete başlayalı tam iki ay oldu ve diyetisyenimde tartıldım az önce. Sonuç: -7,5 kg!

"Bu yulafların bir anlamı olmalı" (gizlinot: swh)

bugün 10:27

2575. An itibariyle mayonezimsii ehliyet almış durumdaaa, direksiyon sınavını ilk seferde geçtim vallahi :>>>

bugün 09:03

2574. yeni bir ülkede, yeni evimde çayımı kurabiyemi aldım gilmore girls izliyorum şu an. mutluyum, çünkü şu an hissettiğim huzurda 3 senenin emeği ve gözyaşı var. bu sefer dönüş biletim yok, bu sefer gün saymam gerekmiyor, bu sefer dönmem gerekmiyor. artık evim burası, ve bu beni çok ama çok mutlu ediyor.

dün 21:39


2573. bugün uzun zamandır olmadığım kadar mutluyum. daha öncede bir girdimde söylemiştim staja başladığımı. ilk stajım olduğunu.. bugün bitti.. 

olduğum şirketi, çalıştığım insanları, beraber yemek yediğim, beraber güldüğüm insanları o kadar çok sevdim ki.. hepsi öyle iyi, öyle mükemmel insanlardı ki ne kadar teşekkür etsem az onlara, önce bana bu fırsatı tanıdılar sonra bana yeni bir sürü şey öğrettiler..

yolda gelirken bir şeyler yapmanın, çalışmış olmanın huzuru vardı içimde. daha şimdiden ne gördün ki, diyebilirsiniz. yolun başında olmak bile güzel. 

sokakta yürürken en sevdiğim şarkıyı dinledim, minibüsten erken inip kulaklığımla hafif sesli şarkı söyleyerek geldim. 

dün 20:50

2572. Sonunda staj yapacağım yeri ayarladım ve çok güleryüzlü biriyle tanıştım. Bunun üstüne bir de teyzem bana limonlu pasta almış. Mutluluktan ağlayacağım...

dün 16:34

2571. Gecenin kapanışını çiçeği burnunda bir yazar olarak yapıyorum :') hoşbulduuumm

20 eylül 23:10