girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2363)
  • medya (91)

2363. en son girdimden sonra bütün girdilerimi artılayan süslü. yüzümü güldürdün allah da seni güldürsün çok teşekkür ederim!

2 saat önce

2362. Karnım ağrımasına rağmen sporumu yapmış olmam ve diyetimi bozmamış olmam(gizlinot: Çünkü şüşko olmak)(gizlinot: swh)

2 saat önce

2361. Yazarlığım onaylandı. Deli gibi yazıyorum. Durduramıyoruz. 

2 saat önce


2360. upuzun, keseli, peelingli bir banyo, saç bakımı, cilt bakımı, manikür ve kaş bıyık alma seansından sonra annemin eski kıyafetlerini kurcaladım.vintage bir ispanyol paça pantolon, hasır bir çanta ve örgü çanta buldum.hepsi de almayı düşündüğüm şeylerdi ve evde bulmuş olmak aşırı işime geldi.şimdi de cips yiyip sex and the city izliyorum daha ne olsun swh.

bugün 02:35

2359. yazarlığım onaylandı ehehe

bugün 02:29

2358. Ben de belki yerler diye bizim sitede bızdık kedilerin takıldığı ağaçlığa bi kap mamayla bi kap su bıraktıydım. Sabah kontrol ettim silip süpürmüşler :) çocuklar dökmüştür belki diye tereddüt ettim başta ama dikkat edince kapların ilk koyduğum konumdan oynamadıklarını fark ettim. Etrafta da dökülmüş mama yoktu. Sevinçle tekrar doldurdum. Şifa olsun bızdıklarıma.

bugün 01:28

2357. Uzun süre sonra kendime vakit ayırdım yenilenmiş hissediyorum sevgili süslüler. Küveti doldurdum ve film izledim, maskemi de yaptım. Biraz önce manikürümü de bitirdim şimdi kitap okuyup uyuyacağım. Dünyada bu kadar kötü şey olurken kendimi biraz fazla şımartılmış hissetsem de biraz köşeye geçip oturmaya ihtiyacım varmış.

bugün 01:27


2356. Et ve kemik parçalarını mahallemizin köpeğine indirmiştim yemesi için pencereden izledim onu o kadar büyük bi keyifle yedi ki :’) böyle bi gülümsemeyle pencereden ayrıldım

bugün 01:21

2355. dişimi yaptırdım, piercingimi deldirme nedenim olacak kadar beğendiğim halka piercingle değiştirdim, kendime kahve ısmarladım, friends izledim. daha iyi olamazdı gibi.

bugün 01:06

2354. Süslü sözlük gibi başka bir sözlükte tanıştığım, tanışalı çok kısa bir süre olsa da gerçekten sevdiğim ve görüşmek istediğim bir arkadaşım bu hafta aydın'dan istanbul'a geliyor! Daha güzel bir haber olamazdı..

bugün 01:03 bugün 01:03