girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2235)
  • medya (86)

2235. Gezi olaylarından beri ilk defa ülkem için umutluyum.. 

tedirgin ama umutlu. Gergin ama heyecanlı. Kuşkulu ama mutlu. Çok iyi hazırlanılan bir sınava girmek üzere gibi..

Ha, bu arada first lady’miz ‘ülkü hanım’ da, başkanımız gibi, memleketimize yakışır bir zerafete sahip.

1 saat önce

2234. uyanmak, nefes alabilmek, giyecek yiyecek şeylerimin olması, ailemin olması, yoldaki kedilerden birini mıncırmak, köpeklerden birinin başını okşamak, sağlıklı olmak...

her şey güzel yeter ki bir an durup zamanın dışına çıkalım.

1 saat önce

2233. para biriktirmek gerçekten muhteşem bir şey. aylarca para biriktirmiştim. bugün avm'de indirimli mağazaları gezdim, beğendiğim bir elbiseyi rahatça alabildim. aylarca gereksiz hiçbir şey almamam karşısında kendimi ödüllendirdim. bir de eczaneden istediğim güneş kremini alabildim. iyi ki biriktirmişim. insana harika bir güven veriyor. bir şeyi almadan önce uzun uzun düşünmek gerçekten çok etkili. mesela para biriktirme dönemimde bir kıyafet beğendiysem "evde buna benzer bir kıyafetim var mı, çok sık giyer miyim" diye çok düşünmüştüm.

dün 23:58


2232. muharrem ince'nin mitingindeki o güzel kalabalık :)

dün 23:53

2231. Benim için çok anlamlı olan kolyemi bir süre önce kaybetmiştim. Üzüntü ve meraktan kafayı yemiştim bir ara. Bugün birden karşıma çıkıverdi :) 

İnsanların bir eşyaya anlam ve anı yüklemeleri tuhaf... 

dün 23:17

2230. izmirli olmak :)(gizlinot: 21 haziran 2018 muharrem ince büyük izmir mitingi) güzel şehrimin güzel insanlarından bir kez daha gurur duydum. başaracağız!

dün 21:40

2229. bayramda başladığım keten çantanın dikimini sonunda bitirdim. tüketmiyoruz, üretiyoruz.

dün 18:24


2228. istanbul'un görece muhafazakar semtlerinden birinde oturuyorum. bugün parktaki teyzelerin soğan almış başını gitmiş patates bile yaz mevsiminde 5 liranın üstünde bittik artık cepte para mara kalmadı diye sızlanıp iktidarı eleştirdiklerini gördüm ya bende bir umut doğdu. az kaldı çok az kaldı...

dün 16:47

2227. Beymen 75TL değerinde Hopi puanı vermişti. Ben de nasılsa kullanmayacağım diye arkadaşıma kullandırtmıştım. Bugün Nars'ın Light Reflecting Loose Translucent Pudrasını almam gerekti. (Gerekliliği tartışılır tamam) 185TL'yi görünce üzüldüm önce ama Hopi'ye bir bakayım dedim. Ve daha önceki 75 TL değerindeki puanı tekrar kullanabildim. Üzerine diğer puanlarımı da ekleyince 93TL'ye almış oldum ürünü. Mutluyum. Umarım sistem hatası vs diyerek sorun çıkartmazlar daha sonra.

dün 16:19

2226. bugün 21 haziran yani en uzun gün olması.

her sene bu tarih beni mutlu ediyor güneşi, uzuuuuun yaz günlerini sevdiğimden :)

dün 10:19