girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2405)
  • medya (95)

2405. huysuzuma kavuştum ve iki haftada beni unutmuş şapşirik, tekrar kendimi hatırlatmaya çalışıyorum <33

ilgili medya:
1
bugün 02:20

2404. Bugün annemle günübirlik bir tura katıldık.Uzun zamandır güzel bir pazar günü geçirmiyordum.Yeni yerler görmek çok iyi geldi yeşile temiz havaya ihtiyacım varmış.Bir de aklımı kurcalayan meselelere de farklı açılardan bakabileceğimi farkettim, yolculuk esnasında camdan dışarıyı izlerken içimden kendimle konuşuyordum çünkü.birazda şımarıklık yaptık annemle :) Olsun o da lazımdı

Neyse ben pek mutluyum, iyi geceleriniz olsun.

dün 22:55

2403. Kahvaltı çok güzeldi.

Antalyada olan süslüler için gerçekten harika bir kahvaltıcı ve reklam yapma amacıyla yazmadım kesinlikle.merak edenlere bir mesaj uzaktayım.

not:kahvaltı denince akla çakırlar gelir ama çakırlarda değil:)

dün 21:57


2402. Şu anki mutluluk sebebim: Erzurum’da İzmir Marşı’nı söyleyen güzel yürekli taraftarlar

dün 21:09

2401. gratise girip beş saat fondöten deneyip uygun rengi bulamayacağımı düşünüyordum ki girdiğimde aşırı kalabalıktı ve bakmaktan vazgeçtim.sonra bir deneyeyim dedim ve tamamen cildimle aynı renkte bir fondöten buldum.renk seçiminde berbat olan biri olarak indirimli bir şekilde, uğraşmadan rengimi bulabilmek beni çok mutlu etti yoksa doğru rengi bulana kadar cebimde para kalmazdı.

umarım gün ışığında vs bir farklılığı olmaz.

not:bununla mutlu olabilecek kadar mutsuz bir gün geçiriyordum.

dün 21:03

2400. Bodrum turgutreisteki gratise girdiğimde karşılaştığım manzara <3 dostlarımız bir güzel yayılmış yatıyorlardı içerisi serin olduğu için herhalde. Görünce yüzümde bir gülümseme oluştu :)

ilgili medya:
1
dün 20:26

2399. sevdiğim bir erkek kankim sevgili yapmasına rağmen benle mesajlaşma sıklığını değiştirmedi. bu bir ilk ve beni inanılmaz mutlu etti.

dün 00:07


2398. 4 ayakkabıya 80 lira verdim :) 

18 ağustos 22:03

2397. 19 oldum:')

18 ağustos 14:45

2396. cumartesi geceden fethiye taraflarına yola çıkacağız bayram tatili için kamp kurmaya. ama ben bir haftadır önce aman daha çok var diye sallayarak son iki gündür de reglin beni devirmesiyle işten eve gittiğim gibi götümü devirip yattım. çadırlar, matlar, kıyafetler, yok tüpü kabı kacağı derken baya iş var aslında. eşim de vardiyalı çalışıyor ve bu hafta akşamda o yüzden gece 11de eve geliyor garibim. bugün sabah erkenden kalkıp işe gitmeden her şeyi hazırlamış, makinaya çamaşır atmış, buzları doldurmuş, powerbankleri şarja koymuş. aradı gidip oltalar için malzeme alıp işe geçiyorum bir tek senin kıyafetlerin kaldı demez mi. dünyalar benim oldu, salak salak sırıtıyorum iki saattir.

17 ağustos 15:34