girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2237)
  • medya (87)

2237. maltepedeki kalabalık, hala yollarda olan insan seli.. cumartesi tüm gün çalışıyor olmama rağmen salak bir sıtırış var suratımda:)

2 saat önce

2236. Dün gece sevdiğim adamdan evlilik teklifi aldım! Az önce uyandığımda yaşadığım şaşkınlıkla karışık “dün gece ne oldu öyle ya” ifadem, elimdeki yüzüğü görmem ve kapanış 🙏🏻 Ellerimiz kalplerimiz hiç ayrılmasın ❣️

bugün 07:46

2235. konu dışı sekmesindeki gündemi takip eden başlıklar.

bugün 01:24


2234. İş yerinde sürekli mobbing yediğim yöneticilerime karşı kazandığım minik zafer. Bu gazla sınava daha da sıkı çalışmayı düşünüyorum.

dün 23:37

2233. Burdaki süslülerin önerisiyle bimden kaşık cips alıp yanına da çok güzel bir yoğurtlu sos yaptım. Birden aklıma esti yerken izlerim diye avrupa yakası'ndan bir bölüm açtım.

Yıllardır aklımda kalmış ama hangi bölüm olduğunu bilmediğim için izleyemediğim bir sahne vardı, o sahne de rastgele açtığım o bölümdeymiş ^^ (gizlinot: Ayrıca da avrupa yakasını çok özlemişim ♡)

dün 23:18

2232. muharrem ince’yi desteklemesini beklemediğim yengemden ince’nin eşinden bahseden “firt layd ınş” diye bir mesaj almam. ahahahah hemen çevireyim (gizlinot: :d) first lady olacak inşallah demeye çalışıyor. iyice bir güldüm, sevindim ve umutlandım yine. :)

dün 23:06

2231. Ben Ankara Keçiören'de oturuyorum. Ankara'da yaşayanlar bilir en yobaz yerlerden biridir, benim oturduğum yer daha yobazdır. Hatta çoğu kişi akkoyundur. Bugün niyetim mitinge gitmekti ama yatak döşek hasta olunca evden çıkamadım. Korna seslerine uyandım, noluyo falan derken evin az ilerisindeki dernekte ellerinde bayraklarla bir sürü insan reklamlarda dönen Muharrem İnce şarkısıyla arabalara bindiler :) buradaki insanların bile düşünceleri değiştiyse bu sefer olacak süslüler başaracağız!

dün 20:50


2230. iki ay önce tohumunu ektiğim dere otum iyice büyüdü, bugün yaptığım sandviçte kendi yetiştirdiğim dere otunu kullandım. diğer saksılarda da büyümekte olan bir limon ağacım ve domateslerim var. şimdi dört gözle onların meyve vermesini bekliyorum. üretmek çok güzel bir şey, onun verdiği haz başka hiçbir şeyde yok.

dün 16:18

2229. (link: https://www.suslusozluk.com/yazarların-bugünkü-mutluluk-sebebi?i=812231 şu) girdimden sonra artan kumaştan kendime etek biçtim. beli lastikli diz boyu bir etek. lastiğim yok ama yuvasını hazır edip bugün bitirmek istiyorum. yarın da lastiğini takıp pazar günü oy vermeye giderken giymeyi umuyorum. bu sene kendime doğum günü hediyesi emeğimle bir şey üretme hazzı olsun. iyi ki doğdum.

edit: bitirdim!

dün 16:03 dün 17:31

2228. Birkaç yıldır belki de ilk defa içimde böylesine bir ümit var. Yaptıkları onnca algı yönetimine, karalama kampanyasına rağmen başaracağız başaracağız başaracağız.

Not: oy falan kaçıramayacaklar hiç korkunuz olmasın :)

dün 13:35