girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2366)
  • medya (91)

2366. Sonunda çalışmalarıma dönebildim. Yaklaşık bir haftadır ders çalışabilmek için kendimi eve kapatmakta bulduğumu sanıyordum çareyi. Ama son iki gündür etki etmemişti, salmıştım diyeyim hatta. Bugün biraz temiz hava almaya çıktım tempolu şekilde tepeleri çıkıp indim biraz, temiz ve serin bir havada. Eve gelince ders de çalışabildim sonunda, çok verimli bir gündü genel olarak

1 saat önce

2365. bugünlük değil de, şu an seri artılayan süslü, teşekkür ederim. kocaman bir gülücük armağan ettin bana, daha nicesi senin olsun. tekrar teşekkür ederim :)

2 saat önce

2364. 2 seneden sonra ilk defa kan değerlerim normal çıktı ve kan bağışı yapabildim. En son yaptığım bağışın kullanım bilgisi mesajı tam doğumgünümde gelmişti ve en güzel hediyeydi benim için. Keşke şöyle 50 litre falan kanım olsa da hep bağışlayabilsem.

dün 19:48


2363. en son girdimden sonra bütün girdilerimi artılayan süslü. yüzümü güldürdün allah da seni güldürsün çok teşekkür ederim!

dün 15:16

2362. Karnım ağrımasına rağmen sporumu yapmış olmam ve diyetimi bozmamış olmam(gizlinot: Çünkü şüşko olmak)(gizlinot: swh)

dün 15:00

2361. Yazarlığım onaylandı. Deli gibi yazıyorum. Durduramıyoruz. 

dün 14:51

2360. upuzun, keseli, peelingli bir banyo, saç bakımı, cilt bakımı, manikür ve kaş bıyık alma seansından sonra annemin eski kıyafetlerini kurcaladım.vintage bir ispanyol paça pantolon, hasır bir çanta ve örgü çanta buldum.hepsi de almayı düşündüğüm şeylerdi ve evde bulmuş olmak aşırı işime geldi.şimdi de cips yiyip sex and the city izliyorum daha ne olsun swh.

dün 02:35


2359. yazarlığım onaylandı ehehe

dün 02:29

2358. Ben de belki yerler diye bizim sitede bızdık kedilerin takıldığı ağaçlığa bi kap mamayla bi kap su bıraktıydım. Sabah kontrol ettim silip süpürmüşler :) çocuklar dökmüştür belki diye tereddüt ettim başta ama dikkat edince kapların ilk koyduğum konumdan oynamadıklarını fark ettim. Etrafta da dökülmüş mama yoktu. Sevinçle tekrar doldurdum. Şifa olsun bızdıklarıma.

dün 01:28

2357. Uzun süre sonra kendime vakit ayırdım yenilenmiş hissediyorum sevgili süslüler. Küveti doldurdum ve film izledim, maskemi de yaptım. Biraz önce manikürümü de bitirdim şimdi kitap okuyup uyuyacağım. Dünyada bu kadar kötü şey olurken kendimi biraz fazla şımartılmış hissetsem de biraz köşeye geçip oturmaya ihtiyacım varmış.

dün 01:27