girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2716)
  • medya (102)

2716. Beş gündür yoğun bakımda uyuyan canım halamı bugün uyanık gördüm sözlük. Birbirimizi gördük. Konuşamasa da anlaştık. Hala çok endişeli de olsam mutluyum, şükürler olsun.

2 saat önce

2715. Bugün ağır cezada duruşma izleme günüm geç kalmamam gerek, sabah 15 dakikada izbana gelmeyi başardım hiç trafik yoktu, adliyenin önündeki arzuhalci amcayla göz göze geldik günaydın dedim "Günaydın güzel kızım çok teşekkür ederim" diye cevap verdi içim ısındı, dün yazdığım beyan dilekçesini çok beğenmiş avukat, sonra öğle arası yemekten adliyeye döndüğümüzde üzerime çok güzel bir kelebek kondu.

Son zamanlarda her şeye pozitif bakmaya çalışıyorum olumlama konusunda tek rakibim ece targıt (gizlinot: Swh)

bugün 17:43

2714. 8 aralık evgeny grinko konserine biletler bittiği için gidemeyeceğim diye çok üzülüyordum ama bugün 15 aralık için yeni bir konser daha düzenlediklerini duydum ve tabiki aldım biletimi. Aşırı mutluyum canlı dinleyebileceğim için sözlük, gerçekten aşırı mutluyum. 

bugün 17:11


2713. Oğlum 2 yaşına çok yakın ama hala konuşmuyor, sadece günde bir milyon kez anne diyor. Biraz önce “hayır” dedi. Bu aralar kendi kendine mırıl mırıl konuşuyor, umutluyum yakında konuşacak.

bugün 09:54

2712. Ne kadar inanırsınız bilemem ama bugün buraya bu notu biraz da kendim için yazıyorum.

Daha dört gün oldu tanışalı, uçuyor da diyebilirsiniz belki bu kafam sebebiyle allah'ın bana akıl fikir ihsan eylemesini de dileyebilirsiniz.

adımın aylakmadonna olduğundan daha emin bir şekilde biliyor ve resmen elle tutulur bir somutlukta hissetmene rağmen ifade edecek sözcükleri tam bulamıyorum; ancak özetle: o'nu buldum sözlük!

O olduğuna yemin bile edebilirim, o'nu buldum. 

Edit: son whatsapp konuşmamızdan bir kısım. Bir süre birbirimize yazmadan çevrimiçi kalırız, 4-5 sn sonra:

Ben: şu an sen de benim gibi ekrana bakıp gülümsüyor musun? :)

O: evet :)

Ben: peki, neden gülümsediğini biliyor musun, ifade edemesen de sebebini somut bir şekilde hissedebiliyor musun?

O: evet. :)

bugün 02:27 bugün 09:02

2711. zayıfladım sözlük ama donlarım bebek bezi gibi duruyor :')

bugün 01:48

2710. Yazarlığım onaylandı oleyy! :) 

bugün 01:03


2709. İliklerime kadar can kazazla doldum bu gece..yeni albümüne laf yok zaten.. kadife sesiyle, nilipekle düetiyle, chromostair ile yaptığı düetlerle, ankaradan gelen özel grupla muhtesemdi.. kendi rekorunu kırdı sahnede 2.5 saat kalarak.. en önden, onun hemen önünden izlemek ayrı bi mutluluktu.. babasına yazdığı şarkıdaki duygu selini tüm salon tüylerimiz ürpere ürpere ağlayarak söyledik, yaşadık.. ne mutlu ki senin gibi birini yetiştirmiş baban.. allah gani gani rahmet eylesin ama ne güzel bi şarkı yahu.. şarkıyı merak edenler için "sürsün bahar"..

bugün 00:17

2708. Bugün benim doğum günüm, 24 oldum <3 :))

dün 15:04

2707. Bugün benim doğum günüm :)

dün 14:43