girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2737)
  • medya (105)

2737. 80 adet instax mini filmi 300 liraya aldığım için mutluyum. üstelik 20 tanesi siyah beyaz monokrom baskı. bu filmler bana neredeyse 2 yıl gider.

tabii bu durum, yazarların bugünkü mutsuzluk sebeplerinde "memleketimde bu filmlerin 10 tanesini 60 liraya satıyor olmaları" olarak da geçebilir.

ağlanacak halime gülüyorum.

bugün 16:13

2736. güzel annemin doğum günü.

bugün 14:50

2735. Zamanında kendisi yüzünden özsaygımı yitirdiğim (ve muhtemelen bu yüzden yanlış bir evlilik yaptığım) eski sevgilimin hayattan tek isteği 1 dakikacık olsun sesimi duymakmış.

2 gündür dil döküyor. Beni görmeden ölmeyecekmiş.

Şehrine gelip kapında yattığım ve kapıyı açmadığın günlerin 1 dakikalarına say dedim. Gönlüm rahat, umrum değil.

Eskiden onu düşününce mutsuz olsun isterdim, kin doluydum. Şu an hiç bir şey hissetmiyorum. Sanırım bir defteri daha kapattım. Oh bee...

bugün 12:36


2734. Vize haftası sebebiyle, bakımsızlıktan tarzana dönmüştüm resssmen. Bakıma dair yaptığım tek şey duş almak, yüzümü yıkamak ve dişlerimi fırçalamaktı. Eve geldim, güzelce ağda işimi hallettim, banyoya girip bir güzel keselendim, saçlarıma maske yaptım. Sonra kendimi kremledim, tırnaklarıma oje sürdüm, kirpiklerime  de vazelin. Yüzümü nemlendirdim, dudağımı nemlendirdim. Ruhum mest bir halde. Yaşıyorum dedim bugün.

dün 23:50

2733. Babamla yarın günü birlik izmite gidip gelecek olmamız. 

Ufakta olsa şehir değişikliği iyi gelir umarım. Vize haftası sonrası rahatlarım. 

dün 23:15

2732. Göğüs hastalıkları sınavlarının sonuçları açıklanmış ve ben geçmişim. Hemde beklediğimden fazla bir puanla. Aşırı mutlu oldum ve yeni başlayan stajım için resmen motivasyon demek bu.

dün 11:48

2731. Bir buhran anımda Ay kadar parlak ve bir o kadar geniş alnımdan yılıp YouTube videoları gazıyla perçem kestim kendime.milim milim keserek yüzüme yakışacak kadar kısalttım.aynalardan gözümü alamıyorum :’)))))

18 kasım 20:26


2730. Ece targıt'ın yeni videosunu izledim. orada çocuğun biri "modayla mı ilgileniyorsun" diye sormuş hanım kızımıza o da "hayır ben influencerım" demiş ve çocuk anırarak gülmüş "influencerlık iş mi, bunu gerçekten iş olarak görüp söyleyebiliyor musunuz" diye dalga geçmiş. ne diyeyim ece2cim çok bokunu çıkardınız içimin yağları eridi asdfasdfasdf.

18 kasım 13:28 ed.dün 09:55

2729. videolara müzik eklemek için her seferinde pc’den telefona aktarmaya uğraşıyordum, itunes kullanmayı unutup tekrardan çözmeye çalışmaktan bahsetmiyorum bile. az önce hiç böyle uğraşmadan videolarıma müzik ekleme işini çözdüm, bi yolu var ama ne diye diye buldum süslüler. bugünkü mutluluk ve kendimle gurur duyma sebebim bu, heheh.

18 kasım 03:16

2728. Direksiyon sınavını ilk seferde geçmem son günlerde beni en çok mutlu eden şey çünkü ilk seferde geçememe ve diğer sınavlar için ekstra ekstra ücret ödeme fikri beni inanılmaz strese sokuyordu, aynı zamanda kısa bir sürede bitmiş olması ve artık ehliyetimin olması da cabası.

17 kasım 15:56