girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2360)
  • medya (84)

2360. cumartesi geceden fethiye taraflarına yola çıkacağız bayram tatili için kamp kurmaya. ama ben bir haftadır önce aman daha çok var diye sallayarak son iki gündür de reglin beni devirmesiyle işten eve gittiğim gibi götümü devirip yattım. çadırlar, matlar, kıyafetler, yok tüpü kabı kacağı derken baya iş var aslında. eşim de vardiyalı çalışıyor ve bu hafta akşamda o yüzden gece 11de eve geliyor garibim. bugün sabah erkenden kalkıp işe gitmeden her şeyi hazırlamış, makinaya çamaşır atmış, buzları doldurmuş, powerbankleri şarja koymuş. aradı gidip oltalar için malzeme alıp işe geçiyorum bir tek senin kıyafetlerin kaldı demez mi. dünyalar benim oldu, salak salak sırıtıyorum iki saattir.

bugün 15:34

2359. dün burada bahsetmiştim, durumları yetmeyen 40 ilkokul öğrencisi için okul ihtiyaçlarını gidermek üzere bir çalışmamız vardı. bugün o ihtiyaçları okula teslim ettik. öğrenciler yoktu ama onlar kadar mutlu olan, dualarını bizden eksik etmeyen öğretmenler, çalışanlar vardı. onlar böyle sevindiyse kim bilir çocuklar çantalarına, defterlerine kavuştuklarında nasıl sevinecekler. stajımın ilk haftasını dolduruyorum ve ilk haftada bunun bir parçası olmak, bir çocuğun bile mutluluğuna ve eğitimine destek olmak, hem birlikte çalıştığım insanların hem de öğretmenlerin teşekkürlerini almak bu hafta benim mutluluk sebebim..

bugün 11:59

2358. yazarlığımın onaylanmış olması. mutluyum <3

bugün 11:00


2357. Arkadaşımın kedisi doğum yaptı:))

Edit: bunu eksileyen hayvan düşmanı biri sanırım.

dün 02:42 bugün 11:58

2356. artık ben de bir yazarım!!❤️

15 ağustos 22:02

2355. basit şeylerle mutlu oluyorum

asap rocky -fashion kılla diye bir şarkı keşfettim nakaratı beni mutlu ediyor.rıhanna video klipte asap'a eşlik ediyor.off rıhanna ne güzelsin kedi tavırlarını yerim senin buyrun süslüler

(link: https://www.youtube.com/watch?v=F6VfsJ7LAlE&list=RDF6VfsJ7LAlE&start_radio=1 )

15 ağustos 20:08

2354. Bugün aslında iğğrenç bir gündü. İki saat içinde bir insan ne kadar fazla itin münasip bir yerine sokulup çıkartılır deneyimledim. Eve gelince ağlama krizine girdim sağ gözüm kıpkırmızı kaldı. Kendimi o kadar çöp gibi hissettirdiler ki inanın kendime gelmem çok uzun sürdü.

Annemde hava serinleyince hadi markete gidelim hem yürüyüş yaparız hem kafan dağılır dedi ve dışarı çıkarttı beni. Cuma günü taşındığım yeni mahallemi beraber keşfettik. Ve arkadaşlar tüm yürüyüş boyunca kafayı yedim. Tüm sokaklar küçüklü büyüklü kediler ve köpeklerle doluydu. İki üç adımda bir bapoooçun çeen diye bağırdım galiba. Ve işin en güzel yanı tüm hayvan dostlarımız gayet güzel ve besili haldeydi hiçbiri insanlardan kaçmıyordu.

Ne güzel bir mahalleye taşınmışım ben böyle (gizlinot: :"))

14 ağustos 20:40


2353. Şeftaliydi, yoğurttu, yulaftı..

Şekersizdi, tuzsuzdu, yağsızdı...

Diyette 24. Gün biterken gitmiş olan toplam 4,7 kg bugün aylakmadonna'nın mutluluk sebebiydi! (gizlikalamayannot: kocaman bir gülümseyen smiley!)

14 ağustos 20:13 14 ağustos 20:17

2352. (gizlinot: Bir tanıdığımız oğlu olan) dünyalar tatlısı ve yakışıklısı 8 yaşındaki yiğit’in  yanımdan gideken  koccamaan sarılıp , kocaman öpmesi :)))))

14 ağustos 20:05 14 ağustos 20:05

2351. geçenlerde mağazayı arayarak ürün bulmaya çalışan bir müşterinin telefonda verdiğim servis sonrası merkeze attığı teşekkür maili sayesinde merkezdeki müşteri ilişkilerinden ismime teşekkür maili aldım bugün. Ben sadece elimden gelen en iyi şekilde işimi yaptım ama güzel kalpli müşterimin yaptığı çok naif, çok düşünceli bir davranıştı, keşke tekrar denk gelebilsek ve kendisine teşekkür edebilsem.

memnuniyetsizliklerinin yanında böyle memnuniyetlerini de belirten tüm güzel insanlara kocaman bir teşekkür, hepiniz iyi ki varsınız, günü güzelleştiren detaylarsınız (gizlinot: kocaman kocaman kalpler)

14 ağustos 17:40