sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (2916)
 • medya (116)

2916. Söylemek için biraz geç oldu ama çook güzel bir kahvaltı yaptım. Cidden bazen küçük şeylerle mutlu olunabiliyor.

1 saat önce

2915. sivilcelerim çok çok yavaş da olsa iyileşiyor sözlük. yaklaşık 5 yıldır ciddi anlamda sivilce problemi olan ve sivilceleri yüzünden dışarı çıkamadığı günler yaşamış birisi olarak benim için çok büyük bir şey bu. roaccutane kullanamıyorum çünkü yurt dışında yalnız yaşıyorum ve kaldıramayacağımdan korkuyorum. düzelmesindeki en büyük etken ise günde yaklaşık 200 ml içtiğim suyu en az 1,5 litreye çıkarmak ve çay ağacı yağı kullanmak oldu. benim daha gidecek çok yolum var ama moral olsun diye görsellere 17 ekim ve bu günkü (17 şubat) resimlerimi ekliyorum. umarım daha da iyileşeceğim. dediğim gibi kesinlikle ideal bir yüzüm yok şu anda ama benim için çok büyük bir gelişme.

edit: yazım

ilgili medya:
1
1 saat önce 1 saat önce

2914. Çok uzun zamandır ilk defa birinden bu kadar hoslanıyorum,nedense bu adam bana huzur veriyor

2 saat önce

2913. Çok seviyorum onu süslüler, mis gibi kokuyor.bebek gibi.

2 saat önce

2912. Prison break ve himym ikilisinin netflixte olması... 2005 sonrası üniversite okuyan neredeyse her genç gibi bu dizileri ekranda görmek bana yeniden 18 hissettiriyor 

2 saat önce

2911. Erkek arkadaşımla sevgililer gününde görüşememiştik, ancak bugün biraraya gelebildik. Bana hediye olarak çok istediğim the ordinary ürünlerinden bir sepet ve ellerim hep üşüdüğü için zippo el ısıtıcı almış. Çok ince bir hediye olduğunu düşünüyorum, ellerim yaz kış üşür, ben yokken ellerin üşümesin istedim dedi. Gözlerimden hala kalpler fışkırıyor.

bugün 19:24

2910. annem sonunda kedim salem’le birlikte Cuma günü yanıma geliyormuş. <3 salem’in yurtdışına çıkabilmesi için gerekli süreci, canım annem sağolsun Türkiye’de oradan oraya koşarak tamamladı. Her ne kadar Türkiye’deki ileri zekalı akrabalarımız “ingiltere’de kedi mi yok, niye Türkiye’den kedi götürüyonuz kehkeh” gibi zevzeklikler yapsa da, çocuğum sonunda yanıma geliyor.

hem canım annemi, hem de güzel oğlumu çok özlemiştim, çok uzundur ilk defa sevinçten ağlayasım var, annem arayıp “biz biletimizi aldık” dediğinden beri habire gözlerim doluyor, içim içime sığmıyor süslü!

bugün 19:15

2909. Sevgilimle buluştuk bugün.Bir dahaki buluşma kimbilir ne zaman olur.Sabah saçma bir sebepten tartışma yasadik fakat toparladık.Denize karşı kahvaltı yaptık böyle uzun uzunn, çok severim kahvaltıyı.Yuz yüze konuşmamız gereken konuyu da hallettik.Sacma sapan dolaştık sokaklarda hava buz gibiydi, sıcacık kahve ile hallettik:) Bol bol fotoğraf cekildik . İyi ki yalnızca sevgili degil en yakın arkadaşım . Kaç gündür devam eden takintilarimi paylaştım, konuştum.Kısacası ben bugün huzur doldum.Oyle iste paylaşmak istedim.Buraya yazmasam mutlu oldugumu yalnızca sevgilim bilecekti cevremdeki hic kimse bilmeyecekti.

bugün 01:45

2908. Berbat bir günün ardından az önce duş aldım, kahve yaptım. Bir parça da tatlım var yanımda. Güzel kokan bir mum yaktım, hem odamı biraz aydınlatıyor hem de içimi açıyor.

Pijamamı da giyip yatağıma girdim. Bir yandan kahvemi içip bir yandan süslüde olmak bana kendimi çok iyi hissettirdi.

dün 23:58

2907. Haftaya birkaç günlüğüne şehir dışına çıkacağız ve kedimizi bırakmak için pet otel hizmeti veren bir veteriner arıyorduk. Bizim veterinerimizde böyle bir hizmet yok. Kimseyi bulamazsam bir arkadaşıma anahtar bırakacaktım o da her gün gelemez en fazla iki günde bir uğrayabilirdi. Sonra aklıma kediyi sahiplendiğimiz hanımefendi geldi neden ona sormuyorum dedim. Bizim sahiplendiğimiz yavru yavruların en küçüğÜydü, son doğan yavruymuş anne reddetmemiş ama biraz bakımsız kalmış. Kardeşlerinin yarısı kadardı. Kadın bize bunu kimseye vermeyecektim ben büyütecektim ama size veriyorum, her gün patilerini öperek seviyordum demişti. Rica edersem bakacağı kesindi yani ama evinde bizim kedimizin anne ve babası da dahil 3 kedi baktığı için belki zorlanır demiştim. Bugün pet otel hizmeti veren güvenilir bir veteriner bilip bilmediğini sordum. Tabi ki biliyorum ben varım dedi. O kadar rahatladım ki.. gitmekten vazgeçmeyi bile düşünüyordum. Ben torunuma seve seve bakarım şimdiden heyecanlandık tüm ev halkı dedi. Benim kedimin annesini de sokakta ağır yaralı bulup sahiplenmişler, karnı boydan boya yırtık bir chinchilla kedisi, sahiplenip tedavi ettirmişler. Şimdi kraliçe gibi yaşıyor. Eşi de tekir bir orman kedisi. Bizim bebek güzelliğini annesinden, tekirliğini babasından almış. Şimdi bebeklerinden biri bir haftalığına yanlarına dönüyor. Umarım anlaşabilirler. Bizim kedi diğer hayvanlara karşı çok meraklı ve ilgili, arkadaşımın köpeğiyle sürekli oynamak istiyor ama yüz bulamıyor, biraz sosyalleşir diğer kedilerle. gözüm arkada kalmayacağı için çok mutluyum.

dün 03:02 dün 03:07