girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2567)
  • medya (104)

2567. bugün tanıştığım yeni müdürümün oldukça kibar ve güleryüzlü biri olması.

dün 23:55

2566. Sevgilimle birinci yıl dönümümüz bugün. En büyük mutluluk sebebim varlığı. Geçen sene bu zamanlara bakınca hem maddi hem manevi olarak çökmüş, dipsiz bi kuyuda gibiydi. Üstüme kalan borçlar, iyi gün dostlarının gidişinden sonra yalnız kalışım ve o kötü günlerden miras kalan depresyonumla boğuşurken, hiç beklemediğim anda çıktı geldi hayatıma. Kışıma yaz oldu. O dönem bana hem baba, hem abi hem de dost, sırdaş oldu. Hem maddi hem manevi desteğini eksik etmedi elimden tutup kaldırdı. Ama en önemlisi benliğimden kopmak üzereyken beni sarsıp aslında ne kadar güçlü bi kadın olduğumu, ayaklarım üstüne nasıl sağlam basıp dik durduğumu gösterdi. Kaybolduğunu sandığım o özgüvenin kat kat fazlasına sahip olduğumu hatırlattı.

Yol göstericim olduğun, ansızın çıkıp geldiğin için teşekkür ederim sevgilim. İyiki de geldin. Nice beraber senelerimize..

dün 22:19

2565. tek dersten dolayı haziranda mezun olamamıştım. Büt sonucum açıklanmış, mezunuuummm

dün 22:12


2564. Yediğimin dokunmasının sonucu olarak iştahsızlık+diyet+sporla göbeğimi eritmişim ve tartıda görmek istediğim sayıyı görüyorum. Nasıl sevinmeyeyim :>>>

dün 21:24

2563. Avukatlık ruhsatımı aldım !

dün 21:15

2562. Viaport kurtköy'de hayvan dostu bir mekan sahibiyle tanıştım. bodrum mantı&cafe. İşletmecisi nevra hanım şeker gibi. Şimdi çocukları beslemeye çıktı. Bense sevmediğim halde 2.çayımı içiyorum :)

dün 21:06

2561. seri artılayan süslüyü bugünkü mutluluk sebebim ilan ediyorum. teşekkür ederim. (gizlinot: <3)

dün 19:57


2560. İş için yurtdışına giden eşime the ordinary ürünlerinden ısmarlamıştım. Douglas'ta bulabileceğini, bulamazsa da problem olmayacağını söylemiştim. Birkaç yere sormuş bulamamış, "sorun değil" dedim. Serumsuz ölecek halim yok. 2 saat sonra içi ürün dolu torbanın fotoğrafını yolladı. Ismarladıklarımın yanı sıra alternatif olarak yazdıklarımı da bulmuş almış hem de. "Aradım buldum. Yoksa çok üzülecektim" demiş. Serumlardan çok sırf ben istiyorum diye o dar vakitte çaba sarf etmesi beni mutlu etti.

dün 12:25

2559. yeni mezunum ve ücretli öğretmenliğe başvurmuştum. yazdan beri uğraşıyordum, takip ediyordum. tam ümidimi kesmiş ve 'ne yapacağım ben şimdi?' diye düşünürken biraz önce görevlendirildiğimi haber vermek için aradılar. gerçekten çok mutlu oldum. yarım saattir ağzım kulaklarımda. nişanlım, ailem herkes havaya uçtu sevinçten. belki maddi olarak aldığım para beni tatmin etmeyecek ama kendi mesleğimi yapacağım. bu gerçekten mutluluk verici.

dün 12:13

2558. Çöpte bulduğumuz ve bir haftadır bakmakta olduğumuz, bir patisinde çatlak olan hasta minik kedimiz bu sabah kaka yaptı. Günleeer sonra. Çünkü dün yemek yemeye başlamıştı. Kendini de yavaş yavaş yalamaya temizlemeye başladı, durumu iyi gidiyor, çok mutluyum.

dün 12:12