sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (2910)
 • medya (115)

2910. Haftaya birkaç günlüğüne şehir dışına çıkacağız ve kedimizi bırakmak için pet otel hizmeti veren bir veteriner arıyorduk. Bizim veterinerimizde böyle bir hizmet yok. Kimseyi bulamazsam bir arkadaşıma anahtar bırakacaktım o da her gün gelemez en fazla iki günde bir uğrayabilirdi. Sonra aklıma kediyi sahiplendiğimiz hanımefendi geldi neden ona sormuyorum dedim. Bizim sahiplendiğimiz yavru yavruların en küçüğÜydü, son doğan yavruymuş anne reddetmemiş ama biraz bakımsız kalmış. Kardeşlerinin yarısı kadardı. Kadın bize bunu kimseye vermeyecektim ben büyütecektim ama size veriyorum, her gün patilerini öperek seviyordum demişti. Rica edersem bakacağı kesindi yani ama evinde bizim kedimizin anne ve babası da dahil 3 kedi baktığı için belki zorlanır demiştim. Bugün pet otel hizmeti veren güvenilir bir veteriner bilip bilmediğini sordum. Tabi ki biliyorum ben varım dedi. O kadar rahatladım ki.. gitmekten vazgeçmeyi bile düşünüyordum. Ben torunuma seve seve bakarım şimdiden heyecanlandık tüm ev halkı dedi. Benim kedimin annesini de sokakta ağır yaralı bulup sahiplenmişler, karnı boydan boya yırtık bir chinchilla kedisi, sahiplenip tedavi ettirmişler. Şimdi kraliçe gibi yaşıyor. Eşi de tekir bir orman kedisi. Bizim bebek güzelliğini annesinden, tekirliğini babasından almış. Şimdi bebeklerinden biri bir haftalığına yanlarına dönüyor. Umarım anlaşabilirler. Bizim kedi diğer hayvanlara karşı çok meraklı ve ilgili, arkadaşımın köpeğiyle sürekli oynamak istiyor ama yüz bulamıyor, biraz sosyalleşir diğer kedilerle. gözüm arkada kalmayacağı için çok mutluyum.

bugün 03:02 bugün 03:07

2909. “Barış Akarsu'nun kimsenin bilmediği şarkı kayıtlarından oluşan albümü 12 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşacak.”

Çok mutluyum, çok.

bugün 01:01

2908. Bu sabah duraktayken yanıma bir köpek gelip oturdu. Oturduğu hâliyle belime kadar geliyordu boyu, korktuğum için sevmedim. Popomda bir şeyler hissedince dönüp baktım, yakınımda köpekten başka bir şey yok ve o da çok ciddi bir ifadeyle ileriye bakıyor. Başımı çevirince yine bir şeyler hissettim popomda, meğer patisiyle dürtüklüyormuş beni. Sevmeye başladım köpeği, bir ara elimi çektim ama tekrar patisiyle popomu dürtükledi. Otobüs gelene kadar sevdirdi kendisini bana.

Günümün en mutlu şeyi diyebilirim buna çünkü kendimi bildim bileli hayvanlarla enerjilerimiz uyuşmadı. En insanseveri bile benden çılgınlar gibi kaçtı. Böyle kediler ve köpekler görünce kucağıma alıp içime sokasım geliyor onları.

dün 23:40

2907. bir buçuk aydır hastanede geçirilen günlerin ardından ananem bugün taburcu oluyor. umarım her şey daha iyi olacak, ve canım annem daha az yorulacak... 

dün 15:39

2906. Jay jay johanson konserine gidiyorum

dün 14:30

2905. Yeni rotting christ albümünün yayınlanması

dün 10:50

2904. Beş aydır gittiğim ingilizce kursumun sertifika sınavı vardı bugün geçtim, bitti, kurtuldum. Bir tane yük kalktı üstümden sıra diğerlerinde...

13 şubat 00:30

2903. 22 yaşıma hoşgeldin dediğim bir güne başladım.(gizlinot: Evet bugün doğum günüm:)) Umarım önümdeki her sene ardında kalandan daha güzel geçer.

Edit : Buraya mutlu olduğum bir sebep yazmışken mutlu olmak için yeni yeni sebeplerim oldu. Bu sözlüğe iyi ki denk gelmişim, yanımdaki insanlar bile yazmazken burdakilerden dönüş aldım. Hepiniz çok tatlısınız kızlar umarım mutlu olup çevrenizdekilere mutluluk yaydığınız bir yaşam sürersiniz.

12 şubat 10:57 12 şubat 11:20

2902. Mutlu olacak o kadar çok şey var ki en önemlisi bugün de uyandım, tüm sevdiklerim de öyle. Sağlıklıyım, elim ayağım tutuyor, kimseye muhtaç değilim, okula gidiyorum bir uğraşım da var. Bugün saçımı düzgün yapamadım diye üzmeyeceğim kendimi ya da erken kalktığım için. Bardağın dolu kısmını görmek istiyorum artık. (gizlinot: Bir saat sürer belki bu planım)

12 şubat 10:35 12 şubat 10:36

2901. sonunda işe başlamış olmam. yani sanırım başladım çok da emin değilim. şöyle ki; sabah bir iş görüşmem vardı yönetici ofise gelmemiş daha. buradaki diğer çalışanlar bize bugün başlayacağınız söylendi dedi. oturdum çalışıyorum. daha işe alınmamış bile olabilirim lol. 

edit: işe başlamışım. her şey daha güzel olacak sözlük. 

12 şubat 10:17 12 şubat 19:48