yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3357)
  • medya (159)

  3357. İlk defa bugün babamdan başka bir adama hediye aldım. İçim kıpır kıpır bir an önce kargo gelse de yazmayı düşündüğüm notla beraber ona versem. Aşk tuhaf bir şey

  dün 01:33

  3356. Friends izlerken sezonun yarısına geldiğimi fark etmem. Gerçi mutluluk mu hüzün mü bilmiyorum baştan başlayacağımı bilsem de finale yaklaşmak beni üzüyor. 

  12 ekim 23:24

  3355. El camıno bir breaking bad filmi ve pizza.

  12 ekim 22:12

  3354. Yaklaşık bir 5 yıldır daha da vasatlaştı bu durum. Ufak tefek şeylerden mutlu olmaya çalışsam da yok olmuyor... zaten büyük mutluluklar peşimizi bırakalı çok uzun zaman oldu ah ulen ah...

  12 ekim 00:34

  3353. Daha önce fotoğraflarını da eklediğim (link: https://www.suslusozluk.com/satın-alma-sahiplen?i=1079813 Bu girdide bahsettiğim) miniğe çok güzel bir yuva buldum, bugün yeni ailesine gitti minik, umarım uzun ve sağlıklı bir ömrü olur.

  İnşallah Sahiplenen aileye de şans, sağlık, mutluluk, huzur getirir çocuğum. Yolun bahtın açık olsun miniğim, seni seviyorum.

  ilgili medya:
  1
  11 ekim 22:59 11 ekim 23:22

  3352. Bugünkü sporumu tamamlamış olmam. Tam olarak mutluluk denebilir mi bilmiyorum çünkü su an kan ter içindeyim :d

  Hareketler benim için zor olmasına rağmen kendimi zorladım. Yarın yerimden kalkamayacağımı bile bile yaptim ama olsun. 2 yapısım olmasına rağmen bazı hareketleri daha kolay yaptığımı farkettim bu da ayrı bir mutluluk sebebi. Hayatında hiç spor yapmamış bünyem 20-25dklik bir egzersizde bile zorlandı ama ilerde alışırım diye umut ediyorum. günlük 1-2 saat spor yapan insanlara saygı duyuyorum su an benim gözümde insan üstü varlıklar

  8 ekim 19:18

  3351. 24.06.2019'dan bu yana tam 106 gün geçti. tam tamına 113.9 kiloydum. bugün 08.10.2019 ve 99.8 kiloyu gördüm sabah. bu süreçte yaptığım kaçamakların haddi hesabı yoktu, haftada en az 1 kere sarhoş olasıya içiyorduk yanına çerezler tabi. ne yalan söyleyeyim haftada 1 kere orta boy pizza yemeye gittiğim zamanlar da oldu. ama diğer gün kalktığımda artık yapamayacağım çok yedim demedim. 24 hazirandan önce her gün yiyordum neredeyse pizzayı hem de büyük. tüm param yemeye gidiyordu. kilom hala fazla evet, ama sadece 106 gün öncesine göre mutluluğum o kadar fazla ki. kim bilir bundan 106 gün sonra ne kadar mutlu olacağım. kimseden yardım almıyorum kimseye söylemiyorum bile. spor yapmaya daha hiç başlamadım ona da başlayacağım yavaş yavaş. eğer bunu okuyan kilosundan memnun olmayan kişiler varsa ve eğer üşeniyorlarsa başlamaya, ya da yapamayacaklarını düşünüyorlarsa 3 ay sonraki kendinize bir hediye verin ve şimdiden başlayın. acelesi yok 1 ayda 7 kilo vermenize gerek yok hatt vermeyin de bence. o kadar mutluyum ki arkadaşlar

  8 ekim 17:59 8 ekim 18:10

  3350. başlık da up olmasa yazmayı unutacağım :) 

  cuma günü yeni tanıştığım tatlişko insanlar beni dostoyevski karakterlerinden sofya semyonovna marmeladova’ya benzettiler kitabı okumadım ama biraz araştırınca bu karaktere benzemiş olmak beni çok mutlu etti :)) 

  bir de kitap karakterine benzetilmek de ne zormuş ara ara bulamıyorsun :/

  7 ekim 22:06

  3349. Kedi fobim var, daha önce burada da bahsetmiştim. İnsanların bunu şımarıklık olarak görmesi, hayvanlardan korkup kaçınca size canavarmışsınız gibi bakmaları, bence en kötüsü de yardıma ihtiyacı olan bir hayvan gördüğünüzde yaklaşamadığınız için ona yardım edememekti.

  Mahallemizde tostoparlak bir kedi var, adı Leyla ama ben ona leyluş diyorum (gizlinot: :) ) Başından da bir sürü üzücü olay geçmiş. Otobüse gidiyorum bir baktım leyluş kıvrılmış yatıyor, hadi no5 korkularını yenmek için güzel bir fırsat dedim ve marketten bir paket mama alıp önüne döktüm.  Bugün ilk defa bir kediye mama verecek kadar yaklaşabildim, insanlık için küçük ama benim için büyük adım o yüzden aşırı mutluyum (gizlinot: Aşırı ama :)) ) seni seviyorum Leyluş. 

  Edit: Fotoğraf ekledim ama telefonumda düzgün olan fotoğraflar sözlüğe yükleyince yan görünüyor. Herhangi bir düzeltme butonu vs. de göremediğim için düzeltemedim kusura bakmayın. 

  ilgili medya:
  2
  7 ekim 19:17 9 ekim 22:44

  3348. bu hayatta iyi dostlar biriktirmiş olmak, bir şekilde güzel insanlarla yollarımızın kesişmesi. vaktiyle üzüldüğüm olaylar bile karşıma iyi insanların çıkmasına vesile olmuş. yaş almanın en güzel yanı da, her yeni yaşın yeni birilerini hayatıma katmasıymış. aslında sadece bugünkü değil, her günkü mutluluk sebebim de denilebilir.

  1 ekim 11:19