yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3482)
  • medya (183)

  3482. hafifleme sebebim de denilebilir. hayatımın en uzun arkadaşlıklarından birisini bu gece itibariyle sonlandırdım. onunla arkadaş olduğum için çok şanslı olduğumu, aynı dili konuştuğumuzu düşündüğüm ve asla kaybetmek istemediğim bir insan olması bunca zamandır işaretleri görmemi zorlaştırdı sanırım(gizlinot: nereden bilebilirdim o kibar entelektüelin içindeki kadın düşmanını). tuhaflığı hep biraz farkettim ama sonra kendi kendime üstünü o farklıdır, iyidir, özeldir diyerek kapattım. merkür mü geriledi jüpiter mi arşa çıktı bilmiyorum ama benim sonsuz saftirikliğim bitti ve gözüm açıldı. cinsiyet tartışmaları gerçek bir insan turnusolü ve hayatlarımız erkeklerin hastalıklı düşüncelerini dinleyip zehirleyemeyeceğimiz kadar değerli. umarım bu benim sınavımdır ve başarmışımdır.

  22 ekim 20:06

  3481. Her gün gece yarılarına kadar çalıştığım, değil yemek yemek tuvalete bile gidemediğim, 5 dakika bile anlık başka bir şeyle ilgilenemediğim, sağlığımı kaybedip deli gibi kilo aldığım, ağlama nöbetleri geçirip bu çarkın içinden bir türlü çıkamadığım, yaklaşık 3 senedir çalıştığım iş yerimden istifa ettim. Çokta istediğim gibi olan başka bir işe geçiyorum sanırım insanlar gibi çalışmaya başlayacağım. 6'da işten çıkmak, öğle yemeği yemek, sosyal medyada 5 dakika da olsa gezinmek, kitap okumaya dönmek, hafta içi plan yapabilmek, alarmım çaldığı anda patronumun günaydın ilk bu işleri alayım mesajını görmeden... bunlar çok basit şeyler belki ama o kadar uzun süredir köle gibi çalışıyordum ki sömürülerek şu an ne kadar mutlu olduğumu artık bir hayatım olabileceğinin değerini anlatamam. 

  22 ekim 00:57

  3480. Erkek arkadaşımla yağmur yağdıktan sonraki miss kokulu güzel havada, kedi mamalarımızı elimize alıp, gördüğümüz her kediyi besleyerek hatta en güzeli onların kıtır kıtır mamaları yemelerini izleyerek yürüyüş yapmaktı benim dün günümü güzelleştiren şeyy

  21 ekim 15:02


  3479. Ben bugün hala oldum :)

  20 ekim 23:37

  3478. mahallemdeki kuçilerim için hayvanseverlerden ağaçlara monteli mamalıklar yapıldı.

  belediyemiz kulübelerimizi birkaç güne teslim ediyor.

  yavrularım ıslanmayacak biraz da olsa üşümeyecek çok mutluyum.

  ilgili medya:
  2
  20 ekim 15:23

  3477. Staja basladim. Bugun ilk gunum. İyi gidiyor, umarim boyle devam eder. Mutluyum.

  20 ekim 12:55

  3476. Sanırım 7 yaşından beri ara ara müzik aletleriyle uğraşıyorum liseden beri çıkarmaya çalışıp hiçbir notasını bulamadığım kemanla çalmaya çalıştığım bir müzik var. Bu gece neredeyse elime keman almayalı bir sene olmuşken birden gelen phantom of the operayı çalmayı öğrenmem lazım hedefiyle kalkıp liseden beri notalarını aradığım müziği kulaktan çıkarmaya başladım ben şok.(bu arada müzik sherlock holmes filminin soundtrackı discombobulate, hans zimmer bu filmin soundtrackında dehasını konuşturmuştur.)

  20 ekim 01:14


  3475. Güzel bir orkide sürprizi. Bu bakacağım dördüncü bebek olacak ama bakım püf noktalarınıza ve önerilerinize açığım.

  ilgili medya:
  1
  19 ekim 19:07

  3474. Çok sevdiğim bir arkadaşım midesindeki kötü huylu tümörden dolayı sekiz aydır tedavi görüyordu.Bugünkü testler ve incelemeler sonucunda tümörün tamamen bittiğini öğrendik.Sanırım sadece altı aylık bir koruyucu tedavi yapılacakmış.(gizlinot: Sağlıkla ilgili hiçbir bilgim yok. Bu konuda biraz cahilim.)Bundan güzel mutluluk sebebi mi olur? Çok mutluyum sözlük çok! İçim içime sığmıyor. Yolumuz var ama bu da geçecek .Bunu da atlatacak.Uzun zamandır mutluluktan ağlamıyordum.Alabileceğim en güzel haberi aldım bugün.Çıkıp bağırasım,herkese sarılasım var.(gizlinot: Bu hiç iyi bir fikir olmadı . Korona var korona!)

  16 ekim 13:38 16 ekim 13:42

  3473. arkadaşımın doğduğundan beri çok sevdiğim bir kardeşi var 2 yaşında. bi süredir yüz yüze görüşemesek de görüntülü konuşuyoruz. beni görünce "x napiyosun ya" diyor ahahahaha ve asiri konuşkan bir çocuk. maşallah desin herkes... bayılıyorum kendisine. bugün de kizdirdim biraz arayınca, resmen 8.44ten 22.00a kadar neredeyse nonstop çalışmamın ortasında asiri enerji doldurdu beni. çok seviyorum bebekleri. özellikle seni aşkusum.

  14 ekim 00:54