yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1952)
  • medya (17)

1952. Süslülerin bebekken favorisi olduğu iddia edilen şarkılar başlığına yazılan şarkıların ben üniversitedeyken filan piyasaya çıkan şarkılar olduğunu fark etmem. Sayenizde ne kadar yaşlı olduğumu hatırladım alacağınız olsun.

2 saat önce

1951. bana asla bir insan, bir kadın gibi davranmayan sevgilimden ayrıldım. o kadar yıpranmışım ki bunca zamandır saygıya dair gördüğüm hiçbir şey yok. kendimi şimdiye kadar böylesine küçük düşürdüğüm, ezik görüp olanlara katlandığım için kendime çok kızgınım. bana zarar vermesine kendim izin verdim. kendime, çevremdekilere saygım kalmadı. acımı paylaşacağım hiçbir arkadaşım olmadığını farkettim. her şeyimi kaybetmişim. devam etseydim ailemi de kaybedebilirdim. herkesten, özellikle kendimden o kadar uzaklaştım ki. bunları nasıl yediricem, bu yükü nasıl içimden atıcam hiç bilmiyorum. hep onunlaydım. dershanemi değiştirmem gerekecek, bütün düzenim bozulacak. çok çaresiz hissediyorum. her şey çok dengesiz.

bugün 15:53

1950. gözümün önünde (link: http://www.hellfest.fr/ tükendi), durduramadım, almayın biz de alacağız diyemedim, eridi gitti biletler...

bugün 15:06


1949. konular cumaya yetişmeyeceeeek,o ufukta görünen bir büt mü?

bugün 03:03

1948. Az önce terkedildim

dün 21:47

1947. Ya et pahalı diye dışarda kim bilir ne eti kullanıyor diye düşünmeye başladım artık. Sadece ben miyim bilmiyorum ama dışarda ne zaman et yesem(gizlinot: Sadece çok çok kaliteli yerlerde yediğimde başıma gelmiyor bu) mide bağırsak enfeksiyonu geçirmeye başladım son zamanlarda.

dün 20:39

1946. bum bum bum pırı bitti

dün 10:09


1945. okulun kapısında suriyeliler laf attı ve ben sadece okulun güvenliğine şikayet etmekle yetindim, keşke çantamı kafalarına geçirip okula girseydim. her gün otobüste, sokakta, okul çıkışında laf yemekten, pis bakışlara maruz kalmaktan, tacize uğramaktan o kadar sıkıldım ki. biz nereye gidiyoruz, bu ülkenin ahlakı, seviyesi nereye gidiyor? cevap mı daha aşağılara, cehennemin dibine doğru. artık kendi ülkemde korkar hale geldim suriyelilerden değil bu ülkenin insanları da sapık ve manyak. her gün eve dönerken bir sürü komplo teorisiyle geliyorum. kendimi şöyle korurum, bağırırım, çığlık atarım, çantamı vururum..... ben bunları yaşadığım için kendimden utanıyorum, bunları yaşatanlar nasıl aynaya bakıyor?

edit: bunları hiç yaşamayanlar eksiliyor :))

19 şubat 19:40 19 şubat 20:11

1944. Cumartesi günü evden ayrılacağım ve kardeşlerimle aram bozuk

19 şubat 19:36

1943. yirmi gün sonra çok önemli bir sınava gireceğim ama ısrarla çalışmıyorum. bu kadar kaygısız, disiplinsiz, tembel, savruk bir insan olmak istemiyorum.

19 şubat 14:11