yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1842)
  • medya (17)

1842. allahın cezası toefl 185$, yurtdışına başvuru yapıyorsanız sonuçları göndereceğiniz her üniversite için 20$ ek ücret; 6 üniversite başvurusu için yalnızca toefl'a 305$ yani 1200tl civarı ödedim. bundan daha da fazlasını gre'ye ödüyorsunuz. noter onayları var, okul başvuru ücretleri var, belgeleri postalaması var. bir elin parmağı kadar üniversiteye başvurmanız, yalnızca sizi değerlendirmeye almalarını sağlamak için nereden baksanız 5000tl çıkıyor cüzdanınızdan. ben sizin kurduğunuz sisteme tüküreyim ya. bari makarna haşlayacak para bıraksaydınız cebimde.

bugün 04:20

1841. Uzun zamandır beklediğim ve gitmek istediğim son 2 filme yalnız gitmek...

bugün 00:45

1840. diyete baslamaya karar verdim cunku onumuzdeki yaza kadar ablamin nisani, düğünü, yine bir düğün daha ve mezuniyetim var.

ama reglim baslamak uzere oldugundan deli gibi yedim.

ay bicaklicam kendimi.

dün 22:31

1839. Hırslı ve halden anlamayan insanlar 

dün 20:20


1838. çok düzgün olduğunu düşündüğüm, kütüphanede görevli bir hocamın aslında o kadar da düzgün olmadığını, uygunsuz davranışlarından dolayı okuldan gönderildiğini öğrendim. şok içerisindeyim. okuldaki bütün öğrenciler için acayip endişelendim, üzüldüm ve acayip sinirim bozuldu. yazmak istediğim çok fazla, yazabildiğim çok az şey var.

dün 19:54

1837. Dün buraya dişimin çürüdüğüyle ilgili girdi yazmıştım. Doktordan geliyorum, günahını almışım dişimin ahsjajdkskkd. 20 yaş dişlerim geliyormuş ağrı kaynağı onlarmış :( çenen çok dar ve diş sinirin dibinde diyerekten çekmem lazım dedi doktor. Komiteden sonra çektircem artık :( umarım dişlerimin düzeni bozulmaz amin. (gizlinot: Oraya o kadar para gömüldü lütfen bozulmasın yani)

dün 17:55

1836. evde huzursuzluk var. babam 2009 senesinde trafik kazasında vefat etti. babamdan kalan bize maaş ve ev var. dünde geleceğe dair planlarımızı konuşuyorduk, keşke konuşmasaydık. kardeşim gelecekte şuan yaşadığımız evde yaşamak istediğini ve evlenirsem kiraya çıkamam o kadar gücüm olmaz dedikçe annemde sadece bu evde yaşamak istiyorum demesiyle ortalık karıştı.zaten annem paragözdür eyvallahta evi neden kıskanıyor hala anlamış değilim..

ahh babam ahh.. sağ olsaydında keşke bunları kardeşimle yaşamasaydık..

dün 13:39

1835. haftasonu 90lar partisindeydim. sabah servis kaçnca flört kıyamadı geldi aldı işe bıraktı. ''hala partinin etkisinden çıkamadın sanırım hahaha saçlar tam 90lar ya, bu hafta böyle mi takılacaksın çok tatlı'' dedi. ehe mehe dedim kafa salladım. yan dikizden baktım kafam aslanbaş sibel can gibi görünüyordu.

gece 1de banyodan çıkınca taramadan nemli nemli yatmıştım sadece, özellikle yapmamıştım....

dün 09:19

1834. torpille üniversiteye girdiğini öğrendiğim arkadaşım.

üzüldüğüm nokta torpil değil. keza torpilsiz bir yere girmeyen, bir yerde çalışmayan az insan kaldı toplumda. swh

üzüldüğüm nokta arkadaşımın bana "şöyle çalış, ay o kitap bir boka yaramadı" diye zamanında etkilemeye çalışması. ciddi misin sen?

10 aralık 23:18

1833. Alt katımda oturan övretmenlerin sazlı sözlü fasıl yapması. Canım ciğerim bana yarın pazartesi de size değil mi? Yatın uyuyun kurban olam. Güldük eğlendik ama yeter. (gizlinot: yazar burada, tvnin sesini kısıp bir miktar dinlediğini itiraf ediyor.)

10 aralık 22:51