girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2250)
  • medya (19)

2250. Pms. Son derece alıngan ve ağlamaya hevesliyim, her şeye gözüm doluyor. Bu günleri keşke atlayabilsek

9 dk önce

2249. izmirde hava yağmurlu, saat 13.00 a kadar mesai var daha ne :(

bugün 11:52

2248. Doların 4 liraya, euronun 5 liraya dayanması... iyi ki bi yurtdışına çıkalım dedik, yine hayaller suya düştü...

bugün 01:49


2247. mutsuzluk demeyelim ama bıkkınlık. iyi anlaştığım bir arkadaşım (gizlinot: hatta tek arkadaşım) ile arama onun bir arkadaşı girdi. aramızda soğuk rüzgarlar esiyor. eski sıcaklığı yakalayamayız bence artık. buna üzülmüyorum ama arkadaş edinmede zor biriyim ve kırk yılda bir kafa dengi bir arkadaşım gümbürtüye gitti. neyse arkadaşsız da yaşanabiliyor (gizlinot: swh)

bugün 00:48

2246. Sınavlarımın çok yaklaşmış olması, ıı şey hatta 3 gün sonra evet :(

dün 23:57

2245. çok yakınım olmasa dahi çok sevdiğim bir arkadaşım motor kazası geçirmiş. durumu pek iç açıcı değilmiş ve birkaç gün yoğun bakımda kalacakmış. Allah'ım sen onun yanında ol.

dün 19:33

2244. Eveeet sinirimi aşırı bozan bir insanla karşılaştım. Staj yaptığım bürodan çıktım her günkü gibi saçım hafif dalgalı ve normal günlük makyajımla doğrudan spora geçtim. Hiç tanımadığım ve tamamen deli olduğunu düşündüğüm, psikopat bir kadın soyunma odasında ikimiz varken telefon konuşması yaptı. Ben başlarda pek üstüme alınmadım ama kadın 4,5 cümleyi çevirip çevirip söylediği için ve tamamen benden bahsettiği için emin oldum. Güya karşıdaki insanla konuşuyor ki bence bu saçmalıkları dinleyen kimse yoktur karşıda. Afedersiniz götünü lavaboya dayamış ben üstümü değiştirirken telefonla konuşup şu cümleleri kurdu; ayy sorma şimdi ben bekliyorum ya 10 dk giyinemez, ayy bir de görsen uzayda yürüyor sanki yavaş yavaşşş, ayy ben gördüm mü öyle tipleri gözbebeğinden tanırım , ayy gözünde kalem dudağında ruj( atıyor ruj falan Yok) bi görssseen bu gençlerin vakti daha kıymetli olmalı yaaa vs. Ben hala iyi düşünerek üstüne alınmadım sonra giyindim ve çantamı alıp başka yerde oturdum bekliyorum ne diyecek diye. Arkam ona dönük bacak bacak üstüne atıp ayaklarımı sallıyorum hafiften. Arkadan ses; ayyy duyunca ayağını döndürmeye başladı bir de. ??? Abi belayı aramak diye bir deyim var ya işte bu o, yemin ediyorum böyle manyaklara şiddet uygulamak gerekiyor. Allah aşkına sanane be kadın. Ben de aynı taktikle telefonu elime aldım ; ayyy bir görsen burada eşşek gibi bi kadın var diye başladım ama o kadar sinirlendim ki vücudum titrediği için böyle zamanlarda sonra çıktım oradan. Vücuduma zarar veriyor sinir. Ve ben böyle manyak insanlar için hayatımın ufacık dakikalarını harcayamam desemmm bile gel bana bela ol diyorlar. Bir daha karşıma çıksın bakimm:(

dün 18:46


2243. Bugün arkadaşlarım arasında bir hareketlilik vardı. Bir plan yapıyorlardı. Sonra öğrendim ki doğumgünü kutlayacaklarmış. Hepsiyle yakınız ve herkesi çağırdılar yakın olmadıkları halde ve beni çağırmadılar yanımda plan yapıyorsunuz ben salak mıyım insan bir nezaketen de olsa sorar gelmezdim neden bu kadar korktunuz gelmemden. İşin en ama en zoruma giden yanı benim doğum günüm olduğunda herkesi çağırmıştım kimse üzülmesin kırılmasın diye çabaladım. Neyse eğlensinler artık kendileri . 

dün 16:45

2242. Çocuklunda hayır denmemiş ve sessiz sakin kalması karşılığında her istediği yapılmış insanlar büyümüyor,büyüyemiyor.Sorumluluk duygusu çok az gelişmiş oluyor, kendi seçimlerinin sonuçları için başkalarını

sucluyorlar ve kendilerinde her şeyi yapma hakkı görüyorlar.

Engelli denilen benim için azmin son noktası olan insanlardan daha acizler.

Ve bu çok üzücü...

dün 14:31 dün 14:32

2241. maddi imkan sunuyor diye kendini bilinçli fedakar ilgili gören aileler

ilgi değildir o ilgi olsa işe yarar

dün 14:15