girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3236)
  • medya (25)

3236. aylar sonra tam unuttum derken karşıma hesabı çıktı. fake hesabımdan istek attım kabul etti,fotoğrafına baktıkça ağlıyorum. aramızda ciddi bir şey yoktu hatta onun ki bi hoşlantıydı ama kendimi alıkoyamıyorum gerçekten platonik olmak hiç hoş değilmiş süslüler. her tanıştığım erkekte onu arıyorum. yüz hatları aklımdan gitmiyor.

dün 23:39

3235. Bugün eve nakliyeciler geldi. Eşyaları taşırlarken aynaya çarptılar. Aynayı daha yeni almıştım. İşin kötüsü daha taksiti bile bitmedi. Sadece ayna değil, benim içim de paramparça oldu. İki saat boyunca cam parçalarını temizlemekle uğraştım. Üzdü.

dün 23:34

3234. Uzun bir aradan sonra yeniden işbaşı yapacağım için gelen mutsuzluk. Yeniden uykusuz ve yolda geçen saatler. Sektörden dolayı sürekli jilet gibi görünmek zorunda olma. Günlük saç ve makyaj özeni, haftalık ütülenecek kıyafetlerde artış. Bütün bunların hepsinin benim uyku saatlerimden eksilecek olması... düşündükçe moralim bozuluyor :(

dün 23:25


3233. Hayatta eşimden başka kimse yok. 10 yıl sevgili kaldık ve bu süreçte eşim en iyi arkadaşım oldu, başka kimseye ihtiyaç duymadım. İnsanlara mesafeli davrandım. Yalnız olmayı kendim seçtim. Ama sonucu çok kötü oldu yavaş yavaş anlıyorum. Konuşacak, dertleşecek kimsem yok. Arkadaş dediğim 3-5 insan var ama sadece ayda bir belki görüşeceğim insanlar, pek arkadaş da sayılmazlar. Ofiste de 3 kişiyiz ama kafa yapılarımız çok farklı. Oturup konuşacağım insanlar değiller. 

Aslında itiraf etmek gerekirse fazla bilmiş bir insanım. İnsanlarla oturup doğru düzgün konuşamıyorum bile. Benim bildiğim konuları sanki herkes bilmeliymiş gibi bir tavır takınıyorum. Bu da insanları itiyor. Her neyse sonucunda yalnız olmayı ben hakediyorum.

dün 22:26

3232. Bir buçuk saat boyunca yalnızlıktan evin farklı köşelerinde ağladım. Evde yalnız değilim ama içimde öyle bir yalnızlık var ki; ben anlatırım ama siz hissedemezsiniz.

dün 21:47

3231. Yarın üniversitemin olduğu şehire gideceğim ve ailemden ayrılacağım için o kadar çok üzülüyorum ki..

dün 19:16

3230. Mecbur kalmadıkça asansöre binmiyorum, ayda yılda bir elim kolum dolu oluyor, çok nadir biniyorum. Bindiğim zamanlarda da yüzüm terlemeye başlıyor.

Bugün mecbur kalıp bindim ve asansör bozukmuş, 1. ve 2. kat arasında öylece kaldım, ağlayıp bağırıyorum. Stop düğmesine bastım ve kapı açıldı, bildiğimiz beton, çıkacak tek yer yok. Tam arada kalmışım. O betonu gördükten sonra iyice kötü oldum ve felaket senaryoları yazmaya başladım. Alarm düğmesinden elimi çekmedim, bir yandan da hala bağırıyorum. Sağolsun apartmandan iki kişi geldi ve 1.katın kapısını açtılar, minicik bir boşluktan attım kendimi yere... :( eşyalarımla birlikte paşa paşa çıktım merdivenleri. Yazarken hala ellerim titriyor ama bundan sonra eşyalarımı tek tek çıkarırım, 50 kat bile olsa asansöre binmem. :(

dün 17:52


3229. kendimi bildim bileli köpek gibi yalnızım. etrafımda öylesine birileri dolaşıp duruyor ama beni seven kimse yok. işte bu benim en yakın arkadaşım diyebileceğim tek bir insan bile yok. genelde bir dönem yanımda samimi olmayan biri oluyor, arkadaş gibi geçiniyorum, sonra bitiyor hep. bugün o samimiyetsiz insana ne kadar muhtaç olduğumu gördüm. peşimden koşan ve yüz vermediğim insanın, başkasını bulduğunda beni nasıl tek başıma bırakabildiğini gördüm. gerçekten tam anlamıyla dibe vurdum. hani şuan ölsem tabutumu taşıyacak 4 kişi yok denir ya, öyleyim işte. dakikaları saymaktan yoruldum. bugün de yaşadığım bütün günler gibi, hayatımın en kötü günü. ve ben artık tutunacak tek bir dal bulamıyorum.

edit: hep söyleyeceğim burada gerçekten halden anlayan, çok kibar insanlar var. desteğiniz için çok teşekkür ederim.

dün 17:22 dün 17:58

3228. Sabah bir kalktım morali bozuk,ayılamamış.

son kez baktı arabanın dikiz aynasından,seneye tekrar karşılaşacağız ve içim içimi yiyor.

dün 17:03

3227. Yapılanları bi şekilde unutuyorum da yaşattığı o hissi asla

dün 15:51