girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2765)
  • medya (20)

2765. Hiç arkadaşımın olmaması. 

Aslında var ama böyle sağlam olan, en kötü zamanımda yanımda olanı yok. 

Yani kısacası dostum yok... bişiler anlayabileceğim biri yok..

dün 19:26

2764. malum partiden bir müşahit arkadaşım ben yapmam ama arkadaşlarım hile hurda yapmaya ant içmiş. bu seçimde alacağız umutlanmanıza gerek yok dedi. her şey zaten belli gibi. bu sefer hangi trafoya kedi girecek acaba.

20 haziran 23:05

2763. bir servet harcadığım mali müşavirlik sınavına 2 aydır kafamı kaldırmadan çalışıyorum, 1 ay kaldı ve ben kazanamamaktan çok korkuyorum.Kazanamazsam insan içine çıkamayacak gibiyim.

Dosya açtırmaya dünyanın parasını ödedim,internet üzerinden ders çalışmak için para ödediğim platformda çabası,

Eğer kazanamazsam kendime güvenimi kaybedeceğim galiba...

Çok mutsuzum :(

20 haziran 17:49


2762. saçımı kestirmek için gittiğim kuaförün defalarca göğüslerime ve sütyenime temasta bulunması. ilk başta eli değmiştir dedim. bir oldu iki oldu... alenen yaptı yani. tarakla dokundu, düzeltirken dokundu, fönden sonra yamuk oldu düzelteyim dedi dokundu. yardımcı kızla bakıştık, o anladı. saçımın ön kısmına müdahele ederken kendisi ilgilenmek istedi. ama saçım çoktan bitmişti. 

böyle durumlarda kilitleniyorum hiçbir şey yapamıyorum. gerçekten kendimden de nefret ettim. orda elini çekmedim diye. 

saçıma en son o adamın dokunmuş olmasını hazmedemiyorum. gidip başka kuaföre bir daha kestirmek istiyorum.

20 haziran 17:30

2761. Sabah adet sancısıyla uyandım, 5-6 aydır normal katlanabilir ağrılar çektiğim için eskiye dönmem diye düşünüp hareket ediyordum ancak öyle olmadı. Evde tektim annem uzakta babamsa işteydi ve ben bayılmanın eşiğinde buldum kendimi. Yürüyebilecek gücüm olsa hastaneye gidicektim ama onu bile yapamadım bilincim açık şekilde yığıldım kaldım. Zorla telefonumu bulup babamı çağırdım o daha yakın diye, allahtan 20 dakika içinde geldi. Ama o 20 dakika nasıl geçti inanın hatırlamıyorum tek hatırladığım felçli gibi ellerim ayaklarım hareket edemiyordu kasılmaktan. Aylardır yaşamadığım şeyleri başa almak o kadar zordu ki korkudan ölüyorum şimdi ya sonraki ay da böyle olursam bu sefer ne yaparım diye

20 haziran 17:17

2760. gel dese gidecek kadar acizim.

işin kötüsü gel demeyecek biliyorum. o aştı bu durumu.

ben sıcak bir günde güneşin kemiklerini ısıtması gibi iliklerime kadar hissediyorum yokluğunun getirdiği mutsuzluğu..

20 haziran 15:03

2759. Bugün eski bir erkek arkadaşımla büfeden tost siparişi verdik. Bir tarafta da salçalı suyun içinde sosisler kaynıyor. Arkadaşımın gözü sosislere takıldı ve gülümsedi. Niye güldüğünü sorunca, 'Biliyorsun benim çocukluğum ve gençliğim yurtlarda geçti. Yurttan harçlık mı veriyorlardı yoksa arada sırada gelen annem mi para veriyordu hatırlamıyorum. Kardeşimle birlikte o parayı aldık mı hemen sosisli almaya giderdik. Bir gün kardeşim sosisli istedi. Benim de param az, bakkaldan ekmek aldım. Abi sadece salçalı suyuna batırırmısın? dedim. Adam da batırmaya başlamış. Kardeşim de inşallah salçanın içinde çok tutar amca diye dua ediyordu.' diye anlattı. O şekilde yemişler. 'içine bir tanecik sosis koymadı mı?' dedim. Koymamış. İçim çok kötü cız etti. Ah be büfeci amca ne vardı bir tane sosis koysaydın ya da para almasaydın. İki tane küçük çocuğun yiyeceğinden ne olacaktı.

19 haziran 21:30


2758. Hazırlığımın kur atlama sınavından 56 alarak kalmışım.  Ben o sınava 2 gün boyunca çalıştım ama her şeyim boşa gitti gerçekten çok mutsuzum. Ya yaz okuluna gideceğim ya da eylülde tekrardan sınava girip risk alacağım. 

En çok sinirime dokunan nokta ise derslerle alakası olmayan ingilizce cümle bile kuramayan kızın 75 alması. Kendime olan saygımdan kopya çekemediğimden böyle de kaldım işte. 

Daha aileme de söylemedim. Benim hatam yüzümden yaz okuluna para dökmelerini istemiyorum. 

Gerçekten iğrenç bir gün.

Edit:2 gün değil aslında daha uzun bir süre çalıştım ama bazı şeyler oturmuyorsa demek ki:d 

19 haziran 20:15 19 haziran 20:27

2757. Limonun kilosu 11 tl olmuş. En sevdiğim içecek evde annemin yaptığı limonata. 5 limona 11 lira verirken boğazıma taş takıldı sanki. Her şey böyle, her şey çok pahalı. Yakında yiyecek yemek bulamayacağız 

ilgili medya:
2
19 haziran 18:46

2756. ayrılacak mıyız ayrılmayacak mıyız, sorunu nasıl çözeceğiz meçhul..hof

19 haziran 15:56