girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3217)
  • medya (25)

3217. Bu seferde olmadı. Bu testte negatif.

2 saat önce

3216. büfenin birine hızlıca 1 tl bırakıp su alıyordum ki korktuğum ses yükseldi erikli 1.25 oldu diye. evet 500 ml erikli su 1.25 olmuş. zaten beslenemiyoruz su da içmeyelim madem

dün 21:39

3215. doğru başlıkmı emin değilim ama inanın artık deliricem.

rafta bir oje veya far veya kalem beğeniriz bakarız fiyatına örnek 15tl, tamam alınır bu deriz, gideriz kasaya fiyat 38tl. ama rafta yazan 15tl denilince, o tek renk için geçerli fiyat denilir. diğer renkler için geçerli değil. rafa geri döner bakarım, miniminnacık bir yerinde numara yazıyor. daha az önce golden rose ojesinde gene başıma geldi. işin komik tarafı rafta bir tek onun fiyatı var, indirimsiz olan ürünlerin yani normal fiyattaki çeşitlerin fiyatı yok.

eskiden utanırdım kalsın diyemezdim. artık bırakıyorum kasada, almıyorum.

şimdi bu işi gıdaya da uygulamaya başladılar. daha az önce migrosta cp pilic tenders seviyorum, 1+1 kampanyasını görünce aldım. kasaya gittim bilin bakalım ne oldu? kusura bakmayın bir bu çeşidinde 1+1 geçerli değil denildi.

o zaman rafta kocaman 1+1 denilmesinin mantığı nedir?

o zaman raf üzerinde indirimli bir ürünü göstermenin anlamı nedir?

utanmayın sakın benim eskiden olduğum gibi, bırakın kasada sizde.

zaten herşeyin 2 katına çıktı fiyatları bir de böyle etiket oyunlarıyla iyice bezdirdiler.

dün 16:51


3214. geçenlerde yine bu başlığa kars'ta kaybolan 9 yaşındaki sedanur'u yazmıştım. cansız bedeni bulunmuş. yazık bu ülkenin çocuklarına.

dün 15:14

3213. Göz kapağımın iç çizgisinde minicik bir yağ bezesi var ve damla kullanmama rağmen 2 gündür geçmiyor. göz makyajı yapamıyorum ki eyeliner en sevdiğim makyaj malzemesi :( totem yaptım cerrahi bir müdahaleye gerek kalmadan kurtulmayı başarırsam bundan sonra cips, çekirdek yemeyeceğim. Kızartmadan vazgeçemiyorum asjfjsk

dün 14:51

3212. Bir tarafta oğluna okul kıyafeti alamadağı için intihar eden bir baba,bir tarafta ise ülkede kriz mriz yok bu kriz bizim krimiz değildir diyen bir cumhurbaşkanı...suyu bile alırken iki kere düşünüyoruz artık bu ülkede nasıl kriz yok? Gerçekten sabah bu haberi gördüm ve içim parçalandı çocuğu okuldan geri yollamışlar birde pantolonu olmadığı için. Gerçekten bu ülkeye dair umutlarım tükendi.

dün 08:05

3211. Çocuğuna pantolon alamayan babanın intihar etmesi... az önce okudum daha haberi, sayfalarca şey yazılır da işte, mutsuzluk oturdu bir kere içime.

He bir de, bunu yarının da mutsuzluk sebebi yapmamızı umuyorum. Ne kadar düşünürsek o kadar ders, yani umarım.

dün 04:03 dün 04:05


3210. Haberleri izlemek, okumak. Çok zor dayanmak ya her gün her dk bir acı. Bazen keşke empati yeteneğim olmasa, duygularım olmasa diyorum. Çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden baba şimdi gerçekten kendini mi öldürmüş oluyor, yoksa buna sürüklenmiş mi. Dayanmalıydı, sabretmeliydi ama yapamadı demek ki. Allah dayanma gücü versin yakınlarına. Bu ülkede olan her olaya gözyaşı dökmekten yoruldum, hayvanı ayrı acı çekiyor, çocuğu ayrı acı çekiyor, yaşlısı, genci hepsi ayrı ayrı acı çekiyor. Tamam tabi ki bunlar olacak ama o kadar arttı ki kötü olaylar, biraz da iyi şeyler olsun istiyorum, istiyoruz .Ya bir şeyler düzelsin artık ya da ben taş kalpli olayım, lütfen çünkü.

dün 00:48

3209. Yine sivilcelerim azdı.

dün 00:28

3208. Rahat rahat övündüğüm tek özelliğim kaç metre öte uzağı görmekti ve anladım ki miyop oluyorum yavaş yavaş. Daha doktora gitmedim ama gözlerimi kısıp görmeye çabalarken çok moralim bozuluyor.

dün 00:15