girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2437)
  • medya (22)

2437. geçen hafta yaptığım ve çok başarılı geçen iki görüşmeden de geri dönüş alamadım. seni arayacağız, bu kadar kişi ile görüşme yaptım ama senin söylediklerini kimse söylemedi, önüme kaç cv geliyor dolu dolu ama kimse bu kadar kendini doldurmamış de, cilala, parlat sonra arama! bari ümitlendirmeyin adamı da umutsuzca evime döneyim. böyle umutlandırıp aramayınca moralimi iki katı bozuyorlar. üzgünüm be sözlük. işsizlikte zor, iş bulmakta.

bugün 02:37 bugün 02:48

2436. Öğlen 1'de başlayan şiddetli karın ağrıma direne direne akşam üstü acilde kendimi buldum. testler falan derken apandisit şüphesini hala yok edemedik. iğneden korkmayan beni bile bu kadar bayılacak gibi yaptınız ya ne diyeyim. ilaçlı tomografi sonucunda da anatomim "biraz" karışık olduğu için apandisitimi görememişler 5 saat tıbbi çöpe gitti resmen. üstüne 1,5 yıl önce alzheimerdan kaybettiğim anneanneme çok benzeyen ve aynı durumdaki bir teyzeyle beraber acil koridorunda bekledik. yolcu da gelip geçeceğim önünden ama içine bir daha girer miyim, Allah düşürmesin. 

bugün 00:58

2435. avicii haberini duydum ve paramparçayım. Dinlerken ilham dolduğum, hayatı güzel kılan işler çıkaran bir dj’di. Çok genç ve çok başarılıydı. Gerçekten çok üzgünüm. Umarım, söylediğin gibi “hatırlanacak bir hayat” yaşamışsındır.

dün 22:38


2434. sinir ve ağlama krizindeyim sözlük. yaklaşan sınavımın stresi en büyük faktör,birtakım shitshowlarla mücadele etmekte olmam ayrı bir faktör. üstüme binen sorumlulukların artması ve tabikide her zaman yaptığım gibi bütün işlerimle kendim ilgilenecek olmama ne demeli bu dönemde?????? cidden şuanda tek istediğim sınavıma odaklanmak.

dün 22:36

2433. Avicii hayatını kaybetmiş,inanılmaz sevdiğim ve takip ettiğim birisiydi,yolu ışık olsun.

dün 21:59

2432. en sevdiğim far bazı olan urban decay primer potionu ilk aldığımda 69 tl idi. tekrar bitirdiğim için sitesine baktım. fiyatı 109 tl olmuş :( bu kozmetik ürünleri ne ara altınla dolarla yarışır oldu. çok sevdiğimiz ürünlerde stok yapmak demek ki bu yüzden önemli.

dün 14:31

2431. Eniştesini dobloyla teravihe yolladığım 85c’si kalkmadı, bekle allah bekle en son ana durağa gidip mr’ye bindim. 40dk’m boşa gitti ve ilk defa bu kadar erken hazırlanmıştım. vaktinde gitsem boş metrobüs de bol geliyordu, valla şimdi saçımı başımı yolcam.

Edit: sanırım ilk cümlem çok negatif karşılanmış ama veysel zaloğlu’nun videolarında kullandığı küfürsüz sitem cümlesi. Link ekliyorum, belki benim gibi hoşuna giden olur. Yoksa Canınız sağolsun <3 

 (link: https://youtu.be/yykD9Fmy5U0 Video)

dün 09:33 dün 15:53


2430. Saçlarım dökülüyor ve ben hiç bir şey  yapamıyorum :( duşta elime gelen saçlar beni çok üzüyor, her uyandığımda yastıktakilere bakıp daha ne kadar devam edecek acaba saçsız mı kalacağım diye çok korkuyorum :(

19 nisan 23:20

2429. Aylar önce yazdığım eski sevgilim ile ilgili girdinin gün içinde 3 4 kere beğenilmesi ve sürekli üstte, mor mor yanması. zaten kötü geçen günüme tuz biber ekti.

19 nisan 22:51

2428. İnsanlarla fiziksel yakınlık kurmak konusunda sorunlarım var ve bugün bu yüzden birini çok kotu incittim.

Ben böyle bir çocuk degildim.

Kendi kendime "bize ne yaptilar?" diye soruyorum

19 nisan 22:50