girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2476)
  • medya (22)

2476. Hem öğrenciyim, hem anneyim. Bebeğim diş çıkarıyor ve bir yandan ingilizceden Türkçeye makale çevirmeye çalışıyorum. Son 3 günüm.. eşimde burada değil. Bütün gün bebek bak, ev işi vs. Sonra gece otur makale çevir. Az önce yanlış kısımları birbirine bağlamışım, hepsi çöp oldu akşam başladığım yere geri döndüm, ağlamak istiyorum.

bugün 02:16

2475.  bahar şenliklerinde sahne alabilmem için bölüm hocalarının kurulda olduğu seçmeleri iyi bir performansla geçtim, bunun mutluluğuyla herkese haber salmışken aa beni izlemeye gelsenize diye kim var kim yok çağırmışken her şey güzel her şey yolundayken bugün ki akış provasına sancılar içinde regl olmam ve böbreğime saplanan ağrıdan yataktan kalkamamam nedeniyle katılamayacağımıı bölüm başkanımıza yazmıştım cevabı geçmiş olsun bebeksicim kendi hocana da yaz oldu kendi hocama da haber verdim tamam her şey yolunda derken akşam öğrendim ki programdan çıkartılmışım. Hiç bi şey demiyorum... görüyorsunuz her şey ortada...

bugün 01:26

2474. bugün yıllar sonra ilk defa ekmek almaya yollandım, "bakkalda" ortaokuldaki erkek arkadaşımla karşılaştım. ayağımda terlik vardı.

not:kendisi bu yaz evleniyor, muhtemelen (bkz: yazarların bugünkü mutluluk sebebi) başlığına; "bugün bakkalda ortaokuldaki kız arkadaşımla karşılaştım, ayağında terlik vardı yıllar önce büyük bir yanlıştan döndüm, çok mutluyum." Yazmıştır.

bugün 01:12


2473. gönderdiğim mesajı okumadan silmiş. mavi tik olsa bile yeterdi okumadan silmek ne ya pis kalpsiz.

dün 23:29 dün 23:32

2472. bir yıldır olan mutsuzluğumu üzerimden atmış mutlu mutlu yaşıyorken aldığım bir mesajla yıkıldım biraz. unutacağım bir şey aslında çok çok önemli değil ama mutluluk kaynağım elimden alınmış gibi hissediyorum ve acaba psikolojimin eski haline dönmesi için böyle küçük bir kırılma noktası mı gerekiyordu diye düşünüyorum. bu düşünce beni korkutuyor. mutlu olmaya devam edemeyeceğimden korkuyorum.

bu yılın bitmesinden ve bana iyi gelen insanları bir daha göremeyeceğimden de korkuyorum. geç kalmışlık hissi de beni öldürüyor.

çıkmaza girdim yine.

dün 23:17

2471. Bugün günlerdir beklediğim bir haberin cevabının  olumsuz olduğunu öğrendim. Tüm enerjim  çekildi sanki. Arkadaşım beni teselli etti. Ben güldüm işi şakaya vurdum onun yanında. Şimdi kaldım tek başıma mutsuzluğumu yaşayabilirim.

dün 22:38

2470. Flörtüm benden iki yaş küçük çıktı. Nerelere gideyim 

dün 21:04


2469. Sıcaktan baş ağrısı çekiyorum. Geçmedi hala

dün 21:03

2468. çiftler şıkır şıkır giyinmiş tatlı tatlı geziyorlar gittiğim yerlerde. benimse 1-2 yıldır halimden anlayan, karşılıklı mutlu olabileceğimiz kimse yok hayatımda. yalnızlığım geldi de aklıma ona mutsuzum işte.

dün 21:02

2467. çamaşırları saç kurutma makinesiyle kurutmak zorunda kalmam.

dün 20:43