sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (3510)
 • medya (22)

3510. Günlerdir yalnızım. Bok vardı gidecek. Sen yokken kaç defa elektrik kesildi, korktum. Kaç defa ağladım mutfakta halının üstünde, banyoda, yatağımızda. Günlerdir evde kalan kıyafetlerini kokluyorum, annen hırkanı istedi, o kadar içimden gelmediki vermek, kokunu saklayan tek parça o kalmıştı elimde. Evde günlerdir yemek pişirmiyorum, yemek yemiyorum, o masaya hiç oturmuyorum, içimden gelmiyor sensiz. Su bitti, gidip almak istemiyorum, hep sen alırdın, ayaklarım gitmiyor almaya. Bir küsüyorum, bir barışıyorum seninle içimde. Anlam veremiyorum olanlara, açıklayamıyorum, çıkamıyorum içinden, kimseye inancım kalmadı hem, hem duyduğum her teselliye inanıyorum. Arada bir geliyorsun, seni görünce heyecanlanıyorum, umutla doluyorum, ama farkettimki her gelişinle daha bir yorgun daha bir solgun oluyorum, artık seni görmekte iyi gelmiyor, çünkü sana iyi gelmediğimi görüyorum artık gözlerinde, yıkılıyorum. O kadar özledimki bana sımsıcak sarılmanı, çocuksu gülüşünü, anlamıyorum, anlamıyorum nasıl bu hale geldik.bana onca sözleri veren sen, beni bambaşka biri yapan sen, tanıdığım günden beri bir an olsun ayrı kalmadığım sen, nasıl oluyorda beni aylardır yapayalnız bırakabildin anlamıyorum. Yalanmıydı yani hepsi? Bu kadar inanmış, bu kadar kendimi kandırmış olamam değil mi? Göğsüm daraldı yine. Odam havasız. Sanki nefes alamıyorum. İçimdeki çocuk konuşmuyor benimle günlerdir, o da suskun, duvarlar, eşyalar, anılar, sen, hepsi suskun, çıldırıcam. Çıldırıcam. Çıldırıcam. Çıldırıcam. Dürüstlüğün bedeli bu olmamalıydı. İyiliğin bedeli bu olmamalıydı. Nasıl gittin, nasıl vazgeçebildin benden. Çıldırıcam. Keşke uzun bir kabustan uyansam ve Olmasa sonumuz böyle.

bugün 06:07

3509. Recep ivedik 6 çıkıyormuş. Böyle kalitesiz filmlere katlanamıyorum artık

bugün 01:13

3508. doğum günüme az kaldı ve benim kendimi en değersiz en kimsesiz hissettiğim gündür.. 

dün 22:47

3507. Lise sınıf arkadaşımın ölüm haberini aldım, daha 28 yaşında kalp krizi geçirerek aramızdan ayrılmış. Ne düşüneceğimi bilemiyorum, yüzü geliyor gözümün önüne, kavgalarımız geliyor, ondan hoşlandığım zamanlar aklıma geliyor. Görmeyeli 2-3 ay oluyor acaba sevgilisi var mıydı, mutlu muydu? Umarım doya doya yaşamıştır hayatını.

dün 18:59

3506. sevdiğim kadar sevilmediğimi hissediyorum,daha ne olsun.

19 ocak 23:10

3505. Tüm gün negatif tavırlı insanlara maruz kalmaktan mutsuzum

19 ocak 22:44 19 ocak 22:44

3504. Eve hırsız girmesi ve giden tek şeyin benim laptopum olması. Giden anılar, çizimler, portfolyom... Çantamı her zamanki gibi odama götürmüş olmanın, sevgilimin, ailemin hediyelerinin yerinde durmasının tek tutunacak dal olması.

19 ocak 12:25

3503. Otobüs yolculuğundayım yaklaşık 14 saatlik. Kafam koridor tarafına yan bi şekilde yatıyordum bi anda hayatımda duyabileceğim en korkunç acıyı duydum kafama bi laptop düştü üstten. Sinirlerim bozuldu kafam zonkluyo midem bulanıyo ağlayarak yolculuğa devam ediyorum. Otobüs çok pis kokuyo ayrıca

19 ocak 02:28

3502. Kendimi güçlü karakterli sanarken durum eyleme döküldüğünde aslında ne kadar zayıf olduğumu görüyorum. Belki bu sıra her şey üst üste geldiği için böyle oldu fakat ufacık bir tartışmada bile kendimi savunurken sesim titredi. Daha sonra gözlerim doldu ve kalabalık içinde ağlamamak için odama kaçtım. Karşı tarafın sözleri sürekli beynimde yankılandı. Halbuki çok basit şeylerdi. Beş para etmez insanların fırsat geçince sizin hakkınızda pervasızca söz söyleme cesareti gösterebilmelerini hazmedemiyorum. Ben zaten bu hayattaki çoğu şeyi hazmedemiyorum. 35 yaşına kadar tek vasfı " kocişkomun parasını yiyorum" (gizlinot: Evet bu çirkin ifade kendisine ait) olan bir kadın bana " boş durma bir iş bul çalış bomboş bir hayat yaşıyorsun gerçi bir halt da beceremezsin ki sen." diyebiliyor mesela. Kan bağı denen bir illet yüzünden ağız dolusu sövüp evden kovamıyorum onu. Benim ne kadar çabaladığım hakkında en ufak fikri de yok bu zat'ın. Geceleri gelecek kaygısından uyuyamadığımı, istediğim mesleği yapacak potansiyele sahip olduğum halde ampullu bir dayıya sahip olmadığım için (gizlinot: Olsam da kabul etmem orası ayrı) o mesleği asla yapamayacağımı bilmenin verdiği umutsuzluğu sürekli taşıdığımı da bilmiyor. Kendimi motive etmeye çalışırken aslında bir yandan sürekli dibe battığımı da bilmiyor. Zaten genelde bilmezler. Sadece yargılarlar sadece konuşurlar. O kadar yıldım ki. Tüm insanlardan o kadar soğudum o kadar yoruldum ki. Başarınız da paranız da güzelliğiniz de her şey sizin olsun. Bana dokunmayın yeter ki. Benim halim yok.

18 ocak 21:20

3501. Öğleden sonraki sözlüye çalışmak için uyanmam ve sözlünün bir saat sonra olduğunu öğrenmem(gizlinot: :((((((()

18 ocak 07:01