girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2703)
  • medya (19)

2703. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de daha bitmedi, sandıklardan ayrılmayın, ysk’nın açıklamasını bekleyin, alacağız şeklindeki paylaşımların beni umutlandıramaması. Böyle boş gözlerle bakmam. Kendi kişisel şevksizliğim, inançsızlığımın aynısını ülkem için de hissetmem ve zamanın her şeye rağmen akmaya devam etmesi.

bugün 02:52

2702. ölüm sessizliği, çıkmak bilmeyen kaos. inançsızlık. sindirilmişlik. bizi bir meydana çağıran lider olmadı. korumaya devam edin siz bizi. onlara benzemeyin. sakının, yokuş aşağı inelim böyle iyi.

bugün 02:15

2701. Bugün arkadaşımın yırtık spor ayakkabısını gördükten sonra bir de üstüne eve gelip bilmem kaçıncı spor ayakkabımın kargodan geldiğini gördüm inanılmaz utandırdı beni bu halim .

23 haziran 23:25


2700. Az önce kendi salaklığım yüzünden kırtasiyeye 113 tl bıraktım. İşini son güne bırakmanın cezası. Ay bana bir şeyler oluyor.(gizlinot: İçime oturdu)

23 haziran 21:28

2699. Biz öylece yanlarından geçip giderken acıdan içi ölen ne çok insan var. Daha bugün biriyle oturup dertleştik ve onun acılarına hüngür hüngür ağladım eve gidene kadar. Mahcup oldum hayattaki küçücük dertlerimden, içim yandı. Tabii ki koca terörü. Adam arap, biliyor musunuz bilmiyorum ama araplar çocuklarını çok sevgisiz ve şiddete yönelik yetiştirirlermiş. Bu yüzden en vicdansız ırk araplardır derler mesela. Genelleme için kusura bakmayın lütfen. Biri 6 biri 1 yaşında iki bebesiyle sürekli dayak yiyen, hor görülen, yalnız bırakılan ve buna rağmen pür neşe saçan bir kadın. Boşan diyorum, olmaz düzenimi bozup nasıl ana evine dönerim diyor. E çocuklar diyorum, olsun okur kurtarırlar kendilerini diyor. Ama öyle bir ortamda yetişen dünya güzeli iki çocuk da büyüyünce neden canavarlaşmasın? Dünyadaki tüm şiddetin sebebi sevgisizlik değil mi? Sağır olacaktım neredeyse diyor öyle bir şiddet ve iki çocuk da sürekli buna maruz kalıyor. Bu sadece benim duyduğum, kim bilir daha kaç çaresiz kadın, anne var ülkede ve dünyada. Sabır diliyorum sadece sabır. Öğretmenliğe başladığımda çocuklarımı vicdanlı ve canlıya saygılı bireyler olarak yetiştireceğim. Anne olduğumda da öyle. Hepimiz öyle yapalım çünkü dünya ancak sevgiyle daha güzel bir yer olacak.

22 haziran 23:44

2698. Erkek arkadaşımla 3-4 gündür sürekli tartışıyoruz. Kafam çok karışık... ve kimseye anlatamadığım içinde kesin karar verip ayrılamıyorum, of.

22 haziran 23:42

2697. Sevdiğim bey yüksek lisans için yurtdışına gidiyor.Mesafe ilişkisinin yürümiyceğini biliyorum.Biz yapamayız en azından.Zor.

22 haziran 22:43


2696. Bugün son sınavları bitirdim. Öz bildiğim abim mezun oldu, memleketine dönüyor. Sarılıp da uzun uzun ağlamak onunla çok yaktı canımı. Şu an bile gözlerim doldu, yaşmak üzere. Neyse ki stajdan sonra hayatı düzene sokacak ve gelip gidecek buraya da. Yetmedi, sevgilim memleketine dönüyor. Sürekli konuşuyoruz falan ama uzak kalmayı gerçekten sevmiyorum, illa elimin yakınında olacak o. Bazen ne halt yemeye evimin olduğu şehirde yazdım üniversiteyi diyorum. Gidene o kadar zor değil ama kalan aynı düzende sevdikleri olmadan kalıyor. Bu zor.

22 haziran 21:39

2695. İzmirliyim fakat istanbulda okuyorum. Ne yazık ki haftaya istanbula dönüyorum üstelik tüm yazı geçirmek üzere... 

Ha bir de her gün metrobüsle kursa gidicek olmamda artısı

22 haziran 17:18

2694. yalnızım. yapayalnızım. çevremde insanlar var ama yalnızım.

ve en yakınlarım tarafından "asosyal" olarak değerlendiriliyorum. insanlardan kaçıyormuşum. arkadaş edinmeyi bilmiyormuşum.

o kadar isterdim ki birkaç arkadaşım olsun, sadece birazcık sosyal bir yaşamım olsun..

22 haziran 14:46