girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3220)
  • medya (25)

3220. Bu yıl hayatta hiç kimse ne ailem ne dostlarım ne arkadaşlarım hiç kimse tarafından sevilmemiş olmayı yavaşça yüklenip kaldırmıştı omuzlarım. Bugün kendimi sevmediğim gibi bir farkındalığı yüklenemedi.

dün 23:38

3219. Geçen yıldan beri gidip gelip baktığım, baskısı olmayan 2. El bir kitap seti vardı. bir türlü bütçe ayıramamıştım. Bugün gördüm tam 100tl zamlanmış. O kadar üzüldüm o kadar üzüldüm ki. Ayrıca o set zaten 2. Eldi beden 100 tl birden zam yaptınız.

dün 23:23

3218. Ailemin en kımetlileri, her sevincimi hüznümü beraber yaşadığım, bana bu yaşıma kadar ablalık yapan canım kuzenim ve ailesi almanyaya yerleşiyorlar.

Ben tek çocuk olmanın verdiği yalnızlıkla hep onlara sarıldım, eşi abim oldu, çocukları yeğenlerim. Hayatımda bu kadar büyük yeri olan insanlar şimdi herşeyi herkesi arkada bırakıp bambaşka bir hayata doğru yola çıktılar.

Ülkenin git gide fakirleşmesi, eğitimin kalitesizliği, sokakların tekinsizliği ve başka bir çok neden çocuklarının geleceği için kaygılanmalarına, daha iyi olsunlar diye bu kararı almalarına neden oldu.

Ben şimdi sevdiklerimi benden bu yüzden ayıran bu düzene sövmeyeyim de ne yapayım?

dün 23:14


3217. The big bang theory dizisinin final sezonuymuş. Zaten gülünecek çok az şey var, bu dizi onlardan biriydi. Senelerdir her sezonunu takip ederdim, üzüldüm.

dün 22:53

3216. ben iş aramak değil, bir daha üniversite okumak istiyorum :(

dün 20:32

3215. Dersler başladı, çok sevindim ancak ben çok yorgun ve yoğun olacağımı unutmuşum. Şu saate kadar eve gelip yemek yiyip ders notlarını temize çektim. Sodamı içerken anca sözlüğe bakabiliyorum. Gözlerim yanıyor yorgunluktan. Şimdi sodamı bitirdim, duş alıp kahveyle ders çalışacağım. Bu gidişle anca minik minik molalarda göz atabilirim sözlüğe ben.

Üzgünüm.

dün 20:31

3214. Üniversitenin ilk gününde hiç sevmediğim bir kaç kişiyi ve eskiden hoşlandığım kişiyi gördüm. 

Güne saat 8 de uyanarak başladım ayrıca. 

Güne puanım 0. 

dün 10:47


3213. Sıcak gelişmelerle karşınızdayım. Artık sevgilisi var. Kızı tanıyorum. Ne kadar inkar etse de Bizim ilişkimiz başlamadan önce kızdan hoşlandığını biliyorum. Kızı görür görmez tanıdım çünkü bilgisayarında fotoğrafı vardı. Benimle görüşmeye başladığı dönem kızın onun evinde ara ara kaldığını biliyordum. Aklımı kaybetmek üzereyim. Bilmemkaç milyonluk şehirde neden o kız delireceğim. İnanın ne yapacağımı bilmiyorum. O kadar iyi tanıyorum ki onu. Sevgili olduysa öyle çok sever ki... Yarın öbür gün düğün haberini almaktan çok korkuyorum. Eyeliner çok iyi çıktı bu arada.

23 eylül 23:59

3212. Kalbim paramparça, suçlusu benim

23 eylül 23:33

3211. Bu sefer de olmadı. Bu test de negatif.

23 eylül 00:51 23 eylül 10:30