girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3386)
  • medya (22)

3386. çocuklarınızda, bebeklerinizde aksama problemi varsa doktora götürün. sevdiğim bir minik bu şikayetle doktora götürüldü ve lösemiden şüpheleniliyor. umarım bir şeyi yoktur. duacınızız.

2 saat önce

3385. erkek arkadaşımın sen böyle mutlu değilsin istersen başarırsın diyerek zayıflamam için gaz vermesi. aslında kimse zayıfla demese ben böyle mutluyum? 

2 saat önce 2 saat önce

3384. Erkek arkadaşım başka bir kızı daha seviyor. Beni sevmiyor değil, beni de seviyor ama onunla muhabnet etmeyi de seviyor. Bence kız ona aşık. Bu konuda çok konuştuk ısrarla o gözle bakmadığını söyledi.

Hiçbir zaman bi kalpte iki kişi olmaz lafına inanmadım çünkü aradığın bütün özellikleri bir insanda bulamıyorsun. Kiminin muhabbeti hoşuna gidiyor, kimibin tipi, kiminin hobileri, bilgisi.... Akbankın ilker ayrık ve kıbanç tatlıtuğ ile olan reklamı gibi mesela. İlkrr ayrık karakterinde hoşsohbet, babacan adamla berabersindir ama işyerinde kıvanç tipinde yelkenle uğraşan, saçma sapan item koleksiyonu yapan adam vardır. Beraber olduğum adamı aldatmazsın da işyerindekiyle muhabbetten de keyif alırsın.

Erkek arkadaşımın durumunu da böyle görüyorum ama o bunu bile kabul etmiyor. O yazmada ben hiç yazmayacağım diyor. Beni düşündüren de bu, içten içe yazışmaktan hoşlandığını keyif aldığını fark ettiğinde ne olacak? Daha ilerisini hissedecek mi?

11 kasım 23:19


3383. bir rüyam da çıkmasın.

11 kasım 03:27

3382. (yazar: irisvel)'in sözlükten ayrılmış oluşu ve nedenleri.

Bir yazarı daha küstürdük, sıradaki kim acaba diye düşünüyorum. İnsanların birbirine saldırıyor oluşu çok rahatsız ediyor beni ve başka yazarları da. İşimiz gücümüz yok, birilerinin zekasını yargılıyoruz. İşimiz gücümüz yok, birbirimize karşı üstünlük yarışı yapıyoruz.

Üzgünüm. YouTuber başlıklarında uçuşan hakaretleri görmemek için her gördüğümü engelledim. soru cevap aparatına yazmıyorum hiçbir şekilde, arada bir takip ediyorum neler oluyor diye. Benim görmediklerim yok olmuyor, hepsi var. Yine hakaretler uçuşuyor havalarda. Yine haddimiz olmadan insanlar hakkında yorumlar yapıyoruz.

Daha başka yazarlar küstürmeyiz umarım.

10 kasım 18:41

3381. Hamile kalma korkusu.

10 kasım 17:49

3380. 1 hafta önce doğum yapan kedimin en son doğan ve gözüm gibi baktığım minicik yavrusunu kaybettik.. annesinin arkasında sıkışmış sanıp elime alırken hissettiğim soğukluğu, kaskatılığı.. ömrüm boyunca aklımdan çıkmayacak bir andı. üstelik bugün aslında benim için çok özel bir gün ama böyle başladı işte..

10 kasım 14:57


3379. İşe gitmek istemiyorum. Lütfen iş arayan arkadaşlar kızmasın. Çooook uzun süreli bir işsizlik dönemi geçirdim ve depresyondaydım artık ne iş olsa yapayım diyordum. Fakat o kadar yoğun çalışıyorum ki dinlenemiyorum ve artık sürekli hastayım. Kazandığım parayı her ay ilaçlara harcıyorum. Belki de işe gitmek istiyorum ama şimdiki işime değil :/ buradan ayrılmayı ciddi ciddi düşünüyorum ama 3 seneyi geçkindir çalışıyorum ve tazminatımı falan bırakmak istemiyorum. Ayrıca işten ayrılsam ne olacak ki? 1 -2 ay sonra evden sıkılıp tekrar çalışmak isteyeceğim. Kendimi toparlamam lazım. Hastalıktan kutulamıyorum. Hasta olmamın tek nedeni de mutsuz olmam. Umarım hayatımda değişir bazı şeyler.

10 kasım 11:38

3378. Yine aile, yine aile, yine aile. Yetti be salın beni

10 kasım 10:38

3377. Haftalardır görülen kabuslara bu gece de bir yenisinin eklenmesi.

10 kasım 10:29