girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3212)
  • medya (25)

3212. Çocuğuna pantolon alamayan babanın intihar etmesi... az önce okudum daha haberi, sayfalarca şey yazılır da işte, mutsuzluk oturdu bir kere içime.

He bir de, bunu yarının da mutsuzluk sebebi yapmamızı umuyorum. Ne kadar düşünürsek o kadar ders, yani umarım.

1 saat önce 1 saat önce

3211. Haberleri izlemek, okumak. Çok zor dayanmak ya her gün her dk bir acı. Bazen keşke empati yeteneğim olmasa, duygularım olmasa diyorum. Çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden baba şimdi gerçekten kendini mi öldürmüş oluyor, yoksa buna sürüklenmiş mi. Dayanmalıydı, sabretmeliydi ama yapamadı demek ki. Allah dayanma gücü versin yakınlarına. Bu ülkede olan her olaya gözyaşı dökmekten yoruldum, hayvanı ayrı acı çekiyor, çocuğu ayrı acı çekiyor, yaşlısı, genci hepsi ayrı ayrı acı çekiyor. Tamam tabi ki bunlar olacak ama o kadar arttı ki kötü olaylar, biraz da iyi şeyler olsun istiyorum, istiyoruz .Ya bir şeyler düzelsin artık ya da ben taş kalpli olayım, lütfen çünkü.

bugün 00:48

3210. Yine sivilcelerim azdı.

bugün 00:28


3209. Rahat rahat övündüğüm tek özelliğim kaç metre öte uzağı görmekti ve anladım ki miyop oluyorum yavaş yavaş. Daha doktora gitmedim ama gözlerimi kısıp görmeye çabalarken çok moralim bozuluyor.

bugün 00:15

3208. babamla aram hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak artık. bunu idrak etmenin getirdiği üzüntüyü ve çaresizliği çok ağır bi şekilde hissediyorum.

bugün 00:12

3207. Bize düşen ayrılıklardan çok yoruldum. Elim kalbimde beklemekten çok yoruldum. Sağ salim gidip gelsin yanıma kocaman sarılayım diye beklemekten çok yoruldum. Bi yol olsa bi şey olsa hiç gitmese diye düşünmekten aklımı yedim...

dün 23:33

3206. Geçen hafta bugün ona kavuşmak için heyecanla yola çıktığım adam yüzünden bu gece göz yaşı döküyorum. O hayatımdayken onun yüzünden döktüğüm ilk gözyaşları. Çok canım yanıyor sözlük. 

dün 23:32


3205. uyandığımda telefonumda cevapsız bir arama gördüm. iş başvurusu yaptığım yerlerden aradıklarını sanıp acaba hangi firma diye araştırayım dedim ve adamların -dolandırıcı- olduğunu öğrendim. (gizlinot: rezillik )

dün 18:52

3204. Birbirine uzak iki şehirde yaşıyoruz kuzenimle,en yakınımla.Bugün aradığımda çocukluk arkadaşından yediği kazıkları hıçkırıklara boğularak anlattı.Hem ona içim yandı,hem de bu konulardan muzdarip olduğum için kendi yaşadıklarım aklıma geldi.Vefa ve saygı çok önemli,tekrardan anladım.

dün 17:01

3203. bu sene staj senem. temmuz ayında nerede staj yapacağımız okul tarafından belirlenmişti. ama dün benim staj yerimde sorun çıkmış. adliye içerisinde bir kurum olduğu için adalet bakanlığı sıkıntı çıkarıyormuş. 15 gün sonra staja başlayacağız ama kurum hala bir muamma. orası mı olacak veya bambaşka bir yer mi olacak bilmiyorum.

dün 11:14