girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2832)
  • medya (22)

2832. tulum istiyorum ama ip askılı istemiyorum. kolsuz olsun ama ip olmasın. kısa kollu da olur. sütyen askısının görünmesi olayına gıcığım.

elbise de aynı şekilde ama piyasadaki elbiseler çok çirkin şu an.

:( çok çirkin tasarımlar var.

yeni sezon tasarımlar çok leeeeeeeş. fiyatlarsa yerel mağazalar için eskisine dönmüş. tasarımcıdan mı kıstınız naptınız?

bugün 17:09 bugün 17:15

2831. Ailemizi seçememek beni çok üzüyor sözlük. Keşke beni istediğim şeyler için destekleyen bir ailem olsaydı. Küçüklüğümden beri hayalim hep müzikle uğraşmaktı, hatta bas gitar aldım diye sevinmiştim ama herkes saçma buluyor, hiç destekçim yok. Ancak hobi olarak çalabilirmişim ama ben profesyonel çalmak istiyorum. Dün sözlükten birisi soru sormuş, 19 yaşındayım sizce gitar için geç mi diye, hobi için değil ama kariyer için geç demişler. Okulumu bırakıp müzikle uğraşmak istiyorum ama olmuyor işte.

bugün 10:10

2830. (link: https://goo.gl/images/HZtG1z Bkz)

bugün 00:53


2829. dün ilk defa boulderinge gitmem ve bugüne varlığından haberdar olmadığım kaslarımın ağrısıyla uyanmam. cacık yapamadım sözlük kollarım ağrıyor.

dün 21:57

2828. saatlerdir evde yalnız olmak ve böyle boş zamanlarda “gel dışarda bi kahve içelim kafa dağıtmış oluruz” diyebilecegim kimsenin olmaması (arkadaşlarım ya tatilde ya da çalışıyor) bu durum bugün beni gerçekten mutsuz etti...

önceden arabam olsa şimdi çıkar gezerdim diye düşünürdüm, şuan arabam var ama içimden gelmiyor. demekki sorun araba değil yalnızlıkmış :(

dün 21:19

2827. bir türlü geçiremediğim sivilce izlerimi taktım bugün kafaya. denenmiş kanıtlanmış önerisi olan varsa mesaj kutuma beklerim sevgili süslülerim :(

dün 21:07

2826. Twitter üzerinden başlayan bir hareketle bizzat birinci ağızdan çok sevdiğim yazarların, şairlerin, akademisyenlerin birer tacizci olduğunu öğrendim. 

dün 20:22


2825. kediye su taşırken telefonumu düşürüp kırmam. üzgünüm, biraz daha kırılsın öyle yaptırıyım bari

dün 20:16

2824. hırvatistan dünya kupasını kaybetti :(

dün 20:07

2823. Alişan'ın karısı denize girerken diz kapağı kitlenmiş tatilleri zehir olmuş. Açıklama(!) yapmış bize nazar değdi diye.

dünya kadar dert varken ülkede Ben bu oksijen israfı insanlar ve bunları haber yapanlar yüzünden kendimi jiletlemeye bir adım daha yaklaşıyorum.

dün 19:58