girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3198)
  • medya (25)

3198. yıllarca erteledim avrupa seyahatimi. seneye giderim bu yaz staj yapayım. seneye giderim bu kış anneanneme gideyim. yazın sıcak olur sonbaharda bakacağım. diye diye erteledim. şimdi uzak bir hayal oldu. :(

1 saat önce

3197. Hiç muhabbetimiz olmasa da, karakterini bilmesem de sadece yüzünü gördüğüm, tavrını gördüğüm biri için sabahtan beri psikolojim alt üst. Ağlıyorum. 18-19’unda, çok genç yaşta vefat etti. Hayat çok garip çok.. Ona birkaç ay önce öleceklerini söyleseler ne yapardı acaba... Ya da biz ne kadar eminiz ki yaşayacak olmamızdan, bu kadar rahatız? Sabahtan beri kafamdan cevabını alamadığım öyle sorular geçiyor ki.. 

2 saat önce 2 saat önce

3196. Ait olmadığım bir iş, ait olduğum yerler için hazırlığımın yetersizliği, ilk maaşım ve bir kuruşunu dahi elimde tutamadan cukka yapan annem, pms, sevgili tribi, daralmak bunalmak ve daha bir sürü şeeyy....

2 saat önce


3195. Üniversiteye hiç başlamak istemiyor oluşum. Ya ne güzel ben düzenimi oluşturmuştum istediğim gibi geceleri geziyordum, istediğim saatte uyanıyordum. Sadece sevdiğim insanlarla birlikteydim. Neyse ki yaz tatilim güzel geçti de biraz olsun içim rahat.

Şimdi pelinsu berkecan tayfasına,sohbetlerine katlanmaya çalışmak zor gelecek. 

Not:Vakıf üniversitesi pişmanlıktır. 

dün 20:57 dün 20:59

3194. yıllar yıllar öncesinden gelen sebepsiz mutsuzluk benimkisi. her gün çehov’un şu sözünü kafamdan geçirmekten bıktım. ‘ne kadar harika bir gün. çay mı demlesem kendimi mi assam karar veremiyorum.’ ve bu kronik mutsuzluğun ne zaman geçeceği hakkında hiç bir fikrim yok. 

dün 20:29

3193. Sanırım pms ve adetinde etkisiyle aşırı stresliyim ve günlerdir düşündüklerim,

-hiç sevilmedim. Hani dizilerde falan olur ya bir kadın iki erkek tarafından sevilir, o kadın için güzel şeyler yapılır, bir şeyler bir şeyler. Ben bu hissi hiç yaşamadım.  Yani bir kişi tarafından Bile sevildiğimi hissetmedim. Yaşayacak gibi de durmuyorum zaten. Niye, çünkü güzel değilim, güzel olmanın dezavantajları sayılıyor ya, keşke güzel olsaydım da onlar dezavantajım olsaydı diyorum. @bunubeğendi haklı galiba, hayattaki değerimizle güzellik oranımız paralel gidiyor.

- maddi konular da kendimi bildim bileli beni hep üzdü. Şimdi şükür bir işim var, ama sıradan bir araba almak bile aşırı aşırı lüks. Kıyafet almak bile lüks benim için. 10 yıl sonra da aynı olacak belki bu durum. İşyerimi sevmiyorum ayrıca. Çalışan olmayı sevmiyorum ya da. Bilmiyorum işte önüme baktıkça içim sıkılıyor. Belki çok olmasa da daha iyi durumda olabilirdim, ama olmadı işte. Hem fakir bir ailenin çocuğu hem de güzel olmayan bir kadın olarak doğdum. haliyle iyi, güzel şeyleri hiç haketmedim galiba. 

Aslında bütün sıkıntı birgün bir şeylerin güzel olacağına dair içimdeki inançtı. Hayallerim belki benim gibi biri için fazla yüksektendi,  -Hakim olmak ve sevdiğim insanla evlenmek - Aslında sıradan bir insanın hayalleriydi. 

Düşünmekten yoruluyorum, bazen nefes almak bile boğuyor beni. 

dün 16:28 dün 16:29

3192. pms'e bağlı aşırı meme hassasiyeti, ağrısı. az önce kendimi koltuğa attım ve atmanın etkisiyle o kadar acıdılar ki acıdan kıvrandım. niye bu kadar yoğun oluyor bu durum of.

dün 16:09


3191. somut bir sebep yok aslında. sadece insanlara karşı artık güvenim hiç yok. kalbim böyle buruk, sızlıyor resmen. işte bu bana mutsuzluk veriyor.

dün 15:40

3190. şu anda benimkisi biraz kronileşti. tüm sebepler üstüste geldi. dağılmıyor bulutlar.

dün 15:34

3189. İş yerinde, topuklu ayakkabılarla, Yemekhanenin ortasında, elimde dolu tepsiyle banu Alkan düşüşü yapmış olmak, yemeklerin 1 km alana yayılması, tepsinin ve üzerindeki telefonumun hala elimde olması, sesin yankılanması ve hayretler içinde izleyen onlarca adam, ayağa kalkış, ve kapanış.

Edit: regl olmam ve pantolonumun kanlanması "amannn zaten ofisten çıkmıyorum" diyerek pantolonumu ıslak mendille silmem ve ardından genel müdürün beni yanına çağırması, geçmem gereken koridorun tamamen cam ofislerden oluşması...

Napsam acaba kurşun mu döktürsem.

dün 14:12 dün 14:52