sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (3451)
 • medya (25)

3451. Haftanın altı günü çalışıyorum. Cumartesi günleri yarım gün. Sabah 08.30 öğlen 12.00 mesai bitimim oluyor. Zaten iş yerimin yoğun bir temposu yok. Çoğu cumartesileri hiçbir iş olmuyor. Hele ki doların yükselmesiyle işlerin azaldığını göz önüne alınca cumartesi günleri boşu boşuna işe gidiyorum. Aylardır Bir yolunu bulup cumartesileri tatil mi olsa demek isterken Bugün Tam mesai bitiminde patronum yanına çağırdı. Cumartesi günleri sabah 9 da başlayalım ama 12.30 da bitirelim dedi. Tamam olur, peki niye dedim. Cumartesi günleri saçma sapan adamlar arıyor, iş çıkmıyor dedi. Evet haklısınız, bir de bazen geçten hiçbir şey olmuyor çok sıkıcı geçiyor dedim. Haklısın dedi. Fırsat bu fırsat deyip "aslında cumartesileri hiç gelmesek nasıl olur" dedim. Bana bin dereden su getiren bir açıklama yapıp, olmaz dedi. Yahu daha yukarda demedin mi saçma sapan tipler arıyor, çok sıkıcı oluyor diye. Tamam deyip gittim. Ama nasıl içime oturdu anlatamam. Üç kuruş maaşla çalışıyorum. Yılbaşı veya enflasyon zammının konusu bile hala açılmadı. İşler kötü diye ben de hala konuyu açamadım ama patron hiç acımıyor. O saatten beri göğsümde bir yumruk var. Aptal gibi ağladım ağlayacağım. Hem sinirimden hem isteğimin red edilişinden. Aldığımız üç kuruş para. Ben sırf saat dolsun diye maddi ve vakit açısından masraf yapıp cumartesi gidiyorum. 4 saat olmuş hala aklımdan atamadım. Buraya yazayım belki rahatlarım dedim. İyi de geldi sanki.

dün 21:40

3450. Pervasızca mastürbasyon yapanlardan iğreniyorum. Eve gelirken otobüste başımı yana çevirmemle birlikte hemen yanımdaki arabada mastürbasyon yapan birini gördüm. Aramızdaki mesafe o kadar azdı ki. Benden sonra insanlar da fark etti ama şoför dar yolda arabanın önünü kesmeye çalışırken adam dönüş yapıp kaçtı.

Görüntüsü gözümün önünden gitmiyor, defalarca kustum. Ben böyle insanlarla aynı dünyada yaşamak istemiyorum. Bir daha o güzergahın otobüsünü kullanmayacağım ama bir daha böyleleriyle karşılaşmayacağımın garantisini kim verecek?

dün 20:51

3449. İlk başta bugün regl oldum şuan oturup hıçkıra hıçkıra ağlayasım var ama ağlayacağım bir konu yok aslında. 

Ruh halim gerçekten aşırı tuhaf ve ben çok saçma bir gün geçirdim. 

İlk başta güne çok güzel başladım. mutluluk veren kalbimi çarptıran bir kişiyle karşılaştım. Efsane bir gün yaşayacağım dedim ama olmadı. 

Bir akademisyen beni sinir etti. gerçekten eğer hocam olmasaydı ona orada ağzının payını verebilmek çok isterdim. Gerçi biraz verdim ama daha da ileri gitseydim tartışacaktık. Ayrıca sınıfta gevrek gevrek konuşan kıza da sinir oldum. (Hala hatırladıkça sinirleniyorum)

Günün devamı daha normaldi ama sonra kalbimi çarptıran bir insan olsa da bir şey olamayacağını hissettim nedense. Ne zaman bir şeyin olmasını çok istersem olmaz çünkü. 

Saçma sapan bir ruh halindeyim süslüler şu salak kardeşinize bir yardım edin.(gizlinot: :()

dün 20:16


3448. Aldatildigimi ögrendim. Yerlerdeyim, dipteyim. 

9 aralık 13:56

3447. 6 yıllık tabletim bu sabah ömrünü doldurdu. 6 yıl doya doya kullandım, artık emekli oldu diyorum ama yine de çok üzüldüm. Anılarımın bir kısmı da emekliye ayrılmış gibi sanki.

Piyasa şu durumdayken güzel bir tablet almak öğrenci bütçemi de çok sarsacak.

9 aralık 12:00

3446. 13 yıllık bebeğimin (kedim) sağlığının kötüleşmesi, sokaktan bulduğum kediye ötenazi yaptırmak zorunda kalmam, kalbimin uçuştuğu flörtümün uzun ilişkisi olduğunu öğrenmem, sevilmeyen bölüm&şehir. 18 yılı tam bir hayalkırıklığı oldu

8 aralık 23:19

3445. Sephoranın sitesinden kat von d kapatıcı alacaktım benim rengim tükenmiş üzdünüz :(

8 aralık 20:56


3444. Bugün kürtaj olmaya karar verdim..

Diri diri topraktayım,kalbim ağzımda atıyor hissi ve gözyaşları

8 aralık 14:42

3443. dershane sınavını kaçırdım. geçen hafta da kaçırmıştım. cuma günleri her ne oluyorsa uyku tutmuyor, uyuyamıyorum ve doğal olarak sabah geç uyanıyorum.. ama hocalara durumu nasıl açıklayacağım, bilmiyorum. hayır yani sınava da baya hazırlanmıştım bu sefer, neden böyle oldu şimdi:(

8 aralık 11:01

3442. O kadar konuştuğum flörtüm ilk aşkına geri dönmüş. Onun adına sevindim mutluluklar da, ya ben :((( yaktım..

7 aralık 19:13 7 aralık 19:14