yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4069)
  • medya (54)

  4069. Kocaman ilçe saat 10-11gibi turuncu gökyüzünün altında kaldı. o saatte çıkan yangın hala daha söndürülemedi,zamanında müdahale edilmedi, kontrol altına alındı denip ihmal edildi, dağın aşağısında baraj olmasına rağmen hep çevreden helikopterlerle yardım geldi aa tamam söndü denildi bırakıldı. metrelerce aşağısında kalan dağa kadar yayıldı dakikalar içinde ve binlerce hayvan, ağaç kül oldu gördükçe düşündükçe canım yanıyor.

  Orman bakanı Muğla yangını İzmir’dekine kıyasla kontrol altında. Ekipler İzmir yangınına odaklandı. diye açıklama yapmış fakat muğla'da kontrol altında olan bir şey yok aksine önemsemedikleri için büyüdü cayır cayır yanmaya devam ediyor. bölge dağlık bir alan ve araçların çıkabileceği yol yok belirli bir noktaya kadar gidebiliyor itfaiye sadece helikopterler ile müdahale edebiliyorlar ama hava karardığı için saat sekizden beri helikopterlerde çıkartılmıyormuş(gizlinot: Yapılan açıklama bu ama gördüğüm kadarıyla belirli yüksekliğe kadar çıkıyor yukarısı aynı) öylece yanmaya bırakıldı. Yapılan ihmaller, elimden hiçbir şey gelmemesi oldukça canımı sıkıyor.

  dün 21:44 dün 21:45

  4068. Izmir'deyim ve yarın sabah saat 8 buçukta mesaimin başında(gizlinot: Eskişehir de) olmam gerekiyor. Hem dönmek istemiyorum, hem işimi özledim, Şimdi o yol asla çekilmez.

  dün 21:39

  4067. uzun bir tatilden sonra ev arkadaşımla istanbula döndük. bavul yerleştirmemiz, evi temizlememiz, market alışverişine çıkmamız lazım ama kendisi 2 saat sonra gelsinler diye 10 tane arkadaşımızı çağırmış bölümden, boşver yabancı değiller temizlemesek de olur bugün deyip koltukta yatıyor. 2 yıl önce eve çıktığımızda nasıl biriyse şuan tam tersi oldu resmen, vileda suyuyla kendimi boğmayı planlıyorum. 

  dün 19:57

  4066. iddaa'da güvendiğim kuponum yattı.

  dün 17:47

  4065. Yıl olmuş 2019 hala dışarda bangır bangır, davullu zurnalı “kız alma” merasimi var. Yolu da tıkamışlar araç geçemiyo. İki tane tanımadığım muhtemelen cahil iki kişi evlenecek diye benim baş ağrım nüksediyo. Sessiz sedasız yaparsın hadi gelenek diye gerçi o bile şu dönemde komik duran bi olay. Ama bunların yaptığı gürültü değil direkt huzursuzluk. tiplerinden çok belli yani insan uyarmaya korkar böylelerini. Gerçi çok modern diye geçinen tipleri de görüyoruz gelenek diye kırmızı kuşak takan. Neyse sizler eğitilmez medeniyetsizlersiniz keşke aynı topraklarda olmasaydık sizlerle

  dün 13:31

  4064. Mutsuzluktan çok sinirlilik sebebim aslında.

  Annem ucuz diye öz sivas firmasından 22:30 didim arabasına bilet aldı. Sorunlarımız daha Otobüse binmeden başladı. sefer saati hiçbir şekilde haber verilmeden 23:30 olarak değiştirilmiş. Korkunç kısmı söylüyorum, sefere yolladıkları araç geçen hafta kaza yapmış ve tamire bile gitmemiş. Aracın kaputu yamulmuş, plakası düşmüş. Neyse, bekledik araç geldi, bindik, aynı koltuğu 2 kişiye satmışlar. Birisi muavin koltuğunda oturmak zorunda kaldı. Daha aştiden çıkmadan tamire girdik ve çıkabildiğimizde saat 12'yi geçiyordu. Fanlarda sorun varmış. Biz çıktığımız sırada ankara'da yağmur başladı ve araç su aldı. Üst kısmından aşağı damla damla su aktı. Gece 1'e kadar yol gidebildik ve olanlar oldu: aracın arka kısmından dumanlar yükselmeye başladı. Herkes panikledi. Bir şekilde aracı boşalttık ve gece soğuğunda dışarda beklemeye başladık. Olan şeyi söylüyorum, fanlar "yanmış". ne canımızın değerini bildiler, ne de hizmet edebildiler. o soğukta hiçbir şey ikram edilmeden dışarıda bekledi insanlar. Bu insanlar arasında en fazla 2 yaşında bir bebek ve 6-7 tane çocuk vardı. Yeni araba gelecek diye saatlerce beklettiler bizi. Bekledik bekledik gelmedi. Her geliyor dediklerinde bir başkası araba bulunamadığını söyledi. Saat 4 buçukta okul servisinden hallice bir araç gelebildi. Çalışmasının ilk anında motorda bir sorun oldu. Hala arada sırada duraklıyor, yavaşlıyor. Saat 05:33, biz ankaradan yeni çıktık, belki de hala buradayız bilmiyorum. Lütfen ama lütfen 5 kuruş daha az para vereceğim diye canınızın değerini bilmeyen firmalara para kazandırmayın. O kadar sinirim bozuk ki, ne diyeceğimi bile bilmiyorum.

  dün 05:39

  4063. Korkunç bir baş ağrısıyla beraberim. Üç güne geçer diye umuyorum. Belirtilerine göre uyuyup uyansam dahi geçmeyecek gibi. (gizlinot: ağrı kesici işlemiyor :()

  17 ağustos 20:27

  4062. geç uyanmak.. artık asla erken kalkamıyorum :(((

  16 ağustos 11:56

  4061. yalnızım.

  16 ağustos 03:19

  4060. Az önce bir arkadaşımın instagram hikayelerinde, damat başta olmak üzere bir sürü erkeğin mezdeke ile şınav çektiğini gördüm. Hayır önce, elinde tesbih ağa gibi oturan damadın önünde dans eden gelini gördüm. Bir sonraki hikayede damadın gelinin karşında şınav çektiğini gördüm ve bir sonrakinde de damada katılan yirmi tane takım elbiseli yelekli adamın, ekose makosenleri ile şınav çektiğini gördüm. Orda bir ritüel mi dönüyor? Damat geline gece nasıl bir performans sergileyeceğini mi gösteriyor? Diğer adamlar herhangi bir acil durumda yardıma mı koşacaklar? Neden? (bkz: Mide özsuyunun ağıza gelmesi)Baya tat kaçırıcı görüntülerdi sözlük...

  16 ağustos 02:56