sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4083)
  • medya (54)

  4083. Dün doğum günümdü. Ne toz zerresi kadar hediye alan, ne bir mum üfleten var. Bu kadar kimsenin umrunda olmamak,düşünülmemek acıtıyor. Hele aile daha can acıtıcı. 

  dün 23:38

  4082. Tam 1 ay önce future me den kendime mektup yazmışım unutmuştum bugün geldi. Hayatımdaki beni inanılmaz üzen 3 4 sorunu yazıp belki 1 ay içinde ufak da olsa düzelir yazmışım. Biri bile geçmedi hala ağlıyorum her gece

  dün 22:20

  4081. Günlerdir ülkemin ciğerleri yanıyor ve kimse dur demiyor!

  yazdım yazdım sildim. Aklıma binbir tane küfür, hakaret geliyor... sonra kendime kızıyorum hakaret etmekten başka birşey yapamıyorum!!!! Lütfen artık biri şu yangınlara dur desin. Lütfen artık şu yangını söndürün. :(

  Not: izmirde yaşayan arkadaşlarımla konuştum. Bugün tırazlı/efem çukuruna gittik, herkes harıl harıl çalışıyordu çevre illerden çok fazla destek gelmiş ama söndüremiyorlar dedi. Sebebi ise yangın helikopterimizin olmayışıymış (!) Bu sene fiyatta anlaşamadıkları için yenileme yapmamışlar. Normal helikopterlerde belirli bir mesafeden az suyla söndürmeye çalışıyormuş. Tabiki çare olmuyormuş. Bunları çalışan bir komutan söylemiş. Nasıl bir ihmaldir ya, her sene egede yada farklı bölgede yangın çıkarken nasıl yangın helikopterleri için sözleşme yenilemezsiniz??? 

  dün 22:15 dün 23:13

  4080. Kocaman ilçe saat 10-11gibi turuncu gökyüzünün altında kaldı. o saatte çıkan yangın hala daha söndürülemedi,zamanında müdahale edilmedi, kontrol altına alındı denip ihmal edildi, dağın aşağısında baraj olmasına rağmen hep çevreden helikopterlerle yardım geldi aa tamam söndü denildi bırakıldı. metrelerce aşağısında kalan dağa kadar yayıldı dakikalar içinde ve binlerce hayvan, ağaç kül oldu gördükçe düşündükçe canım yanıyor.

  Orman bakanı Muğla yangını İzmir’dekine kıyasla kontrol altında. Ekipler İzmir yangınına odaklandı. diye açıklama yapmış fakat muğla'da kontrol altında olan bir şey yok aksine önemsemedikleri için büyüdü cayır cayır yanmaya devam ediyor. bölge dağlık bir alan ve araçların çıkabileceği yol yok belirli bir noktaya kadar gidebiliyor itfaiye sadece helikopterler ile müdahale edebiliyorlar ama hava karardığı için saat sekizden beri helikopterlerde çıkartılmıyormuş(gizlinot: Yapılan açıklama bu ama gördüğüm kadarıyla belirli yüksekliğe kadar çıkıyor yukarısı aynı) öylece yanmaya bırakıldı. Yapılan ihmaller, elimden hiçbir şey gelmemesi oldukça canımı sıkıyor.

  18 ağustos 21:44 18 ağustos 21:45

  4079. Izmir'deyim ve yarın sabah saat 8 buçukta mesaimin başında(gizlinot: Eskişehir de) olmam gerekiyor. Hem dönmek istemiyorum, hem işimi özledim, Şimdi o yol asla çekilmez.

  18 ağustos 21:39

  4078. uzun bir tatilden sonra ev arkadaşımla istanbula döndük. bavul yerleştirmemiz, evi temizlememiz, market alışverişine çıkmamız lazım ama kendisi 2 saat sonra gelsinler diye 10 tane arkadaşımızı çağırmış bölümden, boşver yabancı değiller temizlemesek de olur bugün deyip koltukta yatıyor. 2 yıl önce eve çıktığımızda nasıl biriyse şuan tam tersi oldu resmen, vileda suyuyla kendimi boğmayı planlıyorum. 

  18 ağustos 19:57

  4077. iddaa'da güvendiğim kuponum yattı.

  18 ağustos 17:47

  4076. Yıl olmuş 2019 hala dışarda bangır bangır, davullu zurnalı “kız alma” merasimi var. Yolu da tıkamışlar araç geçemiyo. İki tane tanımadığım muhtemelen cahil iki kişi evlenecek diye benim baş ağrım nüksediyo. Sessiz sedasız yaparsın hadi gelenek diye gerçi o bile şu dönemde komik duran bi olay. Ama bunların yaptığı gürültü değil direkt huzursuzluk. tiplerinden çok belli yani insan uyarmaya korkar böylelerini. Gerçi çok modern diye geçinen tipleri de görüyoruz gelenek diye kırmızı kuşak takan. Neyse sizler eğitilmez medeniyetsizlersiniz keşke aynı topraklarda olmasaydık sizlerle

  18 ağustos 13:31

  4075. Mutsuzluktan çok sinirlilik sebebim aslında.

  Annem ucuz diye öz sivas firmasından 22:30 didim arabasına bilet aldı. Sorunlarımız daha Otobüse binmeden başladı. sefer saati hiçbir şekilde haber verilmeden 23:30 olarak değiştirilmiş. Korkunç kısmı söylüyorum, sefere yolladıkları araç geçen hafta kaza yapmış ve tamire bile gitmemiş. Aracın kaputu yamulmuş, plakası düşmüş. Neyse, bekledik araç geldi, bindik, aynı koltuğu 2 kişiye satmışlar. Birisi muavin koltuğunda oturmak zorunda kaldı. Daha aştiden çıkmadan tamire girdik ve çıkabildiğimizde saat 12'yi geçiyordu. Fanlarda sorun varmış. Biz çıktığımız sırada ankara'da yağmur başladı ve araç su aldı. Üst kısmından aşağı damla damla su aktı. Gece 1'e kadar yol gidebildik ve olanlar oldu: aracın arka kısmından dumanlar yükselmeye başladı. Herkes panikledi. Bir şekilde aracı boşalttık ve gece soğuğunda dışarda beklemeye başladık. Olan şeyi söylüyorum, fanlar "yanmış". ne canımızın değerini bildiler, ne de hizmet edebildiler. o soğukta hiçbir şey ikram edilmeden dışarıda bekledi insanlar. Bu insanlar arasında en fazla 2 yaşında bir bebek ve 6-7 tane çocuk vardı. Yeni araba gelecek diye saatlerce beklettiler bizi. Bekledik bekledik gelmedi. Her geliyor dediklerinde bir başkası araba bulunamadığını söyledi. Saat 4 buçukta okul servisinden hallice bir araç gelebildi. Çalışmasının ilk anında motorda bir sorun oldu. Hala arada sırada duraklıyor, yavaşlıyor. Saat 05:33, biz ankaradan yeni çıktık, belki de hala buradayız bilmiyorum. Lütfen ama lütfen 5 kuruş daha az para vereceğim diye canınızın değerini bilmeyen firmalara para kazandırmayın. O kadar sinirim bozuk ki, ne diyeceğimi bile bilmiyorum.

  18 ağustos 05:39

  4074. Korkunç bir baş ağrısıyla beraberim. Üç güne geçer diye umuyorum. Belirtilerine göre uyuyup uyansam dahi geçmeyecek gibi. (gizlinot: ağrı kesici işlemiyor :()

  17 ağustos 20:27