sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (3949)
 • medya (32)

3949. Evlilik planları yaptığımız 3 senelik ilişkim bitti. Hala tam olarak idrak edebilmiş değilim. Uyanınca her şey rüya olsa ya.

17 mayıs 23:51

3948. Bugün doğum günüm(dü). Halihazırda hayatımın en zorlandığım döneminde olduğum gibi bir de üstüne bu günü hatırlayan "sevenlerimin" sayısı bir elin parmaklarını geçemedi. Aile, yakın arkadaşlar, uzak arkadaşlar (gizlinot: ve Maalesef ki çok saçma bir şekilde, her şeye rağmen beklediğim, daha 4 ay önce ayrıldığımız 2,5 yıllık *eski* sevgilim )... Bu insanların birçoğu da kendi doğum günlerini istedikleri şekilde kutlamadığım (gizlinot: Evet, kutlamadığım değil istedikleri gibi kutlamadığım) için bile trip yapan insanlar. Kırık olan kalbim daha da kırıldı. Değersiz hissetmenin dibine vurduğum, hayatımın en berbat doğum günüydü. Ve evet her şey o'nun yüzünden...

17 mayıs 23:47 17 mayıs 23:49

3947. Kütüphanede bakıştığım( tıpçı olunca flört edebileceğiniz tek yer kütüphane oluyor) çocuğun adını soyadını derin stalklarımla buldum.Ancak o da ne sevgilisi varmış.Kardeşim madem sevgiliniz var niye millete bakıp boş yere umut veriyorsunuz.Yeter ya artık cidden benim düzgün ve güzel bir ilişkim olamayacak mı diye sorguluyorum.Bu bahtsızlık bu talihsizlik neden, neden, neden?

16 mayıs 23:32

3946. Kızlar o kadar sinirliyim ki anlatamam

Mahallede biri sürekli kedileri öldürüp duruyor

Demin gözleri dışarı çıkarılmış bir kedi gördüm

İki hafta önce teşhirci yol sorma bahanesiyle cinsel organını bir kadına göstermiş.

Yine dün mü bugün mü ne Suriyeli bir kadını çocuklarıyla beraber kaçırmaya kalkmışlar

16 mayıs 18:41

3945. Yıllarca hayalini kurduğum kep töreni hiç oldu okulun konferans salonu tadilatta olduğu için kapalı spor salonunda kep atacağız :(

16 mayıs 16:38

3944. son zamanlarda hiç kitap okuyamamak ve bununla beraber son gaz kitap alışverişine devam etmek.. burada harcadığım zamanı ciddi azalttım seri eksileme engeli yiyince ve bence bu benim hayrıma da oldu çünkü sürekli sayfayı yenileyip boş beleş takılıyordum hiç zevk almadan (gizlinot: haddinden fazla zaman geçirdiğin birşeyin bir süre sonra sıkması sendromu), zaten arkadaşlarımla görüşemiyorum-görüşmüyorum(gizlinot: whatever), güya günler uzadı eve girer girmez akşam olmuyor ama bu sefer de zaman çok daha hızlı akıyor, uzun zamandır altyazılı dizi takip etmekten sıkıldığımdan ve ankaralı damarlarım kabardığından behzat ç.ye dadandım malum o an bakmasan bile arkadan dinleyerek takip edebiliyorsun ama buna da çok alıştım eve gider gitmez açıyorum netflixi tam 22.30a kadar sonra gözlerim kapalı yatak. şimdi birde haftada 4 gün spor çıktı kısacası saçma bir yoğunluğum var ve bu döngüde kendime kitap zamanı yaratamıyorum yada daha doğrusu yaratmıyorum. bunun sebebi beni çok üzüyor çünkü bilinçaltında reddediyorum bunu hissediyorum. odaklanamıyorum hiçbirşeye, dzi bile izlerken sürekli 649230920 kere durdurup ona buna sarıyorum hayır eskisi kadar instagramda da aktif değilim anlamadım ki ne b.k yicem.

16 mayıs 14:59 16 mayıs 15:00

3943. her gün bu başlığı görüyorum, hadi bir tane de ben yazayım diyorum far görmüş tavşan gibi, sürekli pembe giydirilen kıllı aleyna bebeğin annesine baktığı gibi kalıyorum..

Beni bugün mutsuz eden şey, haftanın 3 günü gittiğim starbucks'ın tadilatta oluşu olabilir. 10 gün boyunca bahçesi kapalıymış. Boya badana yapacaklarmış, yeni sandalyeler ve koltuklar gelecekmiş. Bir yandan seviniyorum, bu kıç en yeni starbucks sandalyelerine oturacak, koltukların rahatlığını tadacak diye.. Hadi bakalım 10 gün sabredelim.

16 mayıs 12:40

3942. babamın geçirdiği pıhtı atma sorunu yüzünden sol kol ve bacağını kısmen kullanamaması ve biraz konuşma bozukluğunun olması. 2 gün önce hiçbir şeyi yoktu hiçbir şey. sabah bir anda oldu her şey. hala şokundan çıkamadım. (link: https://www.suslusozluk.com/soru/k%C4%B1smi-hareket-sorunu-ya%C5%9Fayan-babam-i%C3%A7in-tavsiyelere-ihtiyac%C4%B1m-var şurada da sordum ) ama eğer tavsiyeniz varsa minicik bir şey bile olur lütfen mesaj atın.

16 mayıs 10:26

3941. Maddi olarak yaklaşık 300tl tutacak makyaj eşyalarm kayıp ya da çalındı bilemiyorum süslüler her şeyden bıktım cidden.

15 mayıs 23:38

3940. Bugün benim doğum günüm. Çok buruk kalp kırıcı bi gün oldu

15 mayıs 20:22