yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4253)
  • medya (52)

  4253. Sabah uyanınca heryerden engellediğini gördüm. Şu 2019 da toplam 6-7 gün falan mutlu olmuşumdur zaten.

  1 saat önce

  4252. Uzun zaman sonra ilk kez bir erkekle başbaşa yemeğe çıktım. Çok güzel bir akşam geçirdiğimizi düşünüyordum. Gülmekten gözlerimizden yaş geldi hatta. Şimdi mesaj yok. Dün yazdım kısa kısa cevaplar verdi falan. Neden böyle oldu kalbim çok kırıldı.

  bugün 11:49

  4251. Güzel kızım , evimize geldiğinde yürüyemiyordun bile , korkak gözlerinle etrafı izliyordun . İki adım atıp hemen saklanıyordun bizden . Dünyanın en güzel kedisi değildin , ama dünyaya yeniden gelsem gene seni seçerdim . Seni biz seçmedik , sen bizi seçtin kızım . İyi ki dokundun hayatımıza . Yokluğuna alışmak o kadar zor ki . " O kedi bu eve giremez " diyen annemle ağlıyoruz resimlerine bakıp . Seni evde yalnız bıraktığımızda , kapının sesini duymanla kızgın bakışlar atarak önümüzden geçmelerini , babam uyurken kafasının üstüne uyumanı , sana yemekler hazırlamayı , kucağımdayken fotoğraflarına bakıp başını okşamayı , göğsüme yatıp patilerinle bana sarılmanı çok özledim. Senin bir yerlerde bize ihtiyaç duyduğunu , mutsuz olduğunu düşünmek içimi acıtıyor . Lütfen bul bizi tekrar . Umarım korkmuyorsundur kızım , seni tanıyan herkes seni arıyor . Lütfen bizi bırakma . Seni çok özledik bebeğim , seni çok özlüyoruz 

  bugün 01:19


  4250. Bugün ben nefes alamıyorum sanki. Genç kadınların katledilmesine dayanamıyorum artık. Kadın sadece bir cinsiyettir. Kadın olduğumuz için sizin köleniz olmak zorunda değiliz, bizi istediğiniz an sizi istemek zorunda değiliz, bizi beğendiğiniz için sizi beğenmek zorunda değiliz. Size muhtaç değiliz. Özgürüz biz hürüz!  Biz insanız en az siz kadar hem de! Sizden daha cesur, sizden daha akıllıyız. İstenmediğimizde biz sizi öldürmüyoruz. Bizi aldattığınızda, bizi dövdüğünüzde biz sizi öldürmüyoruz! Biz sizi istemediğimiz için ölmek mi zorundayız! Biz ölüme mahkum muyuz? Ya bu dünya son bulsun artık tek istediğim bu. Ben diri diri canlarımızın tek tek yok olup gitmesine göz yummak istemiyorum. Şahit olmak istemiyorum. Evde oturup sadece öfkeden sağa sola sataşmaktan bıktım. Çaresiziz.

  4 aralık 14:31

  4249. Çok ağır bir kaza yaşadım kullandığım araç artık pert, kontrolümü kaybettim, hakimiyetimi kaybettim. Resmen kendimi kaybettim bugün. 

  30 kasım 23:49

  4248. Sınav haftamın berbat sonuçlarla bitmesi ve insanların ikiyüzlülüğü. Arkasından konuş konuş sonra işin düşünce canım süpersin, sen olmasan naparız, saatlerce gül eğlen... bıktım bu karaktersiz insanlardan ama hayatımızda onların olmadığı tek bir an yok, sanırım olmayacakta. İşte bu yüzden insanlardan soğuyorum, kronik lonely simler gibi fazla insan görünce bunalıma giriyorum.

  29 kasım 22:08 29 kasım 22:08

  4247. Saçlarımın önünde bir tutam beyazım var. Yaşadığım kötü bir olay sonucu 2-3 yıl önce bir anda oldu ve sayıları gittikçe artıyor beyazlarımın. Saçlarım da küllü kumral renk. Sevgilim, arkadaslarim ve ailem farklı bir hava kattığını söylerdi hep. Bugün sohbet esnasında yakın arkadaşım farketti beyazlarımı( halbuki görünmeyecek gibi bir yerde de değil) aa ben senin yerinde olsam çoktan boyatmıştım, sana değişiklik iyi gelir, modun değişir demeye başladı birden. Üstelik çok alakasız bir muhabbetin ortasında oldu bu. Yani hoş olmayan bir dönemden geçiyorum tamam da niye kendime küstürmeye çalışıyorsun ki beni? Çok rahatsız oldum. Üstelik bu kız son zamanlarda ne alsam aynısından alan ne yapsam aynısını yapan bir kız. İnsanlar çok değişik cidden.

  29 kasım 19:04


  4246. Asla evden ayrılmayan kedim dünden beri kayıp. O kadar korkuyorum ki. Umarım iyisindir ve sağ salim evine dönersin güzel kızım. 

  29 kasım 18:37

  4245. Yünlü giysilerde oluşan tiftiklenmelere sinir oluyorum, çok özensiz ve yıpranmış gösteriyor kıyafeti. Gittim bunun için tiftik temizleme makinesi aldım. Bir işe yaramadı.

  Hızımı alamadım, sırf elbiselerin tiftikleri için jilet aldım. Bir saattir oturmuş kazak jiletliyorum. Evet işe yaradı.

  Ama nedir bu istenmeyen tüylerden çektiğimiz ya? Kendimdekiler bitti sanki de; bi de bunlar çıktı başıma.

  28 kasım 22:47

  4244. bershka dan aldığım birkaç kazak ve gömlek vardı. gömlekler zaten indirimdeydi dedim ki black fridayde bunlar indirime girmez, zaten indirimdeler dedim hepsi 10ar tlden indirime girmiş şimdi alsam toplamda 90 lira kardaydım. üzüldüm :/

  ürünlerden 4 tanesini yakalayabildiğim için yeniden aldım ben de. nasılsa kargo bedava.

  edit: yaa o aldıklarım da hala gelmedi bu arada. taa 22kasımda aldım. hani gelmiş olsalar giysem diycem ki erkenden elime ulaştı giydim en azından diycem ama hala gelecek.

  28 kasım 22:08 28 kasım 22:09