yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4222)
  • medya (52)

  4222. Az önce kaybolan kedimi aramaya çıktım. Aradığım yer ıssız bir yer olmamasına rağmen iki kişinin sözlü tacizine uğradım. Umursamayıp eve yürümeye başladım ve takip edildiğimi fark ettim. O panikle bir markete dalıp durumumu anlatınca dinlemeyi bırakın bir kovulmadığım kaldı market çalışanları tarafından. Neyse ki çıktığımda kimse yoktu fakat eve sürekli arkama bakarak ve ağlayarak geldim. Bunu yaşatan zihniyetten, insanlardan nefret ediyorum. 

  dün 15:59

  4221. GOLDEN TERRİER cinsi bir köpek ben yolda yürürken hiç bir neden yokken koşturarak yanıma gelip bacağımı ısırdı ve çok fena bir şekilde diş izi çıktı yürüyemiyorum asla bütün günüm hastanede geçti ve üstüne üstlük çalışmak da zorundayıım.NEDEN DİYE BAĞIRMAK İSTİYORUM?

  dün 13:48

  4220. bin kilo aldım, bin.

  dün 00:33


  4219. 1 haftadır kargo skandalı yaşıyorum.

  normalde supplement vitamin gibi şeyleri hep gitti gidiyor'dan alırdım. hızlı kargo ibareli ürünlerde hiç sıkıntı yaşamadım. saat 4'ten sonra sipariş vermeme rağmen aynı gün kargoya verenler oldu, ertesi sabah elime geçerdi. bu sefer salaklık edip gündemi takip etmeden (gbkz: hepsiburada)'dan aldım. güya 9'unda kargoya verilecek "hızlı kargo" diye aldığım ürün hâlâ verilmedi. yav benim sınavlarım var, 1 aydır enerjisizlikten ölüyorum, asla vücudumu ısıtamıyorum, kedi gibi yataktan çıkamıyorum. ay başı geldi diye koenzim q10 alayım dedim, o da finallerden sonraya anca gelecek herhalde. lanet olsun size. sipariş iptali de ancak kargo geldikten sonra (???) yapılabiliyormuş. o nasıl bir sistemse. kargom birkaç aya gelirse eğer hemen 1 puanı basacağım satıcıya.

  yetmedi, gardrops'tan aldığım elbisenin bu cuma sabaha elimde olması gerekiyor. satıcıya bin kez acil olduğunu söylememe rağmen pazartesi sabah yerine salı akşam kargoya vererek beni bir güzel trolledi. daha kargo istanbul'dan bile çıkmamış. abv senin. şimdiye kadar hiçbir satıcıya 5ten aşağı not vermedim, yeri geldi özel durumları oldu 1 hafta bekledim kargoya vermelerini, beklediğimden daha hasarlı geldiler ama insanları mağdur etmemek için hadi o da nazarlığı olsun dedim. ama özellikle acil yetişmesi lazım dememe rağmen bu kadar sallayan birini ilk kez görüyorum. 1 puan vericem sana kızım. o değil gideceğim yere zaten zar zor yetişebileceğim. ankara'nın ayazında akşam saat 7.30da 2 saatlik sınavdan çıkıp 3 vesait değiştirip koştur koştur giyinecektim. galiba o da olmayacak. hayret bir şey ya.

  yetmedi, kışlık kot alayım dedim yine tee geçen hafta. az önce siparişimi iptal ettim. bak orda 3 gün yazıyor. 3 gün içinde kargoya verme, hergün "tatlım bugün vericem" diyip bi' de oyala. oh ne âlâ.

  11 aralık 13:03

  4218. kan emici ofis arkadaşımla aynı odayı paylaşmak, sürekli ben ben ben ben demesi, kendimi kurtarmam lazım ama bu işe mecbur olmak her günkü mutsuzluk sebebim :(

  11 aralık 11:32

  4217. Göz nezlesi oldum, iki gündür kan ağlıyor gibi geziyorum ortalıkta. On gün lens takmamam gerekiyor, gözlüğümü de kaybetmiştim evde boşluğa doğru bakıyorum sadece. Doktor göz damlası ve krem vermişti, onlar da iyice sulandırdı etrafa yavru köpek bakışları atıyorum durmadan. Çöpe gidecek olan maskara ve eyeliner da cabası... 

  11 aralık 02:33

  4216. Sabah uyanınca heryerden engellediğini gördüm. Şu 2019 da toplam 6-7 gün falan mutlu olmuşumdur zaten.

  7 aralık 16:32


  4215. Uzun zaman sonra ilk kez bir erkekle başbaşa yemeğe çıktım. Çok güzel bir akşam geçirdiğimizi düşünüyordum. Gülmekten gözlerimizden yaş geldi hatta. Şimdi mesaj yok. Dün yazdım kısa kısa cevaplar verdi falan. Neden böyle oldu kalbim çok kırıldı.

  Edit: sordum. Pek uyumlu olduğumuzu düşünmemiş, enerjime ayak uyduramayacağını düşünmüş ve durup dururken yazmak istememiş. Sormasam söylemeyecekti bile. Ne diyebilirim ki yine bir hayal kırıklığı.

  7 aralık 11:49 7 aralık 22:18

  4214. Güzel kızım , evimize geldiğinde yürüyemiyordun bile , korkak gözlerinle etrafı izliyordun . İki adım atıp hemen saklanıyordun bizden . Dünyanın en güzel kedisi değildin , ama dünyaya yeniden gelsem gene seni seçerdim . Seni biz seçmedik , sen bizi seçtin kızım . İyi ki dokundun hayatımıza . Yokluğuna alışmak o kadar zor ki . " O kedi bu eve giremez " diyen annemle ağlıyoruz resimlerine bakıp . Seni evde yalnız bıraktığımızda , kapının sesini duymanla kızgın bakışlar atarak önümüzden geçmelerini , babam uyurken kafasının üstüne uyumanı , sana yemekler hazırlamayı , kucağımdayken fotoğraflarına bakıp başını okşamayı , göğsüme yatıp patilerinle bana sarılmanı çok özledim. Senin bir yerlerde bize ihtiyaç duyduğunu , mutsuz olduğunu düşünmek içimi acıtıyor . Lütfen bul bizi tekrar . Umarım korkmuyorsundur kızım , seni tanıyan herkes seni arıyor . Lütfen bizi bırakma . Seni çok özledik bebeğim , seni çok özlüyoruz 

  7 aralık 01:19

  4213. Bugün ben nefes alamıyorum sanki. Genç kadınların katledilmesine dayanamıyorum artık. Kadın sadece bir cinsiyettir. Kadın olduğumuz için sizin köleniz olmak zorunda değiliz, bizi istediğiniz an sizi istemek zorunda değiliz, bizi beğendiğiniz için sizi beğenmek zorunda değiliz. Size muhtaç değiliz. Özgürüz biz hürüz!  Biz insanız en az siz kadar hem de! Sizden daha cesur, sizden daha akıllıyız. İstenmediğimizde biz sizi öldürmüyoruz. Bizi aldattığınızda, bizi dövdüğünüzde biz sizi öldürmüyoruz! Biz sizi istemediğimiz için ölmek mi zorundayız! Biz ölüme mahkum muyuz? Ya bu dünya son bulsun artık tek istediğim bu. Ben diri diri canlarımızın tek tek yok olup gitmesine göz yummak istemiyorum. Şahit olmak istemiyorum. Evde oturup sadece öfkeden sağa sola sataşmaktan bıktım. Çaresiziz.

  4 aralık 14:31