yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4158)
  • medya (54)

  4158. Bugün başlamayan ama bugün açığa çıkan mutsuzluktur. Twittera girmem ile cahil cühela ve bilimum tabiri caizse gerizekalı insanlarla tanışmış oldum. Şu hayatın bir elle tutulur yanı yok gerçekten. Biri sosyal medyayı kapatmaya çalışır, biri kadına şiddet uygular ama kollarım çizildi diye sıyrılmaya çalışır , biri ama Ahmet Kural bik bik sanki adam suçlu bulunmamış gibi. Hayır bu ünlü insanlar nasıl doğrulabiliyorlar işin içinden düşündükçe çıldırıyorum!!!Hayvanlara yapılan zulmün haddi hesabı olmaz! Ekonomi yuvarlanıp gider, orada burada yolsuzluk fink atar, torpil geçer. Biri de kendi ülkesinin sanatçısını eşcinsel olduğu için milli değerlere aykırı bulur! Hayır sadece ülke bazında da değil, küresel ısınma var, ırkçılık var. Hadi ülke bazında tamam da , kimilerimizin neler neler ailevi baskılar, kısıtlamalar, zorbalık, psikolojik şiddet...Hangi birine tepki göstereyim ne yapayım? İnadına çalışacağız ulan, inadına kavga edeceğiz, paralanacağız ki şu adil olmayan dünyada bir gıdım katkımız olsun. 

  dün 23:04

  4157. Dün kızılay' da kan ve kök hücre bağışı yaptım. Mutsuzluk sebebim ise bu işlemden sonra, 2 gündür kendimi aşırı halsiz ve yorgun hissetmem, üstelik kolum da ağırıyor. Keşke bazı şeyler sadece psikolojik olsa.

  dün 17:56

  4156. Yakın arkadaşımla adanadan yola çıkarak taşucu-anamur-alanya-side turu yapalım dedik çıktık yola. Sahiller zaten gayet sakin ama biz ekstra boş yerleri seçtik. Normalde asla düzenli adet olamam çünkü pcosum var. 35-40 günde bir olabiliyorum hatta bazen o ay olamadığım da oluyor ve ben de ona göre ayarladım planımı. İlk defa tam 28gün sonra oldum. Yani sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Kumsalda karnım sarılı yazıyorum şu an..

  3 temmuz 16:46


  4155. Ekside gündeme bakarken bir doktorun uyuyan köpeği kasıtlı olarak arabasıyla ezme videosuna denk geldim.Uyuyan masum bir canlıyı tereddüt etmeden ezmiş.Burda bahsettiğimiz kişi bir doktor.Görevi hayat kurtarmak değil mi?Bunun için hayatlara saygı duyması gerekmez mi? Bu yönden bakınca daha da korkutucu bir hal alıyor.

  3 temmuz 01:15

  4154. Dr. Birsen Ocakli isimli şahıs göz göre göre yerde yatan köpeği eziyor. Hız yok bu arada,herhangi bir ani bir şey yok. Bildiğiniz yavaş yavaş üstünden geçiyor. Arabanın bir ucu havaya doğru bakıyor zaten. Tabi ki üzerinden geçtiği can öldü. Ardında bakmadan devam ediyor tabi. Şuanda kendisi serbest. Ceza almadı. Bu durum beni çok ama çok mutsuz ediyor. İnsanların sırf bir yaptırım olmaması yüzünden canice hayvanları öldürmesi,tecavüz etmesi Psikolojimi bozuyor. Ifsalamak artık bir çözüm değil. Umarım bu denli psikolojik sorunları olan tipler toplumdan uzaklastirilir.  En ağır cezayı hakedenler onlar! 

  2 temmuz 17:26 2 temmuz 17:28

  4153. Yarın (yani bu gün) sınavım var.

  Edit: sınavdan çıktım ve iğrenç geçti umarım bütünlemeye kalmadan veririm.

  22 haziran 02:28 22 haziran 10:29

  4152. İngilizce pratik yapayim diye uye oldugum sitede surekli Turkler yaziyor :( ingilizce yazanlarla hadi gene konusuyorum ama sıkıldım

  İlla camblye mi para bayılmam lazim :/ gencler sizinle konusmak istesem yolda goz goze gelmem yeterdi zaten

  Not: tek tek avladim kizlar. 

  15 haziran 18:33 16 haziran 01:39


  4151. Öğrenim kredimin ilk taksidi bu temmuzda başlıyor ve ben işsizim. Bu durum için kimseye minnet etmek istemiyorum. Hiç kimseye..

  15 haziran 12:15

  4150. 12:30’da yatmıştım, önce uykum gelsin diye kitap okudum, 1-2 saat yatakta debelendikten sonra salona geçtim belki yattığım yer değişince uyurum diye, saat 5’e kadar salonda döndüm durdum. Nefes egzersizi yaptım, uyku müzikleri açtım, ışık kesen perdeleri kapattım... yok hala 1 dk bile uyumadım. İşin kötüsü cumartesi gecesi de benzer şekilde uyumakta zorlanıp 3 saat falan anca uyuyabilmiştim. Şu an pes ettim artık kalktım ama ara ara ter basıyor, midem bulanıyor ve başım ağrıyor uykusuzluktan. Normalde 1 saat sonra kalkıp hazırlanıp işe gitmem gerekiyordu.

  “Uyuyamadım” diyip izin istemek çok şımarıkça geliyor ama sanırım isteyeceğim :( pandemi döneminde zaten çok da güçlü olmayan bünyemi daha da zayıflatmak istemiyorum...

  15 haziran 06:43 15 haziran 07:11

  4149. Durdum durdum karantinanın sonunda (gizlinot: inşallah)  kilo aldım...

  12 haziran 18:28