yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4347)
  • medya (63)

  4347. Aklımı kaybetmeme az kaldı şu karantina sürecinde. Devamlı mutsuzum sürekli depresyondayım. Bugün yok yere evde ağlayıp durdum. Evde olunca insan devamlı eskiyi düşünüp duruyor. 

  Ben gerçekten çok yoruldum. Hayatımda hiçbir şeyin yolunda gitmemesinden istediğim gibi olmamasından. Yakında 21 yaşında olacağım hayatıma bakıyorum tam bir 0. İyi dostlar biriktirmek haricinde hiçbir şey yapmamışım. Gönül işleri ise zaten hiçbir zaman istediğim gibi olmadı. Herkes seven değer veren insanları hayatına alırken ben ot gibi yaşadım. Hala beni 2. Plana atan birini bekliyorum. galiba hiç bir zaman istediğim aşkı yakalayamacağım. Kimse beni sevemeyecek. 

  Okul desen bir şekilde devam ediyor. Üniversitemi pek sevdiğim söylenemez. Geçen dönem zaten ortalamamı mahvettim tam bu dönem tüm derslere gidip not kasıcam derken corona geldi Mahvetti. 

  Aile de işte bir şekilde gidiyor. 

  Şanslı olduğum herhangi bir konu bile yok. Son zamanlarda fallara sardım can sıkıntısından. 

  Tek isteğim karantina nın bitmesi ardından da istediklerimi yapmam. Konsere gitmek arkadaşlarla dağıtmak vs. Ama gel görün ki ailem izin vermeyeceği için bunları da yapamayacağım büyük ihtimalle. Karantina sonrası bile mutlu olamayacağım aslında. Aşırı değresif bir girdi oldu ama bunları bir yere yazıp rahatlamam gerekiyordu. Bunu buraya kadar okuyan kişi umarım senin hayatın benimkine göre güzel gidiyordur. 

  1 saat önce

  4346. ben herkesi olduğu gibi kabul etmeye, kimseyi yargılamamaya ve üzmemeye çalışırken insanlar neden beni olduğum gibi kabul etmiyor? neden benden sürekli şikayet ediyorlar? neden anlamak istemiyorlar?

  1 saat önce

  4345. birkaç saat önce dişim kırıldı. işin kötü kısmı geçen hafta aklımdan geçmişti bunun olabileceği.tam bir aptala malum olur vakası. dişimin yarısı yok, bu şekilde idare edemem doktora gidebilir miyim bilmiyorum gitsem de başıma ne geleceğini bilmiyorum... haftalardır evdeyim pencereden kafamı çıkarıp nefes bile almak istemezken neden bugünü seçtin kırılmak için canım dişim:(

  1 saat önce


  4344. Annem bir kaç gündür hastaydı ve bugün zatüre başlangıcı tanısıyla hastaneye yatırıldı. Farklı bir şehirde yaşıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum, çok üzgünüm.

  dün 14:43

  4343. çok güzel bir şekilde matematik çalışmaya başlamıştım bir iki hafta önce. bölme işlemini bitirdim, bölünebilme kurallarını bitirdim (gizlinot: ama anladım da uzun zaman sonra)

  bugün geldim asal çarpanlarına ayırma konusuna. örnekte 60ın asal çarpanlarını sormuş ikiye üçe bölmüş sonuca ulaşmış. Okuduktan sonra dedim ki aa ne kolaymış. Bi de sordukları soruya bak allah kahretsin hiç sayı vermeden işlem sormuşlar a ile b ile x ile nasıl bulcam ben bunu. çok sinirlenerek pes ettim. Şu şu konu matematikte çok kolay anlarsın dediğiniz varsa dm beklerim. not: 9. sınıftan beri matematik görmüyorum

  4 nisan 17:10

  4342. Yıllardır hayatımı felç eden sınavdan bir türlü kurtulamadığımı öğrendim dün. Ayrıca eşim kazanmış, ama en istediği bölümü en istemediğim şehirde. Benim o şehirde bi bölüm kazanmam lazım artık ve 4.5-5 yıl o şehirde yaşamaya mecburum lanet olsun ki.

  Edit: bunu yazdıktan sonra yapabileceğim başka bir yol buldum. Bende idare edecek bir yer kazanmıştım, oraya gidicem sanırım. Eşim de kendi kazandığı yere gidecek. Birkaç yıl düzgün bi evli hayatı yaşayamayız ama neyi düZgün yaşadım ki şu lanet hayatta.

  4 nisan 16:54 4 nisan 18:34

  4341. Aynı hastanede çalıştığımız, başka bir hastaneye görevlendirmeyle giden bir arkadaşımın Covid-19 test sonucunun pozitif gelmesi, bugün de nişanlımdan iki alt katımda başka bir hastanın olduğunu öğrenmem, çok yakınımızda, artık markete bile gitmeyi düşünmüyorum. Mutsuzum, korkuyorum.

  4 nisan 16:45


  4340. evimizin ilk miniği, muhabbet kuşumuz misket'i kaybettik.

  en büyük eğlencesi salıncağında sallanmak ve eşi çıtır'ı gagasıyla beslemekti. kendince tüm gün öterdi, çok neşeli bir kuştu.

  çok üzgünüm, umarım iyi bir yerdesindir miniğim... seni çok seviyoruz.

  30 mart 19:41

  4339. hiçbir şey yapmadan, bomboş geçirilen bir gün daha. oysa neler sığdırabilirdin bu güne uzaykunduzu!

  ve farkında olmama rağmen harekete geçmeyişim...

  süper farkındalık.

  24 mart 17:22

  4338. Gençlerin yardım nedeniyle bile bu dönemde yaşlılara sokulmasına katlanamıyorum. Belki taşıyıcısın. Hasta edeceksin insanları. Her türlü virus vardır sende. Senin eğlencen ve mizahın için malzeme edilecek insanlar mı? Küfür ederler gülersin, şikayet ederler gülersin. Başka gülecek malzemen yoksa aynaya bak gül. Senden başka rezil var mı dünyada.

  24 mart 03:28