yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4341)
  • medya (59)

  4341. bugün dünyanın ne kadar küçük olduğunu anladım. bir dolmuşçuya göz koyduğumu itiraf başlığında yazmıştım daha önce. mukadderat diyerek bıraktım o düşünceyi. 

  sonra etrafıma alıcı gözle bakınca hoşuma giden bir bey oldu. garson bir bey oldukça da ilgi çekici kendisi. ben de o beyin hoşuna gittim. sonra bu bey beni instagramdan stalklamış ve hikayeme bakmış. aaa dedim kimler teşrif etmiş hemen karşı stalk ajfşfkf. sevgilisi olduğunu gördüm ve şu an yıkıkları oynuyorum. üstelik sevgilisi mini bir yutıbır :( kız daha önce keşfetime defalarca düşmüştü üstelik.

  hayır bir de ben yarın tanışmayı düşünüyordum kendisiyle. rezaletin önde gideni. gidip suratına adam ol adam karaktersiz diye bağırasım geldi. çünkü bir ilgi bir alaka bir bakmalar falan inanamazsınız beni stalkladı diye değil yani sadece ajflfk.

  mutsuzluk sebebim de bu şanssızlığım. bu neymiş arkadaş beyin ameliyatı yapıcam sanki alt tarafı flört ya da sevgili olucam böyle kompleks şeylere neden sürüklüyorsun beni a be hayat. halil sezai boykotunda olmasak isyan patlatırdım bir tane. bir macera daha başlamadan bitmiş oldu böylece. 

  bu arada verilmiş sadakanın ne olduğunu gösteren bir anı oldu bu benim için. 

  15 ekim 01:49

  4340. Buraya biri var yazmıştım, ama o biri de saçma bir şekilde bıraktı gitti. Neyse, en azından karmaya olan inancım tam.

  13 ekim 12:30

  4339. bugün doğum günüm ve bir kişi bile kutlamadı

  12 ekim 19:04


  4338. son 1 ayda 2 tanesi son 2 gün olmak üzere ailemizden 5 kişiyi kaybettik. dün babamı çok seven ve sadece onun sözünü dinleyen kuzenim onunla aynı yaşta aynı şekilde vefat etti. herkesin duruşundan bile korktuğu dağ gibi babası iki büklüm kaldı iki gündür ağlayıp duruyor. üstelik annem de çok hasta ve ne kadar ilaç kullanırsa kullansın iyileşme göstermiyor, doktoru iyileşme göstermediği  için pet çekimi istedi. korkuyorum. gerçekten kafam davul gibi, her gün kayıp üstüne kayıp yetmezken bir de kaybetme korkusuyla her güne başlayıp bitirmek çok yorucu oluyor.

  11 ekim 11:42

  4337. Geçen ay 575 tl verip aldığım güneş gözlüğümü kaybettim. O kadar mutsuzum ki. Kırk yılda bir kendime doğum günü hediyesi almıştım o da kayboldu sözlük.

  10 ekim 17:09

  4336. mutsuzluğum sadece bugün değil birkaç gündür sürüyor.

  dün o kadar çok ağladım ki. istediğim şeylere bu kadar çok yakın olup hiçbirinin gerçekleşmemesi, bir şeyleri hep ucundan kıyısından kaybetmem. bu his beni 2 gündür depresyona soktu.

  temmuz ayından beri iş arıyorum. birçok yere başvurdum hem mesleğimle ilgili, hem de alanım dışı işlere. birçok yerden red cevabı aldım. 2 gün önce bir telefon geldi benimle görüşmek istediler. şans bu ya tam da duştan çıkmıştım üstümü giyinip hemen çıktım. olumsuz sonuçlanırsa ailem umutlanıp tekrar üzülmesin diye hiçbir şey söylemedim, hava alıp geleceğim dedim. yoldayken annem aradı, ailemizi ilgilendiren kötü bir olay oldu. ben bunun etkisiyle iş yerine gitmek zorunda kaldım. kendimle iç savaş yaşıyordum, annemin anlattığı olayı düşünmemeye odaklanıyordum. görüşme istediğim gibi geçmedi. kendimi anlattım ancak tam ifade edemedim. sanki özgeçmişimde yazdığım özelliklerin hiçbirini bilmiyormuş gibi cahilce bir tavır sergilemiş oldum. benimle iletişime geçeceklerini söylediler. bilmem geçerler mi?

  eve gidince başımı duvarlara vurmak istedim. nasıl konuşamadım, nasıl kendimi daha iyi ifade edemedim? saatlerce ağladım. kendi mesleğimi yapabilecekken hem de tam istediğim gibi bir yer bulmuşken her şey mahvoldu. allah'ım lütfen beni kabul etsinler diye dua ettim. çok çabalıyorum ama hep bir engel çıkıyor karşıma, o kadar çok yoruldum ki. ben de bir gün çabasız güzel şeyler elde etmek istiyorum, bunu hak etmiyor muyum? yıllarımın emeğini çer çöp ettim resmen. bunu düşünmeden duramıyorum. umudumu yitirmek istemiyorum ama bu bile artık boş hayal gibi geliyor sözlük.

  9 ekim 12:10 9 ekim 12:54

  4335. yazdıklarını severek/ ilgi ile okuduğum nadir süslüsözlük yazarlarından birisinin, hesabını konuk statüsüne çevirdiğini farketmem.

  9 ekim 12:05


  4334. 1 senedir gittiğim için yarı kanka olduğum manikürcümün yüzünü dün maskeden göremediğim için tüm parmaklarım şu an haşat halde. sevgilisi ile gerilmişler, zaten biraz sert hareketleri olan bir kızcağızdı, temiz iş yapıyordu ama dün mahvetti beni, 3-4 yerden kanattığı için dolma parmak oldum, tırnak diplerim sızlıyor. manikür için gittiğimiz kişinin ruh hali neden önemlidir kamu spotu gibiyim. uzun bi süre kapısının önünden geçmem sanırım. (gizlinot: :((()

  9 ekim 11:52

  4333. yanına kafa dinlemeye gittiğim, gidince de ev işini yemeğini temizliğini her şeyini yapıp rahatlatmaya, yardımcı olmaya çalıştığım dedemin teyzemlere benim hakkımda geliyor ayak bağı oluyor diye bahsetmesi. üstelik yanına gitme sebeplerimden birisi de o da yalnız kalıyor sıkılıyordur belki eğlendirir neşe veririmdi. bundan sonra da gidebileceğimi sanmıyorum. son bir aydır değersiz üzerine değersiz hissediyorum. etrafım tarafından hep sevilmek için gözlerinin içine bakıp çabalarken hiç değer görmeyip sevilmemek enteresan cidden.

  8 ekim 16:53 8 ekim 16:59

  4332. yurt dışında okuyacağım ancak bunun için ikamet, banka hesabı ve telefon hattı gibi birçok prosedürü yerine getirmem gerekiyor. bugün ikamet için belediye binasına 2. kere gittim (ilkinde eksik belge sebebiyle geri çevirmişlerdi) ve yurt tarafından imzalanmış oturma izniyle pasaportu verdim ancak yurdun adresinin sisteme kayıtlı olmadığını bu yüzden beni ikamet için kaydedemediklerini söyledi. şu belediye binasını daha fazla görmek istemiyorum artık. bütün arkadaşlarım bu tür işlerini hızlıca halletmişken benim belediyeden telefon bekliyor olmam gerçekten sinir bozucu.

  8 ekim 15:46