yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4281)
  • medya (58)

  4281. istenmemek o kadar kötü bir his ki, kabul etmesi çok zor. neden istemesin? diyorsun önce, sonra düşünüyorsun "istese yapardı", "istese derdi", "istese gelirdi". istemedi, yapmadı. istemediğini yüzüme bile söylemedi. daha da kötüsü ima edip ilgisiz, sevgisiz bırakmak. her gün bir gram sevgi için sahneye çıkıyor, eleştiriyle iniyordum sanki. sonunda isyan ettim. isyanım bitiş oldu. istenseydim olmazdı, istenmediğimi biliyordum da, karşılaması zormuş. insan buna hiçbir zaman hazır olmazmış.

  1 saat önce

  4280. derdini seveyimlik bir mutsuzluk sebebi olabilir ama gayet sinir bozucu iki olay yaşadım.

  Terziye bir çantamın fermuarı çekme yeri kırıldığı için çantamı götürdüm. yanına da iki tane kemer götürdüm delik açması için. terzi açarım tamam dedi. ben nerden bileyim delik açma makinesinin olmadığını. delikleri yamuk ve orantısız aralıklarla açmış ve 2 delik dediğim halde 3er delik açmış. wtf. hadi belli olmaz dedim geçti.

  onlinedan almış olduğum bir başka çantamın da askısı dönük şekilde dikilmiş olarak gelmişti. askı hiçbir zaman düz durmuyor. terziye bunu yapabilir misiniz dedim ayakkabıcıya yönlendirdi. yaşlı ayakkabıcı tamam hanım kızım hallederim ama 3 gün sonra gel dedi. bugün gittim çantanın sapını söküp dönük kısmı düzeltip uzunluğu ayarlama yerine dikeceğine çantanın sapına dikmiş. bu şekilde biraz karışık olmuş ama adam öyle bir yeri dikmiş ki çantanın askısının uzunluğu ayarlanamıyor :,) sabit. sizi de yapacağınız işi de deyip çantanın askısını söktüm. bir de süet çantayı diktiği yanlış yer tutsun diye yapıştırıcı sürmüş. kısacası çantanın askısının her yerini bellemiş. çok şanssızım bu aralar.

  bugün 16:46

  4279. 1.5 sene önce ameliyat olmuştum(rinoplasti), pandemi falan derken bir süredir kontrollerime gidemiyordum. Ben kilo verdiğim için ödemler daha çok ortaya çıktı sanırken meğer kemik reaksiyon vermiş ve o şişlik kalıcıymış. Doktor tekrar ameliyat diyor, hiç istemiyorum... bir yandan da hazır evden az çıkıyorken olsun bitsin diyorum kafam çok karıştı (gizlinot: :( )

  bugün 08:57


  4278. Derdini seveyim butonluk bir şey. Derdimin küçük ve saçma olduğunun yüzde yüz farkındayım. Neden biri bana karşı bir geri adım attığında ona koşmak istiyorum? Bana karşı mesafeli davranan birine hem soğuyup hem de onu kendime çekmeye çalışmak neden? Bu ne aşk, ne hoşlanma farkındayım. Platonik bile denemez. Neden bu kadar kendimi mahvetmeye eğilimli duygular içindeyim? Neden kendime iyi gelen, kendime saygılı ve değer veren davranışlar içinde değilim? Tanımadığım biri için bile bunca kafa yormak neden?

  bugün 03:05

  4277. Asla bitmiyor, ilkokulu oku liseye giriş sınavı var hadi bunu halledeyim lisede rahatım diyorsun. Liseyi bitirirken hop bir sınav daha üniversite sınavı. Bi üniversiteye kapağı at rahatsın diyorlar, başarıyorsun. binbir zorlukla üniversiteyi bitiriyorsun, Kpss çıkıyor karşına diyorsun ki tamam son düzlük bitti ya. Gülüyorlar ama biz birde mülakat yapacağız diyorlar. Tamam diyorsun kendime güveniyorum sorun bakalım. Hadi diyorlar tamam atadık seni öğretmen oldun. Seviniyorsun ama onlar durmuyor, onca sınav ve ölçme yetmez, aday öğretmen olacaksın biz seni bir daha adaylık kaldırma sınavına sokacağız diyorlar. Ben de onlara gülümsüyorum sıyırmama ramak kala :)

  Adaylık sınavım varmış süslüler, az önce açıkladılar uyku uyuyamayalım diye.

  bugün 02:51

  4276. Keşke sadece bugünkü mutsuzluk sebebim olsa ama maalesef aylardır psikolojik olarak çökmeme sebep olan ve 5 ay daha devam edecek olan kpss süreci. Ben hayatımda böyle bi dönem yaşamadım gerçekten çok farklı bi duruma sokuyormuş insanı. Umarım kimsenin yolu bu sınavdan geçmez süslüler, düşmanımın başına bile gelmesin öyle bi çile.

  bugün 00:35

  4275. işten sonra rahatlayamamak,kafamda işin olması,iş dışında bir şeye odaklanamamak.

  dün 23:47


  4274. Birini çok seviyor olmak, kendimi kötü hissettiren davranışlarını kabul etmemi mi gerektiriyor? 

  Çok yoruldum çok. İçim paramparça. Kırgınlıklarım birer birer artıyor, ama o asla görmüyor. Bi kerecik ya bi kere hatanı kabul et. Beni kaybetmek, bizi tüketmek hiç mi umrunda değil?

  Artık dayanamıyorum. Kestirip atmak istemiyorum, ama ondan olumlu bi ışık da görmüyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

  dün 23:02

  4273. son 3-4 aydır sivilcelerle uğraşıyorum. büyük çoğunluğu azaldı ve kalanlar için de doktor roaccatune yazdı. 20. günümde olmama rağmen dramatik bir değişiklik olmadı yüzümde. ne ekstra sivilce kusma ne de olanları söndürme gibi bir etkisi olmadı şu an için. az önce yanağımı yokladığımda kist gibi bir sivilce geldi elime. normalde asla ellemem bu tarz sivilceleri kocaman ve kıpkırmızı lekeleri kaldığı için ama bu sefer dayanamadım ve sıkmaya çalıştım. sonuç: kocaman ve kıpkırmızı bir leke. aşırı moralim bozuldu. eski tertemiz yüzlü fotoğraflarıma bakıp ağlayasım geliyor. sabırla bu sürecin de bitmesini ve ilacın güzel etkilerini görmeyi bekliyorum artık.

  23 şubat 17:07

  4272. Zar zor verebildiğim 2-3 kiloyu geri aldığımı farkettim,hedefime yalnızca 13 kilocuk uzaktayım yani 

  23 şubat 16:59