yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4278)
  • medya (59)

  4278. 3 evrak temininin 5000 euro olduğu fiyat bilgisini aldım. Euro/TL'den haberiniz var mı diyemedim

  11 haziran 13:46

  4277. günlerdir başıma gelmeyen bela kalmıyor. her gece farklı bir sebep yüzünden uykularım kaçıyor. her gün bir önceki günü unutturacak kaza ve belalarla karşı karşıya kalıyorum. bu döngü ne zaman bitecek bilmiyorum.

  10 haziran 19:50

  4276. akışın sağında çıkan pürüzsüz ciltli güzel kız

  10 haziran 15:30


  4275. reglim yaklasti libidomla birlikte mutsuz olabilitemde ciddi bir artış görüyorum. normalde icime attigim ne varsa tek tek aklima geliyor, hatta onların yanında sokaktan geçen köpeğe bile niye yalnız yürüyosun diye ağlayabilirim. ne saçma bi yaradılış bu ya.

  2 haziran 00:46

  4274. Demin komik bir videoyu izlerken kahkaha atıyordum, sonra ağlamaya başladım, neden ağladığımı anlamadığım için daha çok ağladım. Psikolojim mükemmel bunda emeği geçen herkesin ben...

  1 haziran 01:51

  4273. sabahları işe giderken şöyle bir oturup kahve içip kafamı dinleyebileceğim yeşillikli ağaçlı bir park olmaması, genel olarak istanbulda güzel bir parka gidip kafa dinlemek için çoğumuzun bayağı yol gitmesinin gerekmesi... evin çevresinde yok, işe en yakın yeşillik de zincirlikuyu mezarlığı :d

  31 mayıs 21:46 31 mayıs 21:49

  4272. twitter kedilerimizden sefo'nun balkondan düşüp ciddi şekilde yaralanması. ama öncelikle seçil, sana bir gün bu yazdığım ulaşır ulaşmaz bilmiyorum ama aynı acıyı yaşamış biri olarak yine kendime ders çıkardım. ama (link: https://twitter.com/ttubtub/status/1399306060008198150 bu tweetleri) ben de gördüğümde içim acıdı. çünkü haksızsın, insanlara acılarıyla asla ders vermemek gerek, ben bunu bildiğim için sahiplerine karşı yalnızca kediler için sağlık dileyebilirim. çünkü aynısını yaşadım, benimki çok daha kötüydü evde zaten her yer file ve tel, evin kileri gibi kullandığımız bir odaya girmiş. o odaya hiçbir kedimiz hala giremez, daima kilitlidir. ama girmiş işte küçücük kedi, camdan her ne aradıysa düşmüş ve o kadar süre orada olduğuna ihtimal vermedim ki bambaşka yerlerde aradım ama bulduğumda çok geçti.

  o gün öyle canımın yandığını biliyorum ki gerçekten kendimi asla affetmedim, hala bunları da sempati için yazmıyorum yani ben kendimi affetmiyorum, dışarıda biri ne demiş zerre umrumda değil. ama bunu dememelisin işte. insanlara bu muameleyi yapmamalısın. tanrı inancı olan biri değilim ama insan yargıladığını yaşamadan gitmiyor şu dünyada. yapmayın gözünüzü seveyim değer mi? bir de ne için 7 bin lira 10 bin lira için. ben o kedimi şuan döndürmek için her şeyden vazgeçerdim bırakın 10 bini, 20 bini telin lafını yapacak insan mıyım ben bir araba parası harcamışımdır evdekilere. çok üzgünüm tekrar ama kimseye ders verme niyetinde değilim, herkes kendi dersini kendi çıkarır. bugün de kendi dersimizi çıkardık sefo'nun minik, masum bedeni üzerinden. acımasız olmayın.

  31 mayıs 17:37


  4271. Yeniden 5 cm çikolata kistim olduğunu öğrendim.

  31 mayıs 16:17

  4270. bugün çok iğrenç bir olaya şahit oldum hala sinirden kendime gelemiyorum. 

  metro çıkışında yürüyen merdivende önündeki kadının eteğinin altına telefon sokmuş bir sapığa denk geldim. kan beynime sıçradı napıyorsun sen diye bağırmaya başladım. kadının dünyadan haberi yoktu onu da durdurdum. adam ben bir şey yapmıyorum dese de gözümle gördüğüm için bağırmaya devam ettim eteğinin altına telefonu sokmuştun gördüm diye. yok çekmedim galeriyi göstereyim falan demeye başladı. galeriyi açmaya çalışıyormuş gibi yaparken bir yandan da kadına türlü yalanlar sıralıyordu. galeriyi açmayınca telefonuna uzanmamla adamın topuklayıp kaçması bir oldu. kadın zaten şoktaydı ben de bir an ne yapacağımı şaşırdım. işin kötü yanı bangır bangır bağırmış olmama rağmen o adam kaçarken bir kişi bile yakalamaya çalışmadı. bir sözde duyarlı amca gelip bana söyleseydiniz tutardım onu gibi saçma bir cümle kurdu. tacize maruz kalan arkadaşla beraber çok da uzağımızda olmayan polislere gidip durumu anlattık eşkalini falan verdik sonra emniyete yönlendirdiler. kız gitti numaramı da verdim ama ne oldu bilmiyorum. 

  sözlük kadınlarına şunu söylemek istiyorum, normalde bu iğrenç yaratıkların ortadan kaldırılması kadınların özgürce dolaşmasını savunurdum ama şuna şahit olduktan sonra kendinizi savunun demek istiyorum. kimse yardıma koşmuyor bu ülkede çok üzgünüm. 

  olay yeri de ankara güvenpark metrosu. oldukça kalabalık olmasına rağmen kimse adamın peşinden koşmadı. dikkat edin. 

  27 mayıs 01:06

  4269. yeme bozukluğum ve diğer mental rahatsızlıklarım gittikçe kötüleşiyor, ilaçlar fayda etmiyor. Sanırım çözümü biliyorum haklı ama bu çözümü daha ne kadar erteleyebilirim bilmiyorum.

  18 mayıs 14:31