yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4305)
  • medya (61)

  4305. Kedim ferhan bugün bir patisini kalorifere taktı. Bir pati kaloriferde , vücudun diğer kalanı yerde düşünün :( bütün tırnaklrını da çıkardı. Şoktan elim ayağım titredi bir şey yapamadım . babam kurtardı o olmasa ne yapardım bilmiyorum. 

  22 dk önce

  4304. Bugün biri bana hediye önerisi sordu. Yardımcı oldum ama bu konuda kalbim çok kırık süslüler. 26 yaşındayım ve bugüne kadar hiçbir arkadaşımdan hediye almadım. Evet doğru duydunuz. Doğum günümde bile. O paket açma anını,heyecanı,merağı hiç yaşamadım. Birbirine hediyeler alan, sadece özel günlerde de değil içimden geldi diyerek sürprizler yapan arkadaşlıklara hep çok imrenmişimdir. Bir gün bir arkadaşıma uzakta olduğum için koca bir buket çiçek gönderdim güzel bir notla. Borçlu hissetmiş olacak ki bana doğum günümde paketi bile olmayan bir kutu verdi hediye olarak. İçinde de daha önce boynunda defalarca gördüğüm muhtemelen artık takmak istemediği kolye vardı. Buna mı üzüldün diyeceksiniz belki ama evet buna üzülüyorum. Watsons'tan sürpriz kutu alıyordum bir ara kendime hediye olsun diye. İçinde ne olduğunu bilmeden açtığım tek paketlerdi...

  Edit : imla

  dün 23:52 bugün 11:26

  4303. Kpss den 93,13 puan alıp hala atanamamam. 1 yıldır atama yok. 1 ay önce Erdoğan alım var dedi ama gerisi gelmedi. Gençliğimi yediler. İşsiz kaldığım her an birikimimden gidiyor. Kyk borcum katlanıyor kiralar yükseliyor. Ne diyebilirim ki. Kime ne diyim ki

  dün 19:34


  4302. Bugün bu gözler markette çocuğuna çikolata alamadı diye ağlayan bir baba gördü. Sadece basit 2 liralık bir çikolata... diyeceklerim bu kadar. Yerin dibine batsın her şey.

  dün 13:30

  4301. Ülke ekonomisi, yapılan zamlar, virüs... yaklaşık 2 senedir her gün sabit kalan üç mutsuzluk sebebim.

  3 aralık 14:59

  4300. Ölsem aidat günü kapıcı gelene kadar fark edilmeyecek ve belki o güne dek kokacağım.

  3 aralık 14:11

  4299. ped fiyatlarıdır. 47 tl'ye ped mi olur arkadaş? zara zammına çok sinirlenemedim ama ped bu. hele bazen uykumdan uyandıran kan göllerine falan uyanıyorum bu sebeple çok tüketiyorum. amazon'dan prime ile indirimli bulup stokluyordum ancak orada da indirim uzun zamandır yok. napıcaz bilmiyorum. iş iyice zıvanadan çıktı. sorumlular belli. ama hiçbir aksiyon alamayıp olacakları elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. gerçekten başım ağrıyo sinirden.

  3 aralık 10:51


  4298. Whatsapp telefon rehberimde 590 kişinin numarası kayıtlı. Bir tanesine bile artık hayattan zerre kadar keyif almadığımı, hiçbir şeyde anlam bulamadığımı, onlarca insanın arasında yapayalnız hissettiğimi, kimseye en ufak tahammülüm kalmadığını, puf diye yok olmak artık bu hayatta var olmamak istediğimi anlatamayacak kadar yabancılaştım.

  3 aralık 10:21 3 aralık 10:54

  4297. Bugün yükseltmeye aldığım ve kendime güvendiğim dersten 28 aldığımı öğrendim. En yuksek not 31 ve bölüm ortalaması 9,5. O kadar üzgünüm ki ciddi emek verdiğim şeylerden sonuç alamadığımı görmek çok sıkıcı. Bu yıl mezun olcam. Dersi zorunlulukla vermem gerek ama yapılmamaya yönelik bir sınav ile içimizdeki hevesi de yok ediyorlar bazı hocalar. Dersi aşırı sevdiğim için alırken şimdi büyük bir endişe ile ne yapacağımı düşünüyorum. Bitince formasyon derdi , işsizlik , köle gibi özel sektörde boş yere çalışma. Ülkenin gidişatı , ya ilerde geçim sıkıntısı yaşarsam korkusu , bitmek bilmeyen virüs ve sevdiğin insanları kaybetme korkusu. Herşey gerçekten üst üste birikiyor. Çok kötü bir dönemden geçiyoruz birçoğumuz. Her yıl önceki yıldan daha kötü olmayı başarıyor. Bilemiyorum nereye kadar böyle gidecek ama ben tükendim. Hevesim kalmadı hiçbir şeye. Boş yere yaşıyoruz gerçekten.

  3 aralık 00:27

  4296. dün gece yatmadan önce telefonda takılayım diye azıcık eksisözlüğe girdim. normalde bilerek tıklamam bu tarz şeylere ama gittim 73 yaşında dayaktan titreyen teyze başlığındaki videoyu izledim.

  kardeşim iki gün önce bebeğini sobaya atıp yakan birinin haberi yapılmış ondan bahsetmişti. gece de bu videoyu görünce tutamadım kendimi iki saat ağladım. ağlaya ağlaya uyudum, bugünüm de bok gibi geçti. teyzenin yaprak gibi titreyen hali, oğlum beni eğleme demesi gözkapaklarımın içine kazındı, gitmiyor, gözümü her kırpışımda tekrar görüyorum. üzerinde aynı benim ananemin giydiği gibi bir bluz, iki gözü de mosmor, demir sopayla dövdü beni diyor kadın. 73 yaşında, eli öpülecek, evinde rahat etmesi gereken yaşta kadın 33 yıldır dayak yiyormuş ve polise kaçıp gittikçe polis evine geri götürüp bırakıyormuş.

  dünya hep böyle boktanmış da, ya biz görmüyormuşuz ya da anlamıyormuşuz herhalde. geçen hafta 29 yaşıma girdim, ben bu hayatı kaldıracak kadar güçlü biri olmadığıma karar verdim. her yerde parasızlık, dayak, cinayet...

  bu videoyu da beynimde kapağını hiç açmadığım, azıcık üstüne düşünsem delireceğim şeyleri kilitlediğim kutuya attım, çocukken öğretmenimden yediğim dayakların, ailesi tarafından dövülerek öldürülen bebeklerin, yaşlı ve esirgeme kurumlarından çıkan dayak ve işkence videolarının, annemin normalde hiç makyaj yapmadığı halde ilk kez maskara sürdüğü gün babamla kavga edip ağladığı için yüzüne simsiyah yol yol akmış makyajının resminin olduğu yerde duruyor şimdi.

  2 aralık 18:44