yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4343)
  • medya (61)

  4343. isyerinde birinden cok hoslaniyorum. ortak arkadasimiz bu cumartesi bizim icin kizlar gecesi duzenleyip aramizi yapacakti ki korona oldum ve karantinadayim. sansimi seveyim.

  22 ocak 02:47

  4342. Dolmuşun 3,5'tan 4,5 TL'ye yükselmesi. Ne kazanıyorum ki günde 9 TL yola harcıyorum hissi.

  21 ocak 15:03

  4341. Bugünkü mutsuzluk sebebim canım Yengem ailemizin biricik çok bilmiş iyilik perisi..annemi görüntülü arayınca ayıp olmasın selam vereyim dedim. Ay seni tanıyamadım nasılsın falanlarla başladı söze. Çünkü kilo almışım bu aralar bunu biliyor. Kuzenlerimi de sordum nasıllar falan...ve sonra benimle aynı bölümü okumuş kuzenimi bana karşı övmeye başladı. Böyle not ortalaması var bu şirketlerden davet aldı. Şu okullarda master yapmaya hak kazandı. Sadece halini hatrını sormak istemiştim sadece süslüler. Valla bak.

  Neden çünkü kızı tanınmış bir üni de okuyor. Aynı bölümü okuduk ve ben de kötü bi üni de okumadım. Sonra bana devlete atanma isteğimi kpss serüvenimin boş olduğunu özel sektör tercih etmemin doğru olacağını dedi. Devleti unut artık kızım. Bunu diyen kişinin diğer iki kızının kpss olmaksızın devlette iş bulup kadro alması dışında sorun yok. Kpss ne desem bilmezler ama kadrolu çalışanlar.. benden büyük değiller yaşıtız. Şimdi sinirden ağlasam annem yanımda ağlayamıyorum. Güçlü kalmaya çalıştıkça daha çok yoruluyorum. Ben keser döner sap döner gün gelir hesap döner diyorum sadece. Benim yaşadıklarımın yarısını bile yaşamamış kızlarını benim çektiğim acıların a'sını bilmeyen kızlarını bana övmekle kalmadı üstüne bana kariyer yolu da gösterdi sağ olsun canım yengem. Sen kızına özel dersler aldırırken ben meslek lisesi staj paramla dersaneye nasıl borcumu öderim derdi ile part time çalışıyordum. Beni sevmediğini biliyorum...Ben gerçekten kötü niyetli düşünmüyorum dua ederken kuzenlerimi de ismen diyorum Allah kalbimi görüyor ama neden bu denli şeylere maruz kalıyorum bilmiyorum.

  14 ocak 13:38


  4340. aşırı uykum var. öyle böyle değil bıraksanız saatlerce uyurum ve bu halde çalışıyorum. 2 bardak kahve içtim bana mısın demedi. uykusuzluktan mutsuzum resmen ya.

  14 ocak 10:18

  4339. Finaline girdiğim dersin hocası sınav esnasında 'bütünlemeye kalırsanız çok zor soracağım, vize öncesi konular da dahil 5 klasik yapacağım' diye bir cümle kurmuştu. Ben siyasi tarih dersinin makalelerine çalışırken bunun gibi aşırı kolay bir sınavdan kalacak derecede bilgi sahibi olamadım, kendi sonumu kendim hazırladım resmen. Artık kopya mı çekerim, oturup sular seller gibi yalnızca buna mı bakarım bilmiyorum.

  13 ocak 20:34

  4338. raporu bitirmedim. bitiremedim. çalışma şevkim kayboldu sanki, açıp yapasım gelmiyor. yapmadıkça üzülüyorum, üzüldükçe boş boş bakıyorum. loop'a düştüm.

  12 ocak 16:59

  4337. Diğerleri çok pahalı diye kapkalın havlu gibi olan pedlerden aldım. İlk regl olduğum zamanlarda pedleri annem alırken "niye bunlardan alıyor ya ben olsam almam" diyordum. Sözümü yuttum ekonomi sağolsun

  11 ocak 17:09


  4336. aşırı ayştayn olduğum için üçüncü aşımı ve reglimi aynı güne denk getirmem. aşı ateş yapıyor diğeri donduruyor. biri kalk gez çuku ye diyor diğeri yorganın altından çıkmaaaaaaaaa diye bağırıyor. eklemlerim zil çalıyor. bir yanım parol diğer yanım arveles diye bağırıyor.

  4 ocak 17:00

  4335. Dün geceden beri aralıksız ağlıyorum. Ağlama sebebim ise telefonumun Kırılması. Saçma değil mi? Bu ülke şartlarında buna bile ağlanıyor sözlük. İkinci el fiyatlarıyla sıfır telefon arasında 500 tl fark var. Delirmeme ramak kaldı. Mecbur kredi çekip almak zorundayım. Hani diyorum keşke telefona değil bana bir şey olsaydı. Neyse üzgün ve kırgınım. Sanırım biraz daha ağlayacağım.

  4 ocak 15:02

  4334. Türk'lüğün yüceliğinden bahsedip Türkiye'deki bütün azınlıkları ezen,bundan 5 yıl önceye kadar ülkü ocaklarından çıkmayanlar ve her özel günde Atatürk'ün resmini paylaşan sosyal medyadaki ve kendi hayatımda tanıdığım insanlar bugün ellerine şans verilse koştura koştura Avrupa'ya gidecek. Hani ne oldu şanınız,şöhretiniz,atalarınızın geçmişi,kurtuluş savaşı? Çok komik ya gerçekten çok komik böyle insanlar. Çekeceğiz bu günleride.  Bir kesimin aptallığı ve cahilliği yüzünden çekeceğiz. Hepsi yaşlandı zaten. Gençlerin ve orta yaştaki çoğu insanın görüşü belli zaten.  Sen gidersen ben gidersem bu ülkede kim kalacak ya? Neden başka bir ülkede ezileyim? Neden başka bir ülkede ezilesin? 

  4 ocak 14:58