yemeksepeti

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

11. en son popeyes için sipariş teslim süresini 75dk olarak gördüm dedim popeno swhswhswhswh

14 şubat 15:11

10. puan birikiyor birikiyor rozet veriyor bana sürekli. muhtarlık seçimine davet ediyor bir de. şöyle bir siparişi bedavaya yollayalım yok. ne yapayım ben rozeti ya?

13 şubat 19:53

9. bi gün puanlarıma karşı adana dürüm göndereceklerini hayal ettiğim online yemek sipariş sitesi.

13 şubat 16:43


8. iflah olmaz bir cimri olduğum için, "müsrifliğe ne gerek var" mantığıyla; şimdiye kadar sadece bir kere arkadaşlarımın zoruyla bir şeyler sipariş ettiğim uygulama.

13 şubat 11:26

7. yeni işyeri adresime gönderim yapan çok fazla restoran olmadığı için kendimi şanslı hissettiğim uygulama. mecidiyeköy'de çalışırken her öğlen ne sipariş etsem de yesem diye sabahtan plan yapmaya başlıyordum resmen. çeşitlilik çok olunca irademe de söz geçiremediğimden her gün fast food'la besleniyordum. şimdi neyse ki yeni işyerime gönderim yapan restoran sayısı sınırlı, her gün de aynı şeyi yemek bir yerden sonra sıktığından evden yapıp getiriyorum yemeğimi. içim de rahat oluyor böyle olunca.

13 şubat 09:54

6. Sayesinde ay sonunu getiremediğim ve on kilo aldırtan başarılı bir uygulama.

13 şubat 09:40

5. keşke alternatif başarılı bir uygulama çıksa da rekabet koşulları nedeniyle yemeksepeti kendisine çeki düzen verse...

hesabıma indirim kuponu tanımladıkları halde kuponu kullanamadım.sürekli hata çıktı.ben de kendilerine ulaştım,şikayet sayfalarına yazdım.1-1,5 ay sonra ancak lütfedip yazdılar.bunu telafi için ne yapalım diye.kuponumu kullansam yeterli dedim ama sağolsunlar onlara yazdıktan kısa süre sonra kuponumu sildiler.böyle tuhaf,sorumsuz ve müşteri memnuniyeti berbat bir kurum.tez vakitte sağlam bir rakip çıksın şunlara diye dört gözle bekliyorum.piyasanın kralıyız modunda takılmalarına sinir oluyorum.

13 şubat 04:43


4. Bugün yaşadığımız olay aklımdan çıkmıyor anlatmak istiyorum...

Öğlen annemler falan geldi kalabalıktı ev. Yemeksepetinden sipariş verdim hep beraber yiyelim diye. Neyse yarım saat oldu sipariş ortada yok. Sonra kurye aradı. Sesi bayaa bitkin halde "ben adresi bulamadım, tarif eder misiniz" dedi. Tarif ediyorum ama karşıdaki ses anlamıyor dediğimi bir türlü. Ben artık böyle olmayacak iptal edelim dedim. Sonra restaurant aradı. "Farklı bir kuryeyle tekrar gönderiyoruz siparişi kusura bakmayın" dedi.

Sonunda 1 saat sonra bizim siparişler geldi. oturduk masaya hep birlikte. Telefon çaldı. Babam açtı bu sefer. Önceki kuryeydi arayan. Siparişin durumunu sormak için ve Özür dilemek için aramış.

Babam da önemli değil, olur insanlık hali deyip ufak bir sohbet açtı ve kurye afrin'de kuzenin şehit olduğunu ve askerin naaşına bir türlü ulaşamadıklarını, o yüzden dalgın olduğunu söyleyip kapatmış.

Babam bunu söyledikten sonra hiçbirimiz yemeğe dokunamadık...

13 şubat 02:56

3. Benim de tek online sipariş ettiğim site/uygulama. Fakat piyasada tekel konumda olduğu için tüketicinin başka şansı yok. 

 Son zamanlarda yaptıkları muhtarlık yarışı, her siparişte puan kazanmanın ne yararı var anlamış değilim. O kazandığımız puanlar, rozetlerin ne yararı var? Mesela 5 kez İtalyan mutfağından söyledik, rozet kazandık. Ee yani? Bu rozetler ufak da olsa indirim, kupon, ikram vs olarak geri dönmeyecekse ne anlamı var ki? Severek kullansam da gözümde sample ürün vermeyen 

kozmetik mağazalarıyla eş şu anda.

4 aralık 2017 17:35

2. iş bankası maxi puanlarını kullandırtmaya başlayan yer. geçici mi sürekli mi bilmem ama bana ve arkadaşıma papa john's ziyafeti çektirmiştir.

16 kasım 2017 19:09