girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

15. el değiştirdikten sonra çok bozulan platform. kesinlikle çözüm odaklı değiller. artık onlar da restaurantlara pası atıp çekilmeyi prensip haline getirmişler. eskiden gerçektan memnun olmamız için iyi bir köprü görevi görürlerdi. ah nevzat ahh gör ellerinle kurduğun imparatorluğu kimlere bıraktığını. gerçi başında hala ama eskisi gibi uğraşmıyor sanırım.

25 nisan 04:08 25 nisan 14:49

14. ben de oylara bakıyorum, sonra yorumlarına göz atıyorum mutlaka yeni bir yerden sipariş vereceksem. bir de restoranın cevabı da çok önemli tabi, böyle uyuz uyuz cevap verenlere asla sipariş yollamıyorum. bir de ilk defa sipariş vereceğim bir yerse çok geç saatte vermemeye çalışıyorum, gündüz saati bile gecikiyorsa bir daha sipariş vermiyorum. kriterlerim bunlar esranım.

24 nisan 14:41

13. yeni bir yerden sipariş vereceksem hep müşteri yorumlarını okurum. Puanı yüksek yeni açılan bir yerin yorumlarına bakıyım dedim. 6 tane yorum yapılmış, her yoruma da restoran tarafından cevap verilmiş. Şimdi bunda ne var diyeceksiniz ama herkes "şöyle (gbkz: beyendim) böyle (gbkz:beyendim)" yazmış, restoran da mutlu tabi teşekkür etmiş (gbkz: beyen)dikleri için:d

sevgili restoran seni o kadar iyi anlıyorum ki, üç kağıtçılık yaparken ben de böyle yakalanıyorum:d

24 nisan 11:30


12. Dün başıma değişik bir olay geldi. Dogru başlık mi bilmiyorum nereye yazsam. Dün aksam yemek soyledim beğenmedim yorumumda belirttim ve puan verdim. Bu sabah telefonum çaldı dükkan sahibi arıyor. Yoruma cevap yazsa tamam da özelden aramak nedir ?Önce düzgün konuştu neden beğenmediğim hakkında. Ekmeğimle oynuyorsun ben dukkani devredicem puanimi düşürdün dedi. Ben de sadece kendi fikrimi yazdığımı beni telefonla aramalarinin yanlış oldugunu soyleyip kapattım. 2 3 kere daha aradı açmadım en Son bana yazmış 'yemek sepetini arayıp o yorumu sildirceksin bundan sonra yorum atarken dikkatli olursun öyle g.tünün üstüne oturup böyle şeyler yapma'. Yemek sepetini arayıp durumu bildirdim beni adres sormà dışında aramalarinin yasak olduğunu söylediler. Kanit varsa durum avukatlık olur dediler. Şimdi bu adamlar adresimı biliyorlar hem korkuyorum hem de boş tehdite pabuç birakmak istemiyorum.tüm keyfim kaçtı.

15 mart 20:33

11. en son popeyes için sipariş teslim süresini 75dk olarak gördüm dedim popeno swhswhswhswh

14 şubat 15:11

10. puan birikiyor birikiyor rozet veriyor bana sürekli. muhtarlık seçimine davet ediyor bir de. şöyle bir siparişi bedavaya yollayalım yok. ne yapayım ben rozeti ya?

13 şubat 19:53

9. bi gün puanlarıma karşı adana dürüm göndereceklerini hayal ettiğim online yemek sipariş sitesi.

13 şubat 16:43


8. Günde 6-8 kilometre yol yürüyorum. Eve gidiyorum, biraz spor yapıyorum. Kesinlikle kalkıp yemek yapacak halim olmuyor, bazen yemek yemiyorum. %30 kendim hazırlıyorum, %70 dışardan söylüyorum. Ne zaman yemeksepetinden söylesem yemek gelene kadar gece oluyo. En iyisi mahalledeki dürümcü

13 şubat 13:08

7. iflah olmaz bir cimri olduğum için, "müsrifliğe ne gerek var" mantığıyla; şimdiye kadar sadece bir kere arkadaşlarımın zoruyla bir şeyler sipariş ettiğim uygulama.

13 şubat 11:26

6. yeni işyeri adresime gönderim yapan çok fazla restoran olmadığı için kendimi şanslı hissettiğim uygulama. mecidiyeköy'de çalışırken her öğlen ne sipariş etsem de yesem diye sabahtan plan yapmaya başlıyordum resmen. çeşitlilik çok olunca irademe de söz geçiremediğimden her gün fast food'la besleniyordum. şimdi neyse ki yeni işyerime gönderim yapan restoran sayısı sınırlı, her gün de aynı şeyi yemek bir yerden sonra sıktığından evden yapıp getiriyorum yemeğimi. içim de rahat oluyor böyle olunca.

13 şubat 09:54