yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

  19. Karantina sürecinin en başından beri kurye ve kargo aracılığıyla hiç alışveriş yapmamıştım. Geçtiğimiz günlerde kardeşimle yemek sepetinin banabi uygulamasından yiyecek bir şeyler söylemek istedik. Çok içime sinmese de zaten çalışıyorlar depodaki ürünleri getirecekler çokta sıkıntı olmaz herhalde diye kendimi ikna ettim. Kuryeci bana siparişi teslim ederken bir yandan kulaklığıyla telefon konuşması yapıyordu. telefondaki kişiye 'abi gecemiz gündüzümüz bir oldu ama maaşlarımızda değişen hiçbir şey yok' dedi. O an aldığıma alacağıma, verdiğim siparişe bin pişman oldum. Birilerinin rahatlığını birileri ekstra çalışarak ödüyor bu hayatta hep.

  26 nisan 23:50

  18. telefonumdaki en zararlı, en vatan haini, en tartı düşmanı uygulama. kendisiyle tanıştığım günü pişmanlıkla anıyorum. yalnız yaşayan süslüler, bu batağa bulaşmayın. sağlıklı güzel yemekler pişirin. sonra o kiloları vermek için diyetisyenle spor salonu arasında mekik dokuyorsunuz aylarca. ben yandım eller yanmasın :P

  29 temmuz 2019 12:05

  17. yabancı memleketlerden kardeşime dürüm ısmarlayabiliyorum, gayet sevaba giriyorum sayesinde

  21 mayıs 2019 11:39


  16. Yemek sepetine ne zaman  bulaştım, o zaman belaya düştüm. Şehir dışında okuyorum ve memleketimdeyken sadece ev yemekleriyle beslenirdim :( Şimdi asla veremediğim fazla kilolarım ve nur topu gibi bir göbeğim var. Her gün diyete giriyorum ama nafile günün sonunda yine yemek sepetindeyim. 

  20 mayıs 2019 18:58

  15. Yemeksepetinden şikayet edildiğinde restaurant yetkilisi sizi özel numaranızdan telefonla arayabiliyormuş. Tamam aradı diyelim ancak puanı şu vermişsiniz diye azarlar tavırla yüksek sesle konuşamaz. Bu durumu yemeksepetine şikayet ettiğimde telefonla yemeksepeti tarafından geri aranıp özetle “elinizde kanıt yok restaurant yapmadım diyor yapacak bir şey yok” diyen sorun çözemeyen yemek siparişi aplıkasyonu.   

  30 nisan 2019 12:29

  14. Bulunduğum lokasyonda hep aynı restoranlar için jıker indirimi yoluyor. Canlı Destek hattı hep aynı otomatik cevabı atıyor. Siparişimi iptal ettiğimi sanıyorum, ama bir bakmışım sipariş kapımda beliriyor. Ne kafadalar anlayamadım. Restoranlardan fazla pay aldıkları için işletmeler de fiyatlarını ona göre yüksek tutabiliyorlar. Ahh eski günler ahh!

  25 nisan 2018 14:14

  13. el değiştirdikten sonra çok bozulan platform. kesinlikle çözüm odaklı değiller. artık onlar da restaurantlara pası atıp çekilmeyi prensip haline getirmişler. eskiden gerçektan memnun olmamız için iyi bir köprü görevi görürlerdi. ah nevzat ahh gör ellerinle kurduğun imparatorluğu kimlere bıraktığını. gerçi başında hala ama eskisi gibi uğraşmıyor sanırım.

  25 nisan 2018 04:08 25 nisan 2018 14:49


  12. ben de oylara bakıyorum, sonra yorumlarına göz atıyorum mutlaka yeni bir yerden sipariş vereceksem. bir de restoranın cevabı da çok önemli tabi, böyle uyuz uyuz cevap verenlere asla sipariş yollamıyorum. bir de ilk defa sipariş vereceğim bir yerse çok geç saatte vermemeye çalışıyorum, gündüz saati bile gecikiyorsa bir daha sipariş vermiyorum. kriterlerim bunlar esranım.

  24 nisan 2018 14:41

  11. yeni bir yerden sipariş vereceksem hep müşteri yorumlarını okurum. Puanı yüksek yeni açılan bir yerin yorumlarına bakıyım dedim. 6 tane yorum yapılmış, her yoruma da restoran tarafından cevap verilmiş. Şimdi bunda ne var diyeceksiniz ama herkes "şöyle (gbkz: beyendim) böyle (gbkz:beyendim)" yazmış, restoran da mutlu tabi teşekkür etmiş (gbkz: beyen)dikleri için:d

  sevgili restoran seni o kadar iyi anlıyorum ki, üç kağıtçılık yaparken ben de böyle yakalanıyorum:d

  24 nisan 2018 11:30

  10. Dün başıma değişik bir olay geldi. Dogru başlık mi bilmiyorum nereye yazsam. Dün aksam yemek soyledim beğenmedim yorumumda belirttim ve puan verdim. Bu sabah telefonum çaldı dükkan sahibi arıyor. Yoruma cevap yazsa tamam da özelden aramak nedir ?Önce düzgün konuştu neden beğenmediğim hakkında. Ekmeğimle oynuyorsun ben dukkani devredicem puanimi düşürdün dedi. Ben de sadece kendi fikrimi yazdığımı beni telefonla aramalarinin yanlış oldugunu soyleyip kapattım. 2 3 kere daha aradı açmadım en Son bana yazmış 'yemek sepetini arayıp o yorumu sildirceksin bundan sonra yorum atarken dikkatli olursun öyle g.tünün üstüne oturup böyle şeyler yapma'. Yemek sepetini arayıp durumu bildirdim beni adres sormà dışında aramalarinin yasak olduğunu söylediler. Kanit varsa durum avukatlık olur dediler. Şimdi bu adamlar adresimı biliyorlar hem korkuyorum hem de boş tehdite pabuç birakmak istemiyorum.tüm keyfim kaçtı.

  15 mart 2018 20:33